Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Seadmes XEED SX6000 on ühendatud LCOS ja AISYS tehnoloogiad ning motoriseeritud objektiivid, et saavutada loomuliku 6000-luumenilise valgusjõuga värvid ja SXGA+ lahutus – ideaalne traditsionaalse kuvasuhtega kasutamiseks.

Kasulikud omadused

  • Loomulik SXGA+ lahutus
  • LCOS-tehnoloogia
  • 6000-luumenilise valgusjõuga värvid
  • Kontrastisuhe 1000:1
  • Motoriseeritud suum, teravustamine ja objektiivinihe
  • Neli vahetatavat objektiivi
  • Täpne RGB ja gamma reguleerimine
  • DVI- ja HDMI™-sisendid
  • PJLink™-iga ühilduv võrguport
  • 360° paigaldus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XEED SX6000 üksikasjadega

Valgusjõuline ja detailne projitseerimine


XEED SX6000 on Canoni kõige valgusjõulisem LCOS tehnoloogiaga püsiprojektor. SXGA+ (1400 x 1050) kõrglahutuse ja 6000 luumeniga on see täiuslik ruumides, kus heledus loeb: näiteks mitme ekraaniga keskkondades, suurtes ruumides ja auditooriumites.

Rabav pildikvaliteet


0,7-tolline LCOS-paneel koos Canoni AISYS optikasüsteemiga tagavad, et teie publik näeb ainult täiuslikke ja sujuvate värviüleminekutega pilte – seda isegi nõudlikes ruumides nagu hotelli konverentsisaalid või auditooriumid.

4:3 suhtega projitseerimine ja suur avavahemik tagavad mahedad pildid, muutes selle mudeli ideaalseks professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad oma töödes pehmeid varjundeid esile tuua. Sügavmustad ja erksad värvilised toonid tagab kontrastisuhe 1000:1.

Canoni võrratu objektiivikvaliteet


Püsiprojektorid vajavad väga täpseid objektiive ning XEED SX6000 suudab pakkuda teile nii kvaliteeti kui ka paindlikkust, mida vajate. Canoni läätsetehnoloogiaga tagatakse suurepärane pildi lahutus ja maksimaalne heledus.

½ piksli täpsusega täiustatud paigaldusfunktsioon aitab teil oma pilte parimast küljest näidata – see on väga oluline mitme projektori kasutamisel, näiteks 3D, virnastamise, segasüsteemide ja kuplite puhul.

Valige endale täiuslikud objektiivid


Neli vahetatavat ülitäpset objektiivi, sealhulgas standardne 1,5x suum, lainurk, 1,7x pikk suum ja 1,95x ülipikk suum, võimaldavad teil ka kõige suuremates ruumides oma loomingulisust väljendada.

Timmitud pildid


XEED SX6000 hõlmab mitmeid nutikaid funktsioone, et aidata teil oma pilte tõetruult ja täpselt esitleda. Individuaalne RGB kontrollimine ning 6-parameetriline värvi ja gamma detailide reguleerimine aitavad teil saavutada erakordse värvide sobivuse, mis on väga lähedal professionaalselt kalibreeritud seadmetele.

Paindlik ühendamine ja kasutamine


XEED SX6000 pakub mitmeid ühendamisvalikuid, mis sobivad nii äri-, haridus- kui ka avalikesse ekraanikeskkondadesse. DVI- ja HDMI™-terminalid lasevad teil projitseerida kõrglahutusega digitaalseid pilte ja videoid; samal ajal kui võrk ja RS232C-pordid lubavad lihtsaid ühendusi teie ruumijuhtimissüsteemi ja kohtvõrguga. Toetatud on ka valdkonnapõhine PJLink™, võimaldades IP abil kontrollimist ja jälgimist. Need omadused ja paindlik 360° paigaldus muudavad mudeli XEED SX6000 eriti mitmekülgseks.

Säästke kulutusi, vähendage heiteid


Väiksem võimsustarve kui 0,08 vatti ühe valgusühiku kohta teeb mudelist XEED SX6000 ühe väikseima võimsustarbega mudeli.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED SX6000, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HD Ready

HD-valmidusega

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Jadakäsud

Laadige alla jadakäsud, mis on vajalikud mudeli SX6000 kaugjuhtimispuldi seadistamiseks

Allalaadimine (pdf)

Case Study Gesundheit Nord Medical

Gesundheit Nord-i ravikeskused

Canoni videoprojektorid tagavad rühma Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH arstidele teravaimad pildid. Canoni videoprojektorite XEED SX80 Mark II Medical abil on nad ajakohastanud igapäevased rutiinsed ülesanded ning digitaalseid röntgensüsteeme kasutatakse neljas Bremeni kliinikus iga päev konsultatsioonideks.

Case Study inamo Restaurant

Inamo restoran, London

2010. aastal paigaldati Inamo St Jamesi üle 90 Canoni XEED-projektori. Projektorid on osa Inamo E-TableTM-lahendusest, mis võimaldab klientidel einet tellida, digitaalset laudlina valida, köögi „kokakaamerat” vaadata ja isegi taksot tellida ‒ kõike seda tänu nende lauale projitseeritud kuvale.

3-year-lamp-warranty-campaign