Canon LV-WX310ST

LV-WX310ST

See kaasaskantav WXGA lähikuvaprojektor on kerge, kompaktne ja projitseerib heledaid täisekraanil pilte lühikese vahemaa tagant. HDMI- ja MHL-ühenduvus ning võrguport teevad sellest paindliku ja kvaliteetse valiku kuluteadlikele ostjatele.

LV-WX310ST

Kasulikud omadused

  • Saavutage teravad loomuliku WXGA-eraldusvõimega (1280 x 800 pikslit) laiekraanpildid
  • Nautige erksat 3100-luumenilist heledust ja 10 000 : 1 kontrastisuhet sügavate mustade toonide jaoks
  • Kuvage suuri pilte lähedalt tänu 0,49 : 1 lähikuvaobjektiivile
  • Tänu DLP™-paneelile saavutate iga kord teravad ja täpsed pildid
  • Kerge ja kaasaskantav, kaaludes vaid 2,8 kg
  • RJ-45- ja MHL-ühilduvad HDMI™-pordid; 3D-sisu tugi süsteemi DLP-Link kaudu
  • Vertikaalne ja horisontaalne perspektiivikorrektsioon (+/-15°) väldib moonutusi
  • 6-teljeline värvide reguleerimine ja ekraanivärvide funktsioon kohaneb teie keskkonnaga
  • Kuni 6000-tunnine lambi tööiga ja 3-aastane garantii asenduslambi pakkumisega*
  • Sisseehitatud 10 W kõlar ja helikaabel ning vaikne kasutamine vaid 29 dB juures

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-WX310ST üksikasjadega

Heledad ja tõetruud pildid lähedalt projitseerides


Canoni mudel LV-WX310ST on loomulik valik piiratud eelarvega inimestele, kes vajavad heledalt projitseerivat kaasaskantavat lähikuvaprojektorit. Nautige täpseid, teravaid ja suuri pilte tänu loomulikule WXGA (1280 x 800 pikslit) eraldusvõimele ja 16:10 kuvasuhtele. Tänu projektori 3100-luumenilisele heledusele ja 10 000 : 1 kontrastisuhtele saavutate erksad värvid ja sügavad mustad toonid. 0,49 : 1 projitseerimissuhe ja spetsiaalne 1,0x fikseeritud lähikuvaobjektiiv pakuvad mitmeid paigaldusvalikuid – näiteks saate projitseerida 2,5 m pilti vaid 1,22 m vahemaa pealt. Koos DLP paneelitehnoloogiaga, mis täiustab reaalpildi kvaliteeti, pakub mudel LV-WX310ST parimat segu kvaliteedist ning hinna ja kvaliteedi suhtest.

Heade tulemuste saavutamine on lihtne


Geomeetriliselt täpsed pildid on tagatud tänu vertikaalsele ja horisontaalsele perspektiivikorrektsioonile +/- 15°. Tugeva loomuliku valgusega keskkondades või juhul, kui on vaja projitseerida värvilistele pindadele, tagab ekraani värvikorrektsioon heledad pildid ja loomulikud värvid. 6-teljelise värvide reguleerimise abil saate tooni, küllastust ja muid peamisi parameetreid täpselt juhtida, et projitseerida paeluvaid pilte peaaegu igas olukorras.

Lihtne ühendamine


Nautige paindlikkust projitseerida kvaliteetseid pilte mitmetest allikatest tänu mudeli LV-WX310ST sisendite valikule. HDMI-port laseb teil ära kasutada oma sülearvuti HDMI-väljundit, et saavutada teravamad ja detailsemad pildid; efektset 3D-sisu saate esitada aga DLP-Linki süsteemi kasutades. Suuremaks mugavuseks võimaldab MHL-ühilduvus teil projektori HDMI-pordi kaudu projitseerida mis tahes MHL-ühilduvast tahvelarvutist või nutitelefonist. Ühendamine, juhtimine ja hooldus IT-võrgu kaudu on lihtne RJ-45 võrgupordi abil, vähendades teie IT-meeskonna tööd.

Kerge ja kaasaskantav


Vaid 2,8 kg kaaluv mudel LV-WX310ST on piisavalt kerge, et seda mugavalt kaasas kanda ning veelgi lihtsamaks transportimiseks võite soetada valikulise pehme kaitsevutlari. Oma projektori ühendamine sihtkohas on samuti lihtne: selle kõik pordid ja konnektorid on mugavalt rühmitatud ja ligipääs nendele ülilihtne. Täiustage publiku kogemust, ühendades mis tahes heliallika sisseehitatud kvaliteetse kõlariga; või ühendades projektori võimendi või PA-süsteemiga, kasutades helikaablit.

Taskukohane omamine


Valige mudel LV-WX310ST ja teie omamiskulud on muljetavaldavalt madalad. Lambi tööiga on ökorežiimis kuni 6000 tundi ning Canoni pikk 3-aastane lambi garantii* pakub garantiiperioodi jooksul kuni kolme asenduslampi, kui lamp tavakasutamise korral katki läheb – vähendades märkimisväärselt potentsiaalseid kulusid. Energiatarve on töötades vaid 350 W (ökorežiimis 240 W), vähendades teie lisakulusid ja aidates hoida oma organisatsiooni jätkusuutlikuna. Hoolduskulud on täielikult minimaalsed tänu filtrivabale disainile ja lihtsale lambi vahetamise võimalusele projektori ülemise paneeli kaudu. Ja selleks et teie publikut tagataustamüra ei segaks, töötab mudeli LV-WX310ST ventilaator ökorežiimis vaid 29 dB juures.

*Erineb olenevalt riigist. Toote peab registreerima 60 päeva jooksul.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-WX310ST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign