Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Seadmes XEED SX6000 on ühendatud LCOS ja AISYS tehnoloogiad ning motoriseeritud objektiivid, et saavutada loomuliku 6000-luumenilise valgusjõuga värvid ja SXGA+ lahutus – ideaalne traditsionaalse kuvasuhtega kasutamiseks.

Kasulikud omadused

  • Loomulik SXGA+ lahutus
  • LCOS-tehnoloogia
  • 6000-luumenilise valgusjõuga värvid
  • Kontrastisuhe 1000:1
  • Motoriseeritud suum, teravustamine ja objektiivinihe
  • Neli vahetatavat objektiivi
  • Täpne RGB ja gamma reguleerimine
  • DVI- ja HDMI™-sisendid
  • PJLink™-iga ühilduv võrguport
  • 360° paigaldus

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon XEED SX6000 üksikasjalikumalt

Valgusjõuline ja detailne projitseerimine


XEED SX6000 on Canoni kõige valgusjõulisem LCOS tehnoloogiaga püsiprojektor. SXGA+ (1400 x 1050) kõrglahutuse ja 6000 luumeniga on see täiuslik ruumides, kus heledus loeb: näiteks mitme ekraaniga keskkondades, suurtes ruumides ja auditooriumites.

Rabav pildikvaliteet


0,7-tolline LCOS-paneel koos Canoni AISYS optikasüsteemiga tagavad, et teie publik näeb ainult täiuslikke ja sujuvate värviüleminekutega pilte – seda isegi nõudlikes ruumides nagu hotelli konverentsisaalid või auditooriumid.

4:3 suhtega projitseerimine ja suur avavahemik tagavad mahedad pildid, muutes selle mudeli ideaalseks professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad oma töödes pehmeid varjundeid esile tuua. Sügavmustad ja erksad värvilised toonid tagab kontrastisuhe 1000:1.

Canoni võrratu objektiivikvaliteet


Püsiprojektorid vajavad väga täpseid objektiive ning XEED SX6000 suudab pakkuda teile nii kvaliteeti kui ka paindlikkust, mida vajate. Canoni läätsetehnoloogiaga tagatakse suurepärane pildi lahutus ja maksimaalne heledus.

½ piksli täpsusega täiustatud paigaldusfunktsioon aitab teil oma pilte parimast küljest näidata – see on väga oluline mitme projektori kasutamisel, näiteks 3D, virnastamise, segasüsteemide ja kuplite puhul.

Valige endale täiuslikud objektiivid


Neli vahetatavat ülitäpset objektiivi, sealhulgas standardne 1,5x suum, lainurk, 1,7x pikk suum ja 1,95x ülipikk suum, võimaldavad teil ka kõige suuremates ruumides oma loomingulisust väljendada.

Timmitud pildid


XEED SX6000 hõlmab mitmeid nutikaid funktsioone, et aidata teil oma pilte tõetruult ja täpselt esitleda. Individuaalne RGB kontrollimine ning 6-parameetriline värvi ja gamma detailide reguleerimine aitavad teil saavutada erakordse värvide sobivuse, mis on väga lähedal professionaalselt kalibreeritud seadmetele.

Paindlik ühendamine ja kasutamine


XEED SX6000 pakub mitmeid ühendamisvalikuid, mis sobivad nii äri-, haridus- kui ka avalikesse ekraanikeskkondadesse. DVI- ja HDMI™-terminalid lasevad teil projitseerida kõrglahutusega digitaalseid pilte ja videoid; samal ajal kui võrk ja RS232C-pordid lubavad lihtsaid ühendusi teie ruumijuhtimissüsteemi ja kohtvõrguga. Toetatud on ka valdkonnapõhine PJLink™, võimaldades IP abil kontrollimist ja jälgimist. Need omadused ja paindlik 360° paigaldus muudavad mudeli XEED SX6000 eriti mitmekülgseks.

Säästke kulutusi, vähendage heiteid


Väiksem võimsustarve kui 0,08 vatti ühe valgusühiku kohta teeb mudelist XEED SX6000 ühe väikseima võimsustarbega mudeli.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED SX6000, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HD Ready

HD-valmidusega

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll