Canon XEED 4K500ST

Nautige võimsat 4K projitseerimist

Nautige järgmise põlvkonna pildikvaliteeti ja paindlikkust tänapäeva kõige väiksema ja kergema* loomuliku 4K (4096 x 2400) installatsiooniprojektoriga. 5000 luumenit, 4K LCOS-paneelid ja 4K Canoni objektiiv tagavad hämmastavad tulemused.

0%
  Karbi sisu

  Ülim selgus loomuliku 4K eraldusvõimega

  Võimas, kerge ja täpne

  Loomulik 4K eraldusvõime (4096 x 2400) tagab silmapaistvalt terava ja detailse teksti, sujuvama graafika ja rabavad pildid nii arvuti- kui ka videoallikatest. Kompaktse korpusega mudel XEED 4K500ST on kõige väiksem ja kergem installatsiooniprojektor turul.

   4K500ST
  Projector

  Palju võimalusi loominguliseks projitseerimiseks

  Looge isegi kumerale ja kaarjale pinnale projitseerides suurepäraseid kaasahaaravaid esitlusi mitme projektoriga, kasutades sisseehitatud servade kõrvutamise tehnoloogiat. Edasine seadistamine on lihtne tänu äärte teravustamise funktsioonile (muudab ainult servade fookust), alapikslite registreerimisele ja 28 testmustrile ning ainulaadselt arendatud 4K kahe pildimootori kõikidele funktsioonidele. Tõetruu piltide edastamine dünaamilise gamma funktsiooniga, mis väldib tumedate alade alasäritust ja heledate alade ülesäritust. Pilte projitseeritakse täpselt ja loomulike värvidega.

  4K kvaliteet meditsiinilisse keskkonda

  Meditsiinilised kujutised peavad olema kooskõlas rahvusvahelise standardiga (DICOM Part 14), et tagada hallskaalas piltide, näiteks röntgenpiltide, õige kuvamine. Sisseehitatud DICOM sim-režiim vastab sellele standardile, pakkudes nii Blue-base kui ka Clear-base värvitemperatuure. Selleks et tagada kujutiste täpne edastamine, mis väljendaks värvitoonide väikeseid erinevusi, on saadaval 21 erinevat gamma valikut, mis tulevad peenhäälestamisel kasuks.

  4K

  AISYS-optikasüsteem ja kolm 4K LCOS-paneeli

  Valdkonna parim jõudlus

  Nii mudeli XEED 4K500ST AISYS-optikasüsteem kui ka kolm täpset 4K peegeldavat LCOS-paneeli on väga kompaktsed, kuid siiski valdkonna parima jõudlusega. AISYS-tehnoloogia parandab värviedastust, maksimeerib heledust ja täiustab kontrasti. Kaks pildimootorit saavutavad sujuvad ja kvaliteetsed pildid täpselt nii, nagu need mõeldud olid. Projektori kompaktne suurus võimaldab palju lihtsamat paigaldamist kohtades, kus ruum ja kaal on probleemiks.

  Industry leading performance

  Rohkem kui 4K

  Jäädvustage suurepärase 4096 x 2400 eraldusvõimega (9 830 400 pikslit), mis on kõrgem kui DCI, maailma väikseima klassiga 0,76” LCOS paneel, et saavutada 4K eraldusvõime. Suur eraldusvõime ja värvide kvaliteet tänu kolmele LCOS-paneelile, mis võimaldavad pilte näidata just nii, nagu need mõeldud on.

  Beyond-4k

  Heledad ja selged pildid väikesest seadmest

  Canoni kohandatud aspekti valgustamise süsteem AISYS (Aspectual Illumination System) juhib eraldi lambist tulevat valgust nii vertikaalses kui ka horisontaalses suunas. Suur 5000 luumeni suurune heledus on saavutatav ja säilitatav terves suumivahemikus, vähendamata kontrastitaset.

  Bright, clear images

  4K klaasist lai suumobjektiiv ja 5000 luumenit

  4K500ST

  Canoni optikatehnoloogia

  Mudel XEED 4K500ST pakub uut 1,3x suumi ja 4K klaasobjektiivi, mis näitavad Canoni pikaajalist kogemust kvaliteetsete objektiivide disainimises. Koos projektori 5000-luumenilisele heledusele ja pidevale F2.6 avale saavutate mudeliga XEED 4K500ST pidevalt muljetavaldava heleduse terves suumivahemikus. 3 000:1 loomuliku kontrastisuhtega saavutate suurepärased ja realistlikud tulemused, mis on tõetruumate värvide ja sügavamate mustade toonidega – pakkudes täiustatud vaatamiskogemust.

  Kumerale/kaarjale pinnale projitseerimise võimalus

  Tänu äärte teravustamise reguleerimise funktsioonile on pilt täiuslikult teravustatud isegi kumerale või kaarjale pinnale projitseerides. Optiline korrektsioon võimaldab pildi servade teravustamist muuta. Nõgusate ja kumerate ekraanide reguleerimise võimalus 3 m raadiusest või kaugemalt. Suur f/2.6 ava säilitab väljasügavust, aga ava saab ka reguleerida, et väljasügavust olenevalt ekraani kumerusest suurendada. Objektiivi mälufunktsioon salvestab seaded, et neid oleks hiljem lihtne mitmetes rakendustes uuesti kasutada.

  Projector
  4K500ST

  Moonutusteta pildid tervel projitseeritud alal

  Teleri moonutused on vale kujuga pildiservad, mida põhjustab projektsiooniobjektiivi kvaliteet. Projitseerides ühe projektoriga, võib esineda padimoonutusi või tünnmoonutusi, kuid kui kasutate sulandatud pildi loomiseks mitut projektorit, siis ülekattuvaid pilte ei saa õigesti joondada, mille tulemuseks on halva kvaliteediga sulandamine. Teleri moonutusmääraga 0,12%, saab sulandatud pilte täiuslikult kuvada.

  Loomulik 3000 : 1 kontrastisuhe

  Reguleerige kontrasti vastavalt vajadusele

  Olenevalt projitseeritud piltide tüübist, saab kontrastisuhet reguleerida alates suhtest 2000 : 1 kuni suhteni 3000 : 1, reguleerides iirist. Kumeral ekraanil kasutades aitab selline iirise juhtimine ka säilitada väljasügavust kogu projitseeritud alal.

  Adjustment

  Sujuv 4K videote esitamine kiirusel 60 kaadrit/s

  Silmapaistev paindlikkus ja mugavus

  Mudel XEED 4K500ST on disainitud nii, et see saavutaks mis tahes asendist suurepärased tulemused. +/-60% motoriseeritud objektiivinihe muudab pildi asendi reguleerimise lihtsaks, projektorit ei pea kallutama ega ümber paigutama. Nelja nurga perspektiivikorrektsioon tagab geomeetriliselt täpsed pildid. Suure eraldusvõimega nurkade sulatamise tehnoloogia aitab teil toota ilusti sulandatud pilte mitmest XEED 4K500ST projektorist ja pilte eraldi piksli tasandil korrigeerida. 5-astmelise reguleerimise abil saate RGB piksleid vaid 0,1 piksli haaval reguleerida, et esitlemine oleks ümaratel ja kumeratel ekraanidel selgem.

  Outstanding flexibility
  upscaling technology

  Sujuv video esitlemine ja kvaliteedi tõstmise tehnoloogia

  Mudeliga 4K500ST saate edastada sujuvat tihendamata 4K videosisu kiirusel 60 kaadrit/s. Sellel on kaks ainulaadselt arendatud 4K suure jõudlusega pildimootorit. Pilti saab täiustada liikumishägu vähendamise funktsiooniga, mis lisab iga kaadri vahele musta kaadri, et tagada selged pildi servad isegi kiiresti liikuvas videos. Simulatsioonituru nõuetele vastavad peaaegu kohesed reageerimismäärad ja 16,6 ms viivitus (1 kaadri viivitus 60 Hz juures) muudavad selle üheks kiireimaks projektoriks turul.

  Paindlik ühenduvus

  4K sisu (kuni 4096 x 2400 kiirusel 60 kaadrit/s) on võimalik esitada nelja DVI-D konnektori kaudu riba- või risttüüpi vormingus, või 4096 x 2160, kasutades 2 HDMI-kaablit. Ühte HDMI-kaablit võib kasutada 3048 x 2160 video esitamiseks kiirusel 30 kaadrit/s või 2K sisu kvaliteedi tõstmiseks 4K sisu kvaliteedile, kasutades Canoni enda kvaliteedi tõstmise algoritmi. Paigaldamisvalikud lasevad projektorit kasutada mis tahes 360-kraadise nurga alt ning hooldamine on lihtne, kuna lambile ja filtrile pääseb ligi isegi siis, kui projektor on paigaldatud.

  Flexible connectivity

  Edulugu

  Vaadake, kuidas fotograaf ja filmitegija Simeon Quarrie töötab mudeliga XEED 4K500ST.

  Tehnilised andmed

  4K eraldusvõime

  Suurem kui 4K eraldusvõime 4096 x 2400 juures

  AISYS

  Võimsaks heleduseks ja kõrgeks loomulikuks kontrastisuhteks

  HDMI

  HDMI 1.4 port

  Creston Connected

  Crestron Room View tugi juhtimiseks

  PJLink

  Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

  Karbi sisu

  Teile soovitatud ...

  Lisavarustus ja -tarvikud

  Teile võib meeldida ka ...

  extra

  Canon Professional Network

  Põhjalik ekspertteave: avastage kõik, mida teil on vaja teada suurepärase Canoni projektorite valiku kohta.

  extra

  Canoni professionaalsed teenused

  Äkki soovite hakata CPSi liikmeks? Nautige eksperttasemel tuge ja teenuseid oma Canoni seadmete jaoks.

  4K500ST

  Garantiiteenus

  Standardina 3-aastane garantii, lisaks 3-aastane lambi asendamise teenus ja kõikehõlmav 3-aastane väljavahetamisgarantii teenus tagavad täieliku meelerahu.

  3-year-lamp-warranty-campaign