Canon LX-MU700

LX-MU700

See 7500-luumenilise heleduse ja 7 vahetatava objektiiviga kahe lambiga WUXGA installatsiooniprojektor pakub võitmatut segu paindlikkusest, töökindlusest ning heledatest ja detailsetest piltidest.

LX-MU700

Kasulikud omadused

  • Suure heledusega kahe DLP™ lambiga installatsiooniprojektor
  • Loomulik WUXGA (1920 x 1200) eraldusvõime 16:10 kuvasuhtega
  • 7500 luumenit heledate ja selgete piltide saavutamiseks
  • 2100:1 kontrastisuhe rikkalike ja sügavate mustade toonide jaoks
  • Lihtne heleduse ja kontrasti optimeerimine tänu kahele 6-värvilisele kettale
  • Erakordselt mitmekülgne tänu seitsmele vahetatavale objektiivile
  • Kohaneb kiiresti erinevate töökoormustega tänu motoriseeritud objektiivinihkele ja objektiivi mälule
  • Ühildub mitmete allikate sisenditega, sh HDBaseT koos LAN-käsuga
  • Säilitab geomeetrilised pildid horisontaalse ja vertikaalse perspektiivikorrektsiooniga (+/-40°)
  • Lihtne ja soodne hooldada tänu kuni 6000-tunnisele lambi tööeale

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LX-MU700 üksikasjadega

Heledus ja usaldusväärsus


Heledate, selgete ja suurte piltide projitseerimiseks mitmetes keskkondades valige projektor LX-MU700. Selle kaks lampi saavutavad suurepärase 7500-luumenilise heleduse isegi suurtes valgusrikastes saalides või ruumides ning samuti pakuvad täiendavat töökindlust. Teie esitlus, loeng või demonstratsioon ei jää pooleli ka siis, kui üks lamp katki läheb, seega ei pea teie publik kunagi pettuma.

Teravad ja mõjuvad pildid


Loomulik WUXGA (1920 x 1200) eraldusvõime tagab teravamad pildid ja sujuvama graafika. Erinevalt LCD-projektoritest saavutate tänu mudeli LX-MU700 DLP-paneelile iga kord suurepärased pildid terve seadme tööea jooksul – teie projektsioonide kvaliteet ei vähene ajaga. 2100:1 kontrastisuhe saavutab puhtad värvid ja sügavad mustad toonid – täiustades teie publiku kogemust. Iga ülesande ja keskkonna puhul parimate tulemuste tagamiseks lasevad kaks 6-värvilist ketast teil oma piltide heledust või kontrasti hõlpsasti optimeerida.

Paindlikud objektiivide valikud


Valikus on 7 kvaliteetset vahetatavat Canoni objektiivi, alates fikseeritud lühikesest kuni ülilaia suumini, et enda projitseerimiskaugusele ja -keskkonnale vastavat objektiivi oleks lihtne leida. Olenemata sellest, kas kasutate ühte või mitut objektiivi, on kindlasti kasulik objektiivi mälu funktsioon, mis taastab kiirelt teie eelistatud nihke, fookuse ja suumi seaded. See säästab teie väärtuslikku aega, kui projektorit kasutatakse ühes ruumis erinevalt, näiteks loengusaalis, kus publiku suurus varieerub.

Mitmekülgsed ühendamisvalikud


Mudel LX-MU700 aitab teil täiuslikult ära kasutada tänapäevaseid uuenduslikke ja kvaliteetseid digitaalseid allikaid. HDBaseT port võimaldab teil edastada HD-videot, heli ja juhtsignaale vaid ühe LAN-kaabli kaudu kuni 100 m distantsilt – muutes teie paigaldamisvalikud veelgi paindlikumaks. Täiendavad HDMI-, DVI- ja Display pordid ning viis BNC-konnektorit pakuvad ühilduvust laia valiku digitaalvideo- ja arvutipõhiste allikatega.

Saavutage hõlpsasti suurepärased tulemused


Ühendage oma projektor vooluvõrguga ja ekraani käivitamise väljundi funktsioon langetab automaatselt ekraani ja paigutab selle vastavalt projitseeritavale kuvale, aidates säilitada optimaalset pildikvaliteeti. Lihtsat seadistamist ja kasutamist on veel enam täiustatud vertikaalse perspektiivikorrektsiooniga +/-40°, tagades täpse piltide geomeetria peaaegu kõikide nurkade alt.

Lihtne ja taskukohane hooldamine ja omamine


Mudel LX-MU700 on disainitud nii, et seda oleks lihtne omada: selle lampe ja filtreid on hõlbus vahetada, eemaldamata projektorit selle paigaldamiskohast – seisakud on seega täiesti minimaalsed. Tänu kuni 6000-tunnisele lambi tööeale ja müratasemele 35 dBA ökorežiimis (üks lamp) on mudelit LX-MU700 eriti ökonoomne omada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LX-MU700, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Full HD video reproduced in perfect detail

Täiuslikult detailne täis-HD-video

HDMI Port

HDMI-port

Supporting HD video, audio and control

Toetab HD-videot, heli ja juhtsignaale

DLP

DLP

3-year-lamp-warranty-campaign