Canon LV-WX300UST

LV-WX300UST

Kompaktne, kaasaskantav ja lihtsasti seadistatav lähikuva projektor LV-WX300UST hõlmab loomulikku WXGA eraldusvõimet ja see on täiuslik heledate ja selgete laiekraanpiltide projitseerimiseks väikestes koosoleku- ja klassiruumides.

Kasulikud omadused

  • Kompaktne ja kaasaskantav lähikuva projektor, mis kaalub vaid 5 kg
  • Projitseerige hõlpsasti heledaid ja selgeid 100” pilte vaid 445 mm kauguselt
  • DLP paneel loomuliku WXGA eraldusvõimega (1280 x 800 pikslit) ja 16:10 kuvasuhe
  • Nautige elavat 3000-luumenilist heledust ja kontrastisuhet 7500:1
  • +/- 40° vertikaalne perspektiivikorrektsioon
  • Kuni 8000 h lambi kasutusiga ja vaid 29 dBA müratase ökorežiimis
  • 6-teljeline värvide reguleerimine ja täiustatud ekraani värvide häälestamine
  • 2 x HDMI porti ja RJ-45 võrguport
  • 2 sisseehitatud 10 W kõlarit

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-WX300UST üksikasjadega

Kompaktne ja kaasaskantav lähikuva projektor


Lähikuva projektor LV-WX300UST pakub laiekraani projitseerimist ka piiratud ruumiga keskkondades. See projitseerib teravat ja selget 100-tollist pilti projitseerimiskauguselt vaid 44,5 cm. Kui see on seinale kinnitatud, väldib see esitlejate pimestamist, minimeerib ala, mida esitleja keha võib katta, ja eemaldab varjud ekraanilt. Selle välised mõõtmed on 287 x 122,6 x 374,5 mm ja see kaalub vaid 5 kg, seega on see piisavalt väike ja kerge, et seda asukohtade vahel hõlpsasti transportida. Seetõttu on see täiuslik äri- ja haridusasutustes, kus on vaja projitseerida mitmetes väikestes koosoleku- või klassiruumides kontori- või ülikoolihoone piires.

Erakordselt elav pildikvaliteet


LV-WX300UST projitseerib heledaid, teravaid ja tõetruid pilte tänu projektori DLP tehnoloogiale loomuliku WXGA eraldusvõime (1280 x 800 pikslit), 3000-luumenilise heleduse ja 7500:1 kontrastisuhtega. Värvid on tugevad ja tõetruud ning must värv on sügav. Teksti on lihtsam lugeda, pildid on sujuvad ning puudub mustriefekt, mida võib esineda tavaliste LCD-projektorite puhul. Tänu 16:10 laiale kuvasuhtele on see täiuslik tänapäevaste laiekraaniga tahvelarvutite jaoks.

Lihtne seadistamine


Võite olla kindel, et teie piltide geomeetria jääb täiuslikuks ka kitsastes oludes, kasutades vertikaalset (+/- 40 kraadi) perspektiivikorrektsiooni. Täiustatud 6-teljeline värvide reguleerimine ja ekraani värvide häälestamine tagavad selged projitseeritud pildid mis tahes värvilisel pinnal, kui valget projektori ekraani ei ole saadaval.

Mitmekülgsed ühendamisvalikud


Projitseerige fotosid ja videoid mitmetest allikatest, kasutades mudeli LV-WX300UST laialdast sisendite valikut. Need hõlmavad kahte HDMI™-porti, et projitseerida heledaid ja teravaid pilte mitmetest digitaalsetest video- ja arvutiallikatest. Sisseehitatud RJ-45 võrguport võimaldab kaugjälgimist ja -juhtimist ning toetab Crestron Connected™-i standardit. Lisage esitlustele kvaliteetne heli, kasutades kahte sisseehitatud 10 W kõlarit.

Ökonoomne ja lihtne hooldada


LV-WX300UST on ökonoomne tänu 5000-tunnisele lambi kasutuseale ning ökorežiimis on see lausa kuni 8000 tundi. Ökorežiim vähendab elektritarvet väärtuseni 270 W ning vaiksema keskkonna saavutamiseks vähendatakse selles režiimis ka ventilaatori müra väärtuseni 29 dBA. Hooldus on lihtne ja kiire ning lambi vahetamine kerge.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-WX300UST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

3-year-lamp-warranty-campaign