Canon LV-X300ST

LV-X300ST

Nautige klassikalise 4:3 kuvasuhtega elavaid kujutisi, kasutades seda kompaktset lühikese fookuskaugusega projektorit. Projitseerimissuhtega vaid 0.61:1, loomuliku XGA-eraldusvõimega ja HDMI-sisendiga on see paindlik valik ostjatele, kes väärtustavad kaasaskantavust ja lihtsat seadistamist.

Kasulikud omadused

  • Nautige ülitäpseid kujutisi klassikalise XGA-eraldusvõimega (1024 x 768 pikslit)
  • Nautige elavat 3000-luumenilist heledust ja kontrastisuhet 2300:1
  • 0.61:1 projitseerimissuhe – projitseerige suuri kujutisi lühikeselt vahemaalt
  • 1,0x fikseeritud kvaliteetne lühikese fookuskaugusega projektsiooniobjektiiv
  • Kompaktne ja kerge: vaid 2,8 kg
  • -18° / +12° vertikaalne perspektiivikorrektsioon
  • 4000 h lambi tööiga (6000 h ökorežiimis)
  • HDMI™-port ja 2 VGA-porti
  • RJ-45 võrguport eemalt juhtimiseks ja jälgimiseks
  • Sisseehitatud 10 W kõlar

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-X300ST üksikasjadega

Valgusküllased, teravad ja tõetruud kujutised


Mudel LV-X300ST sobib täiuslikult klientidele, kes vajavad valgusküllast ja kvaliteetset, kuid soodsa hinnaga lühikese fookuskaugusega projektorit. Klassikalise 4:3 kuvasuhte ja XGA-eraldusvõimega (1024 x 768 pikslit), 3000-luumenilise heledusega ja kontrastisuhtega 2300:1 saavutab projektori DLP-tehnoloogia teravad ja täpsed kujutised. 0.61:1 projitseerimissuhe vähendab märgatavalt fookuskaugust, võrreldes tavaliste projektoritega, muutes selle täiuslikuks projektoriks väikestes koosolekuruumides või klassiruumides.

Mugav transport


Mudelit LV-X300ST on kerge asukohtade vahel kanda, kuna see kaalub vaid 2,8 kg. Seetõttu on see hea valik ettevõtetele ja haridusasutustele, kus on vaja projitseerida ülikoolilinnaku või kontorikompleksi eri asukohtades – sh väikestes ruumides.

Lihtne seadistamine


Veenduge, et teie kujutiste täiuslik geomeetria säiliks – ka kitsastes oludes – kasutades vertikaalset (-18/+12 kraadi) perspektiivikorrektsiooni. Kasutage ekraani värvkorrektsiooni funktsiooni, et saavutada suurepärased tulemused ilma ekraanita keskkondades. See kompenseerib kujutiste värvid, mis ilmnevad siis, kui kujutisi projitseeritakse värvilistel seintel. Seega saab teie publik vaadata loomulike värvidega selgelt projitseeritud pilte ka siis, kui ekraani ei ole saadaval.

Vähendage kulusid, mitte kvaliteeti


Hoidke omamiskulud madalad. Mudelil LV-X300ST on 4000-tunnine lambi tööiga, mida saab pikendada kuni 6000 tunnini, kasutades energiasäästlikku ökorežiimi. Lisaks on ökorežiimis energiatarbimine vaid 270 W. Projektor tarbib ooterežiimis vaid 1 W energiat (LAN väljas). Ökorežiimis saate luua ka vaikse ja segamatu keskkonna, vähendades ventilaatori müra väärtuseni 29 dBA. Mis kõige parem – puuduvad filtrid, mida puhastada või välja vahetada.

Mitmekülgsed ühendamisvalikud


Laialdane sisendite valik tähendab, et mudel LV-X300ST projitseerib hõlpsasti fotosid ja videoid mitmetest allikatest. HDMI™-pordi sisend tagab valgusküllased ja teravad kujutised tänapäeva digitaalsetest allikatest, sh Blu-ray plaadimängijatest ja sülearvutitest. Kaks VGA-porti pakuvad ühenduvust vanemate arvutitega. Mudelit LV-X300ST saab eemalt jälgida ja juhtida, kasutades RJ-45 porti. Samuti on sellel Crestron Connected™ standardi tugi. Lisage esitlustele kvaliteetne heli, kasutades sisseehitatud 10 W kõlarit.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-X300ST, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

3-year-lamp-warranty-campaign