Canon XEED 4K501ST

XEED 4K501ST

Nautige järgmise põlvkonna pildikvaliteeti ja paindlikkust tänapäeva kõige väiksema* loomuliku 4K (4096 x 2400) installatsiooniprojektoriga, mis kaalub vaid 18 kg. 5000 luumenit, 4K LCOS-paneelid ja 4K Canoni objektiiv tagavad hämmastavad tulemused.

XEED 4K501ST

Kasulikud omadused

 • Kompaktne ja kerge loomuliku 4K (4096 x 2400) eraldusvõimega installatsiooniprojektor
 • AISYS-optikasüsteem ja 3x 4K LCOS-paneeli sujuvate ja selgete piltide saavutamiseks
 • 4K klaasist lai suumobjektiiv ja 5000 luumenit hoiavad pildid heledana terves suumivahemikus
 • Loomulik 3 000:1 kontrastisuhe sügavate ja puhaste värvide ning rikkalike ja tõetruude mustade toonide jaoks
 • Paindlik Canoni 1,3x suumiga projektsiooniobjektiiv motoriseeritud horisontaalse ja vertikaalse objektiivinihkega
 • Nelja nurga perspektiivikorrektsioon ja HD nurkade sulandamine maksimeerivad paigaldamisvalikud
 • DVI ja HDMI 2.0 sisendid pakuvad ühilduvust digitaalsete video- ja arvutiallikatega
 • 1,0 kaadri viivituse määr ja uus stabiilsussüsteem optimeerivad jõudlust 4K videotes
 • Ümaratelt pindadelt projitseerimise tehnoloogia perifeerseks fookuseks ja suurepäraseks väljasügavuseks
 • Vastupidav disain, mida on lihtne hooldada, hoides teie omamiskulud väiksena

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XEED 4K501ST üksikasjadega

Loomulik 4K eraldusvõime tagab suurepärased detailid


Mudel XEED 4K501ST pakub loomulikku 4K (4096 x 2400) eraldusvõimet kompaktses korpuses, olles väikseim* installatsiooniprojektor turul. 4K eraldusvõime tagab silmapaistvalt terava ja detailse teksti, sujuvama graafika ja rabavad pildid nii arvuti- kui ka videoallikatest.

Kompaktne, võimas ja täpne optika tehnoloogia


Nii mudeli 4K500ST AISYS-optikasüsteem kui ka 3 täpset 4K peegeldavat LCOS-paneeli on väga kompaktsed, kuid siiski valdkonna parima jõudlusega. AISYS-tehnoloogia parandab värviedastust, maksimeerib heledust ja täiustab kontrasti. Kaks pildimootorit saavutavad sujuvad ja kvaliteetsed pildid täpselt nii, nagu need mõeldud olid. Projektori kompaktne suurus võimaldab palju lihtsamat paigaldamist kohtades, kus ruum ja kaal on probleemiks.

Uus objektiiv saavutab heledad ja täpsed pildid


Mudel 4K501ST pakub uut 1,3x suumi ja 4K klaasobjektiivi, mis näitavad Canoni pikaajalist kogemust kvaliteetsete objektiivide disainimises. Koos projektori 5000-luumenilisele heledusele ja pidevale F2.6 avale saavutate mudeliga 4K501ST pidevalt muljetavaldava heleduse terves suumivahemikus. Maksimaalse 3000:1 loomuliku kontrastisuhtega saavutate suurepärased ja realistlikud tulemused, mis on tõetruumate värvide ja sügavamate mustade toonidega – pakkudes täiustatud vaatamiskogemust.

Silmapaistev paindlikkus ja mugavus


Mudel XEED 4K501ST on disainitud nii, et see saavutaks mis tahes asendist suurepärased tulemused. +/-60% motoriseeritud objektiivinihe muudab pildi asendi reguleerimise lihtsaks, projektorit ei pea kallutama ega ümber paigutama. Nelja nurga perspektiivikorrektsioon tagab geomeetriliselt täiuslikud pildid. Suure eraldusvõimega nurkade sulatamise tehnoloogia aitab teil toota ilusti sulandatud pilte mitmest 4K501ST projektorist ja pilte eraldi piksli tasandil korrigeerida. 5-astmelise reguleerimise abil saate RGB piksleid vaid 0,1 piksli haaval reguleerida, et esitlemine oleks ümaratel ja kumeratel ekraanidel selgem. Professionaalse menüü laiendatud funktsioonid hõlmavad ka mitme sisendi režiimi, DVI optimeerijat, sisendsignaali üksikasju, üldist tööaega ja valikut muuta stopp-biti väärtuseks 1 asemel 2, et tagada ühilduvus rohkemate jadaühendusseadmetega.

Mitmekülgsus


Tänu 4x DVI-D- ja 2x HDMI 2.0 sisenditele on mudelit 4K501ST imelihtne mitmete 4K allikatega ühendada, sh digitaalsete videoallikate ja arvutitega. HDMI 2.0 tähendab, et 4K sisu saab projitseerida ainult ühe HDMI kaabliga. 4K videoid esitatakse vähese tegevuse häguga ja simulatsioonikeskkondade jaoks on kasulik ülikiire reageerimisaeg vaid 16,6 ms viivitusega. Ümarale pinnale projitseerimise tehnoloogia laseb teil juhtida perifeerset fookust – lisaks projektori tavalisele fookusele – et saavutada tõetruu piltide esitamine isegi kumeratelt pindadelt.

Lihtne hooldamine, soodne omamine


Lisaks kompaktsele ja vastupidavale disainile on mudelit 4K501ST ka väga lihtne omada ja omamiskulud on väikesed. Lampi ja õhufiltreid on lihtne vahetada projektorit lahti monteerimata. Oma klassi parim energiatõhusus** (vaid 475 W ökorežiimis ja ainult 0,4 W ooterežiimis) minimeerib omamiskulud. Vajutage ökorežiimi nuppu, et optimeerida iga parameetrit ja nautige kõige väiksemat elektritarvet.

* Õige avaldamise hetkel
** Võrreldes samaväärse heledusega projektoritega

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XEED 4K501ST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

4K DVC icon

4K eraldusvõime

For powerful brightness and a high contrast ratio

Võimsaks heleduseks ja kõrgeks kontrastisuhteks

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
 • Multimeediaprojektor 4K501ST
 • Kaugjuhtimispult (RS-RC05)
 • AA-patareid × 2
 • Vahelduvvoolu toitekaabel
 • Väline karp EAN-koodiga
 • Garantiikaart (E)
 • Kasutusjuhend (CD-ROM)
 • Oluline teave