Canon XEED WUX450

XEED WUX450

Canoni kompaktseim WUXGA installatsiooniprojektor. Võimas 4500-luumeniline valgusjõulisus püsib konstantsena* terves suumivahemikus. Kvaliteetsel 1,8-kordsel objektiivil on nii vertikaal- kui ka horisontaalnihe, et seda oleks lihtne paigaldada.

Kasulikud omadused

 • Loomulik WUXGA-eraldusvõime
 • 4500 luumenit
 • 2000 : 1 kontrast
 • 1,8-kordne suumobjektiiv vertikaalse ja horisontaalse nihkega
 • Pilt pildi kõrval ja servade kõrvutamine
 • HDMI™- ja DVI-sisendid
 • Presentatsioonid ilma arvutita
 • Lihtne ligipääs lambile ja filtrile
 • Oma klassi parim** energiatõhusus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XEED WUX450 natukene detailsemat

Kompaktne suure eraldusvõimega installatsiooniprojektor


XEED WUX450 multimeediaprojektor on Canoni kompaktseim WUXGA installatsiooniprojektor, mis saavutab heledad, suure eraldusvõimega pildid, olenemata vahemaast.

Püsiv* heledus


Canoni uusima generatsiooni AISYS-optikasüsteem saavutab võimsa 4500-luumenilise heleduse ja 2000 : 1 kontrastisuhte. 1,8-kordsel lainurkprojektsiooniobjektiivil on püsiv F2,8 ava. Heledus on suumisätetest olenemata põhimõtteliselt muutumatu ega vähene märgatavalt ka kaugele suumides.

Uued võimsad pildifunktsioonid


Pildikvaliteeti täiustatakse uhiuue pildiprotsessori abil. See pakub sisseehitatud kõrvutamisvõimalust ja kohastamise reguleerimist, mis on täiuslik mitme ekraaniga installatsioonide jaoks. Videokonverentside jaoks on kasulik kahest digiallikast pilt pildi kõrval funktsiooni tugi. Liikumishägu vähendamine hoiab pildid teravad isegi kiiresti liikuva video puhul ning 4-punktiline perspektiivikorrektsioon laseb projitseerida peaaegu igast nurgast. LCOSi ekraanitehnoloogia toetab loomulikku WUXGA lahutust (1920 x 1200 pikslit) ja täis-HD-võimalust, saavutades vapustavad ja täiuslikult sujuvad pildid.

Lihtne, kuid suurepärane


Projektori objektiiv on lihtsamaks paigaldamiseks varustatud nii vertikaalse kui ka horisontaalse objektiivinihkega ning selle lame ülaosa ja valikuline jalg võimaldavad erinevaid konfigureerimisi, sh virnastust.

Paindlik ühenduvus


Digitaalseks sisendiks on HDMI- ja DVI-terminalid ning püsivara saab uuendada kiiresti ja lihtsalt projektori USB-pordi kaudu, mis võimaldab ka projitseerimist otse USB-mälupulgalt. Crestron RoomView® võimaldab kohest ühendatud kaugjuhtimist ja -jälgimist ning funktsioon Network Multi-Projection (NMPJ) võimaldab lihtsat projitseerimist kohtvõrgu kaudu.

Lihtne hooldada


Mudelil XEED WUX450 on uued ja vastupidavamad pikema tööeaga optilised komponendid. Selle lamp kestab ökorežiimis kasutades kuni 5000 tundi ning lihtsasti ligipääsetav lamp ja õhufilter võimaldavad hooldamist paigaldamiskohas. Moodulipõhine disain muudab seadme paigaldamise ja hooldamise lihtsaks.

Oma klassi parim** energiatõhusus


Mudel XEED WUX450 pakub oma klassi madalaimat energiatarvet ning spetsiaalne ECO-nupp käivitab kohe madala võimsustarbega lambi režiimi ja pakub otsejuurdepääsu teistele energiasäästlikele funktsioonidele.

 • *Heledus võib väheneda kuni 5% võrra. Põhineb üksikpildi suurusel.
 • **3000–6000 luumeniga projektorid, kuni 0,8” paneeli suurus, ühe lambiga mudelid. Põhineb ettevõtte Canon Inc uuringul mais 2013.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX450, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HDMI Port

HDMI-port

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

Crestron

Crestron