Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

See heledalt projitseeriv ja mitmekülgne WUXGA lühikese projitseerimiskaugusega kompaktne installatsiooniprojektor pakub 4500-luumenilist heledust ning HDBaseT sisendit ja 75% vertikaalset objektiivinihet, pakkudes silmapaistvalt suurt paigaldusvõimaluste valikut.

XEED WUX450ST

Kasulikud omadused

  • Selged ja detailsed pildid tänu loomulikule WUXGA (1920 x 1200) eraldusvõimele
  • Peaaegu moonutusteta projitseerimine tänu Canoni lühikese projitseerimiskaugusega objektiivile
  • Heledad ja kaunid pildid tänu 4500-luumenilisele heledusele
  • Sügavad ja tõetruud värvid tänu 2000:1 loomulikule kontrastisuhtele
  • Silmapaistvalt paindlik paigaldamine, sh 75% vertikaalne objektiivinihe
  • Väga palju ühendamisvalikuid, sh HDBaseT, HDMI™ ja DVI sisendid ning Wi-Fi
  • Paindlikud pilt-pildi-kõrval projitseerimise ja servade kõrvutamise valikud
  • Arvutita esitlemine USB kaudu kuni 9 ühendatud projektorist, kasutades kohtvõrku
  • Pikk 3-aastane lambi asendamise garantii ja laenuteenus järgmisel päeval*
  • Erakordne energiatõhusus, 5000 tundi lambi tööiga ja vaid 30 dBa (ökorežiimis)

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XEED WUX450ST üksikasjadega

Lühikese projitseerimiskaugusega nihutatav objektiiv


Mudel XEED WUX450ST on märkimisväärselt paindlik ja mitmekülgne suure eraldusvõimega kompaktne multimeedia installatsiooniprojektor. Projektori saab paigutada diskreetselt ekraanist üles- või allapoole tänu selle vertikaalsele ja horisontaalsele nihkele – sh erakordselt suur 75% vertikaalne nihe – ja see sobib hästi nii eest kui ka tagant projitseerimiseks.

Täpne ja paindlik


Lühikesest projitseerimiskaugusest olenemata projitseerib objektiiv pilte diagonaaliga alates 30 tollist kuni 300 tollini. Moonutusi peaaegu ei ole (tavaliselt 0,1%) ja 0,56:1 projitseerimissuhe laseb teil projitseerida 100" pildi vaid 1,2 meetri kauguselt – see on ligikaudu üks kolmandik tavaliste projektorite projitseerimiskaugusest.

Heledad ja sujuvad pildid


Mudel XEED WUX450ST on Canoni AISYS optikasüsteemi viimase versiooniga erakordselt tõhus, pakkudes pidevalt muljetavaldavaid pilte. 4500-luumeniline heledus ja 2000:1 loomulik kontrastisuhe tagavad teie publikule selged, heledad ja erksad pildid, mille värvid on silmapaistvalt täpsed ja pildiedastus sujuv, nagu XEED tootevalikule omane.

Täiustatud töötlus


Suurepäraste ja täiuslikult sujuvate piltide saavutamine erinevates keskkondades on lihtne. Projektori WUXGA eraldusvõime (1920 x 1200 pikslit) ja täis-HD pilt on toetatud tänu professionaalse kvaliteediga LCOS kuva tehnoloogiale. Saadaval on DICOMi sim-variant, mis pakub Blue-base ja Clear-base režiime ja võimaldab valida nii DICOM simi kui ka sRGB-d pilt-pildi kõrval projitseerides.

Loomingulised pildindusvalikud


Mudeli XEED WUX450ST uus pilditöötlusmootor pakub suurepärast valikut kasutajasõbralikke funktsioone, sh riistvara servade kõrvutamine, kohastamise reguleerimine ja sisseehitatud testmustrid. Saate kuvada esitlusi USB kaudu ilma arvutita, kasutades ühte või mitut projektorit – LAN-kaabli abil saate ühendada kuni 9 projektorit. Pilt pildi kõrval kuva toetab kahte digitaalsisendit, seega on see täiuslik moodsate videokonverentsi rakenduste jaoks. Pilte saab peaaegu iga nurga alt täiusliku geomeetriaga projitseerida, kasutades 4-punktilist perspektiivikorrektsiooni funktsiooni.

Paigaldamist lihtsustav disain


Projektori kompaktne suurus tuleb kasuks klassiruumides, koosolekuruumides ja teistes väikestes ruumides. Muuseumites ja loomingulistes näitusekeskkondades on kasu lameda ülaosaga korpuse nutikast kinnitusjalast, mis on täiuslik mitme projektoriga installatsioonides. Lihtne on ka virnastada ja ükskõik kus 360° ulatuses vertikaalselt projitseerida.

Paindlik ühendamine


Uued ühendamisvalikud loovad veelgi rohkem paigaldamisvalikuid ja -võimalusi. Edastage heli, pilti ja juhtsignaale ühe kuni 100 m kaabli kaudu, kasutades HDBaseT sisendit; või juhtmevabalt kuni 25 m kauguselt sisseehitatud WI-FI abil. Funktsioon Network Multi Projection (NMPJ) võimaldab ka lihtsat ühendamist kohtvõrgu kaudu. HDMI- ja DVI-I-terminalid pakuvad samaaegset digitaalset sisendit ja Crestron RoomView® võimaldab kohest ühendatud kaugjuhtimist ja -jälgimist.

Vastupidav ja väikeste omamiskuludega


Mudeli XEED WUX450ST lamp kestab ökorežiimis (ECO) kasutades kuni 5000 tundi. Silmapaistvalt energiatõhus töö saavutatakse spetsiaalse ökonupu (ECO) abil, mis lülitab madala võimsustarbega lambi ja teised energiasäästlikud funktsioonid kohe sisse. Pikendatud lambi garantii pakub kuni kolme tasuta lambivahetust 3-aastase perioodi jooksul ning Canoni kolmeaastane täiustatud garantii laenuteenus tähendab, et saate järgmisel päeval* laenuks projektori, kui teie originaalseade on hoolduses või paranduses.

*Järgmine päev tähendab, et võimaluse korral antakse teile laenutoode päev pärast remondinõuet. Kui nõue saadakse pärast keskpäeva, nädalavahetusel või riiklikul pühal, saab laenutoote kätte kahe päeva jooksul. Sellele laenuteenusele kehtivad täielikud tingimused ning see on saadaval vaid teatud piirkondades.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX450ST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

HDMI Port

HDMI-port

Supporting HD video, audio and control

Toetab HD-videot, heli ja juhtsignaale

Wi-Fi CERTIFIED

Wi-Fi-ga

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion