Canon LX-MW500

LX-MW500

5000 luumeni ja 3750 : 1 kontrastisuhtega on see WXGA poolinstallatsiooniprojektor täiuslik kasutajatele, kes soovivad saavutada heledaid ja kvaliteetseid pilte taskukohase ja mitmekülgse seadmega.

LX-MW500

Kasulikud omadused

 • Suure heledusega poolinstallatsiooniprojektor, mis pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet
 • Loomulik WXGA (1280 x 800 pikslit) eraldusvõime 16:10 kuvasuhtega
 • DLP™ tehnoloogia saavutab suure kontrasti ja tugevad värvid
 • 5000 luumenit tagavad projektori kompaktsele suurusele vaatamata heledad ja selged pildid
 • 3750:1 kontrastisuhe saavutab sügavad värvid ja tõetruud mustad toonid
 • 2 HDMI-porti (MHL-iga ühilduv) ja RJ-45 võrgupordid tagavad maksimaalse paindlikkuse
 • 1,6x manuaalne suumobjektiiv asub keskel, et paigaldamine oleks lihtsam.
 • 4-nurgaline perspektiivikorrektsioon (+/- 30°) säilitab hõlpsasti pildi geomeetria
 • 6-teljeline värvide reguleerimine aitab saavutada suurepärased tulemused mitmete erinevate piltide puhul
 • Kuni 2500-tunnine lambi tööiga ja laiendatud 3-aastane lambi garantii
 • 10 W kõlar koos heliväljundiga täielikeks AV-installatsioonilahendusteks

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LX-MW500 üksikasjadega

Elavad ja täpsed pildid


Mudeli LX-MW500 loomulik WXGA (1280 x 800) eraldusvõime tagab teravamad pildid, sujuvama graafika ja lihtsasti loetavama teksti. WXGA eraldusvõime on täiuslik nii arvuti- kui ka videoallikate jaoks ja see sobib suurepäraselt tänapäevaste laiekraaniga sülearvutitega. DLP-paneel maksimeerib heleduse ja peened detailid, minimeerides samal ajal moonutusi, nagu ruudustikuefekt, mis tekib sageli traditsioonilisi LCD-projektoreid kasutades.

Heledad värvid, tõetruud detailid


Mudel LX-MW500 pakub nii kompaktse projektori puhul ebatavaliselt suurt 5000-luumenilist heledust, saavutades märgatavalt heledamad pildid keskmise suurusega keskkondades nagu loengusaalid, koosolekuruumid ja nõupidamissaalid. 3750:1 kontrastisuhe saavutab puhtad värvid ja sügavamad mustad toonid, et vaatamiskogemus oleks suurepärane. Ja meie värvide täpsust on veelgi täiustatud Brilliant Colour™ algoritmiga – mis tagab teie algmaterjali tõetruu esitamise.

Paindlikud ühendamisvalikud


Mudelil LX-MW500 on 2 HDMI-porti, HDBaseT ja RJ-45 võrgupordid, mistõttu ühildub see mitmete erinevate digitaalsete video-, arvuti- ja mobiiliallikatega. Kasutage HDBaseT porti, et edastada HD-videoid, heli ja juhtsignaale¹ vaid ühe LAN-kaabli kaudu kuni 100 m distantsilt – see muudab teie süsteemi konfigureerimis- ning paigaldamisvalikud mugavamaks ja paindlikumaks. Üks projektori kahest HDMI-sisendist ühildub MHL-iga, võimaldades luua ühenduse mis tahes MHL-valmidusega tahvelarvuti või nutitelefoniga, kasutades kaubanduses saadaolevaid MHL-kaableid.

Saavutage hõlpsasti suurepärased tulemused


Keskel asuva 1,6x manuaalse suumobjektiiviga mudelit LX-MW500 on eriti lihtne valmis seada tänu 4-nurgalisele perspektiivikorrektsioonile. Lisaks standardsele vertikaalsele ja horisontaalsele reguleerimisele (+/-30%) saate nurki eraldi reguleerida, mis tähendab, et saavutate hõlpsasti täiuslikud geomeetriliselt täpsed pildid – isegi kui projektorit kasutatakse tõstetud nurgaga või oma teljest väljaspool. 6-teljeline värvide reguleerimine, 5 pildirežiimi ja 2 kasutaja määratavat režiimi aitavad tagada, et teie publik näeb projitseeritud materjali just nii, nagu see algselt mõeldud oli.

Kompaktne disain ning lihtne ja taskukohane omamine


Mudelil LX-MW500 on tasuta 3-aastane lambi garantii, mille raames pakutakse teile kuni 3 asenduslampi, kui lamp katki läheb². Projektori rikke korral suurema meelerahu tagamiseks pakume laiendatud garantii laenuteenust, mis tähendab, et saate järgmisel päeval laenuks asendustoote, kui teie projektor on paranduses. Mudeli LX-MW500 lampe on lihtne vahetada, eemaldamata projektorit selle paigaldamiskohast. Lambi tööiga on kuni 2500 tundi. 10 W kõlar koos heliväljundiga tähendab, et mudel LX-MW500 täidab nii teie helivajadused kui ka visuaalsed vajadused.

¹ Ooterežiimis ei saa sisselülitamist kasutada juhtkäsuna HDBaseT kaudu.
² Vajalik toote registreerimine.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LX-MW500, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

HD Ready

HD-valmidusega

HDMI Port

HDMI-port

Supporting HD video, audio and control

Toetab HD-videot, heli ja juhtsignaale¹

MHL

Sisend otse MHL-seadmetest

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Crestron

Crestron

3-year-lamp-warranty-campaign