Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

WUXGA-resolutsiooni, täis-HD toe, vahetatavate objektiivide ja LCOS-tehnoloogiaga mudel WUX4000 esindab püsiprojektorite uut kvaliteedimärki.

Kasulikud omadused

  • Ainulaadne WUXGA-resolutsioon ja täis-HD-võimekus
  • LCOS-tehnoloogia
  • 4000 luumenit
  • Kontrastisuhe 1000:1
  • Motoriseeritud objektiivinihe, suum ja fookus
  • 3 vahetavat objektiivi
  • Täiustatud RGB ja gamma reguleerimine
  • DVI- ja HDMI-sisendid
  • PJLinkiga ühilduv võrguport

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon XEED WUX4000 üksikasjalikumalt

WUXGA-resolutsioon ja LCOS-tehnoloogia: ainulaadne kombinatsioon


WUXGA-resolutsiooniga (1920 x 1200 pikslit) mudel XEED WUX4000 viib püsiprojektorite kvaliteedistandardi uuele tasemele. See mudel kuvab kristallselgeid pilte ja detailirikkaid kõrglahutusega videoid nii PC kui Macintoshi platvormi kasutavast arvutist. Canoni LCOS-tehnoloogia saab jagu mitmesugustest häirivatest pildiprobleemidest, mis kaasnevad traditsiooniliste projektoritega, ning tagab pilkupüüdvad kujutised, millel ei ole ruudustiku- või vikerkaareefekti.

Erakordselt võimekas


Projektor XEED WUX4000 kasutab Canoni uue põlvkonna AISYS-optikasüsteemi, ning pakub hiilgavat 4000-luumenilist valgustugevust. AISYS optimeerib LCOS-paneelide tööd, mistõttu kujutis on ergas ka valgusrikkas keskkonnas. Suur kontrastisuhe (1000:1) tagab erksad värvid ja sügava musta tooni.

Canoni vahetatavad objektiivid


WUX4000 on esimene XEED-seeria mudel, millele pakutakse kvaliteetseid vahetatavaid objektiive. Enamiku paigalduskohtade jaoks on piisav standardne 1,5x suumobjektiiv. Suuremate ruumide jaoks on aga saadaval ka pika fookusega suumobjektiiv ning tagantprojektsiooni jaoks on ideaalne fikseeritud fookuskaugusega ülilainurkobjektiiv. Kõik objektiivid on Canoni kindla kvaliteediga ning tagavad üksikasjaliku, erksa ja õige pildigeomeetriaga kujutise.

Motoriseeritud objektiivinihe


Projektoril WUX4000 on motoriseeritud vertikaalne ja horisontaalne objektiivinihe, mis teeb seadme paigaldamise äärmiselt mugavaks. Vertikaalset nihet saab reguleerida vahemikus +55% kuni -15% pildi kõrgusest ja horisontaalset nihet +/-10% pildi laiusest.

Ühendamisel paindlik ja mitmekülgne


XEED WUX4000 on loodud kõrglahutusega digiallikate jaoks ja sellel on nii DVI-D- kui ka HDMI-pordid. Seadmes on 5 pesaga VGA-terminal ning kolm minipistikut heliühendusele. Projektorit WUX4000 saab juhtida ning jälgida jada- ja võrguportide abil ning tänu PJLink-ühilduvusele saab selle suurepäraselt audio-videosüsteemidega integreerida.

Lihtne hooldada


Vastupidaval projektoril WUX4000 on mooduldisain, mis lihtsustab seadme hooldamist. Kõrge efektiivsusega lambi kasutusiga on kuni 3000 tundi (vaikses režiimis) ja sellele pääseb ligi projektori tagant. Õhufiltri saab lihtsalt projektori küljelt välja libistada, ilma et seadet oleks vaja liigutada. Ka piiratud elueaga optiliste komponentide vahetamiseks ei ole vaja seadet lahti monteerida - needki on hõlpsalt ligipääsetavad. Hooldus on kiirem ja lihtsam kui eales varem.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED WUX4000, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll