Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

LX-MU800Z on Canoni esimene laservalgusallikaga DLP-projektor. Sobib ideaalselt pidevalt sisselülitatud digitaalsete märkide jaoks ja selle ere 8000-luumeniline väljund ning täiustatud pildikontroll tähendavad, et see on valmis kõigeks.

LX-MU800Z

Kasulikud omadused

 • Ere ja võimas 8000-luumeniline DLP-pilt
 • Sobib ideaalselt digitaalsete märkide jaoks: võimsad pildikohandamisvahendid, 24/7 kasutatavus ja püstpaigutus
 • Kulukaid asenduslampe pole enam vaja: 20 000 h tööeaga laserdioodtehnoloogia
 • Loomulik WUXGA (1920 x 1200) eraldusvõime ja 16:10 kuvasuhe motoriseeritud suumi, teravustamise ja pildinihkega
 • Erksad värvid ja sügavad mustad toonid tänu 10 500:1 dünaamilisele kontrastisuhtele (loomulik 1050:1)
 • Sobib ideaalselt väga erinevateks rakendusteks alates klassiruumidest, kontoritest ja nõupidamissaalidest kuni jaemüügipindade ning muuseumideni välja
 • Täielik 360° projektsioonikaardistuse tugi, kaardumine projitseerimiseks kõverpindadele ja 4-punktiline perspektiivi- ning geomeetriakorrektsiooni kontroll
 • Projitseerige 500-tolline pilt üle 90 m ülipika suumiga objektiivi abil
 • Valige 8 vahetatava objektiivi hulgast, mis tagavad ülima mitmekülgsuse*
 • Lai valik erinevaid sisendivõimalusi, sh kõrglahutusega 3G-SDI
 • Kolmeaastane järgmise päeva asendustoote laenuteenus**

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon LX-MU800Z üksikasjalikumalt

Suurepärane uus valgusallikas


Canoni esimene pooljuht-valgusallikaga projektor LX-MU800Z annab üliereda 8000-luumenilise pildi kuni 1920 x 1200 WUXGA eraldusvõimega. Canoni laserdiood- ja luminofoorvalgusallika tehnoloogia peab traditsioonilistest lampprojektoritest kauem vastu, tagades 20 000 h kasutustundi ehk tööea 7 aastat kasutamisel 8 h iga päev. Tänu vedelikjahutusega pooljuht-valgusallikale töötab Canon LX-MU800Z päev läbi, iga päev, samas on käituskulud üks kümnendik traditsiooniliste elavhõbedalambiga projektorite omadest.

Erakordne juhitavus digitaalsete märkide rakendustele


Juhitavus, paindlikkus ja võimsus teie kasutuses. Canon LX-MU800Z sobib ideaalselt digitaalsete märkide jaoks, toetades 360° projektsioonikaardistust ja pildi kaardumist projitseerimiseks kõverpindadele, lisaks täiustatud geomeetriakorrektsiooni kontrolli, 4-punktilist perspektiivikorrektsiooni, kärpimiseta pildi pööramist 25° ja 50% mehaanilist pildinihet. Canoni ainulaadsed servade kõrvutamise vahendid võimaldavad mitme projektori külgnevate piltide kiiret ning hõlpsat liitmist ja projektorit on võimalik paigaldada ka vertikaalselt (nõutav on kinnitusalus).

8 vahetatavat objektiivi


Kasutage ära peaaegu igaks kasutusjuhtumiks mõeldud 8 vahetatavat bajonettobjektiivi*, alates lühikese vahemaa ülilainurksuumist (0,62–10,4 m) kuni ülipika suumini (kuni 91 m), kõik ekraanisuurustega vahemikus 40–500 tolli. Objektiivide vahetamine on turvaline ja lihtne: LX-MU800Z pardatarkvaral on 8 eelseadistatud objektiiviseadete mälupesa, samas kui objektiivi turvalisusfunktsioon lülitab valgusallika objektiivi eemaldamise korral välja.

Hingematvalt ilusad pildid


Liites ühekiibise DLP-tehnoloogia võimsa laservalgusallikaga, kasutab Canon LX-MU800Z 4-segmendist, 3-värvilist ketast suurepärase pildi saavutamiseks ja „vikerkaareefekti“ oluliseks vähendamiseks, samas kui dünaamiline kontrast annab sügavamad mustad toonid sügavama elamuse saavutamiseks. Lai 91,9% sRGB-värvipalett tagab kirka värvipaleti ja eredusseaded on muudetavad 1% sammudega vahemikus 20–100% täpseks kohandamiseks ümbrusvalgustusoludega ning ereduse sobitamiseks servade kõrvutamisel.

Täiustatud ühilduvus ja haldus


Canon LX-MU800Z on valmis hulga erinevate andmekandjate kuvamiseks otseväljundi HDMI 1,4a, 15-pinise D-subi, DVI-D, 5BNC-komponendi ja kõrgete näitajatega 3 Gb/s videostandardi 3G-SDI ning HDBaseT abil, võimaldades videot üle Etherneti, mis on ideaalne erksa, stabiilse projektsioonikaardistuse seisukohast. LX-MU800Z pakub ka 15-pinist D-sub ja 3G-SDI väljundiporte, samas kui juhtsüsteeme täiustavad RS-232C jadaport, HDBaseT, LAN-i ja võrgust juhtimise funktsioonid.

Kolmeaastane järgmise päeva garantii


Tänu pika tööeaga valgusallikale ja vahetatavate filtrite puudumisele on LX-MU800Z hõlpsalt hooldatav. Canoni kolmeaastane täiustatud garantii laenuteenus pakub järgmisel päeval** laenuks projektori samal ajal, kui teie originaalseade on hoolduses, nii et rikkeaeg jääks minimaalseks.

* Projitseerimissuhe peab olema projektsiooniobjektiivil näidatud.
** Järgmine päev tähendab, et võimaluse korral antakse teile laenutoode päev pärast remondinõuet. Kui nõue saadakse pärast keskpäeva, nädalavahetusel või riiklikul pühal, saab laenutoote kätte kahe päeva jooksul. Sellele laenuteenusele kehtivad täielikud tingimused ning see on saadaval vaid teatud piirkondades.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LX-MU800Z, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

HDMI Port

HDMI-port

Supporting HD video, audio and control

Toetab HD-videot, heli ja juhtsignaale

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Crestron

Crestron

3 Yr Extended warranty

3-aastane pikendatud garantii