Canon LV-X310ST

LV-X310ST

See kaasaskantav XGA lähikuvaprojektor on kerge, kompaktne ning projitseerib heledaid ja teravaid pilte lühikese vahemaa tagant. Usaldusväärsed tulemused ja madalad omamiskulud muudavad selle täiuslikuks valikuks hinnateadlikele ostjatele.

LV-X310ST

Kasulikud omadused

  • Saavutage teravad ja kvaliteetsed pildid klassikalise XGA-eraldusvõimega (1024 x 768 pikslit)
  • Nautige heledaid värve ja sügavaid musti toone tänu 3 100 luumenile ja 10 000 : 1 kontrastisuhtele
  • Kuvage suuri pilte lähedalt tänu 0,61 : 1 lähikuvaobjektiivile
  • Nautige tänu DLP™-paneelile teravaid ja detailseid pilte
  • Kuna seade on kerge ja kompaktne (vaid 2,8 kg), on seda lihtne transportida
  • RJ-45- ja MHL-ühilduvad HDMI™-pordid; 3D-sisu tugi süsteemi DLP-Link kaudu
  • Vertikaalne ja horisontaalne perspektiivikorrektsioon (+/-15°) tagab tõetruud pildid
  • 6-teljeline värvide reguleerimine ja ekraanivärvide funktsioon kohaneb teie keskkonnaga
  • Kuni 6000-tunnine lambi tööiga ja 3-aastane garantii asenduslambi pakkumisega*
  • Sisseehitatud 10 W kõlar ja helikaabel ning vaikne kasutamine vaid 29 dB juures

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-X310ST üksikasjadega

Hele ja täpne lühikese vahemaa tagant


Canoni mudel LV-X310ST on täiuslik organisatsioonidele, kes vajavad kaasaskantavat lähikuvaprojektorit, mis pakub silmapaistvat kvaliteeti ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Teie publik naudib loomuliku XGA (1024 x 768 pikslit) eraldusvõime, heledate ja elutruude värvide ning sügavate mustade toonidega täpseid ja teravaid pilte tänu projektori 3100-luumenilisele heledusele ja 10 000 : 1 kontrastisuhtele. 0,61 : 1 projitseerimissuhe ja spetsiaalne 1,0x fikseeritud lähikuvaobjektiiv pakuvad teile mitmeid paigaldusvalikuid – näiteks saate projitseerida 2,5 m pilti vaid 1,5 m vahemaa pealt. Koos DLP paneelitehnoloogiaga, mis täiustab pildikvaliteeti, pakub mudel LV-X310ST muljetavaldavat hinna ja jõudluse suhet.

Heade tulemuste saavutamine on lihtne


Säilitage oma piltide geomeetriline täpsus isegi kitsastes ruumides tänu vertikaalsele ja horisontaalsele perspektiivikorrektsioonile +/- 15°. Tugeva loomuliku valgusega keskkondades või juhul, kui on vaja projitseerida värvilistele pindadele, tagab värvikorrektsioon automaatselt heledad pildid ja loomulikud värvid. Ja selleks et saaksite projitseerida paeluvaid pilte peaaegu igas olukorras, pakub 6-teljeline värvide reguleerimine teile võimalust tooni, küllastust ja muid peamisi parameetreid täpselt juhtida.

Ühendage nii, nagu soovite


Kasutage mudelit LV-X310ST, et projitseerida kvaliteetseid pilte mitmetest allikatest tänu selle laialdasele sisendite valikule. HDMI-port laseb teil ära kasutada oma sülearvuti HDMI-väljundit, et saavutada teravamad ja detailsemad pildid; efektset 3D-sisu saate esitada aga DLP-Linki süsteemi kasutades. Suuremaks mugavuseks võimaldab MHL-ühilduvus teil projektori HDMI-pordi kaudu projitseerida mis tahes MHL-ühilduvast tahvelarvutist või nutitelefonist. Ühendamine, juhtimine ja hooldus IT-võrgu kaudu on lihtne RJ-45 võrgupordi abil, vähendades teie IT-meeskonna tööd.

Kerge ja kaasaskantav


Mudel LV-X310ST kaalub vaid 2,8 kg ning tänu selle kergele ja kompaktsele suurusele on seda lihtne koosolekutele, loengutesse, seminaridele või esitlustele kaasa võtta. Lihtsamaks transportimiseks liikvel olles valige valikuline pehme kaitsevutlar. Sihtkohta jõudes oma projektori ühendamine on samuti lihtne: selle kõik pordid ja konnektorid on mugavalt rühmitatud ja ligipääs nendele ülilihtne. Muutke oma esitlused efektsemaks ja täiustage publiku kogemust, ühendades mis tahes heliallika sisseehitatud kvaliteetse kõlariga; või ühendades projektori võimendi või PA-süsteemiga, kasutades helikaablit.

Vähendage kulusid, mitte kvaliteeti


Valige mudel LV-X310ST ja nautige madalamaid omamiskulusid. Lambid kestavad ökorežiimis kuni 6000 tundi ja tänu pikale 3-aastasele lambi garantiile* puuduvad lampide vahetamise kulud 3 aasta jooksul, kui lamp tavakasutamise korral katki läheb. Energiatarve on töötades vaid 350 W (ökorežiimis 240 W), vähendades teie lisakulusid ja aidates hoida oma organisatsiooni jätkusuutlikuna. Hoolduskulud on minimaalsed tänu filtrivabale disainile ja lampe on lihtne projektori ülemise paneeli kaudu vahetada. Ja selleks et teie publikut tagataustamüra ei segaks, töötab mudeli LV-X310ST ventilaator ökorežiimis vaid 29 dB juures.

*Erineb olenevalt riigist. Toote peab registreerima 60 päeva jooksul.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-X310ST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign