Canon LV-X300

LV-X300

Projitseerige Canoni mudeliga LV-X300 valgusküllaseid ja detailsed kujutisi klassikalise 4:3 kuvasuhtega. Usaldusväärsel ja vaikselt töötaval projektoril on XGA-eraldusvõime, HDMI-sisend ja kompaktsed mõõtmed.

Kasulikud omadused

  • Nautige ülitäpseid kujutisi klassikalise XGA-eraldusvõimega (1024 x 768 pikslit)
  • Saavutage valgusküllased ja elavad projektsioonid 3000-luumenilise heleduse ja kontrastisuhtega 2300:1
  • 1,1x suumobjektiiv võimaldab projektorit paindlikult paigaldada
  • Kompaktne ja kerge: vaid 2,5 kg
  • Vertikaalne perspektiivikorrektsioon
  • 5000 h lambi tööiga (6000 h ökorežiimis)
  • HDMI™-port ja 2 VGA-porti
  • RJ-45 võrguport eemalt juhtimiseks ja jälgimiseks
  • Sisseehitatud 10 W kõlar

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-X300 üksikasjadega

Valgusküllased, teravad ja tõetruud kujutised


Mudelist LV-X300 on vaimustuses ostjad, kes otsivad valgusküllast ja kvaliteetset projektorit mõistliku hinna eest. Loomuliku XGA eraldusvõimega (1024 x 768 pikslit), 3000-luumenilise heledusega ja kontrastisuhtega 2300:1 saavutab projektori DLP-tehnoloogia teravad ja täpsed kujutised. Mudelile LV-X300 lisab paindlikkust projektori kohal asetsev 1,1x suumobjektiiv, mis on märgatav eelis väiksemates keskkondades, nt koosolekusaalides.

Mugav transport


Mudel LV-X300 kaalub vaid 2,5 kg ning seda on lihtne asukohtade vahel vedada. Seetõttu on see hea valik ettevõtetele ja haridusasutustele, kus on vaja projitseerida ülikoolilinnaku või kontorikompleksi eri ruumides.

Lihtne seadistamine


Võite olla kindel, et teie piltide geomeetria jääb täiuslikuks ka kitsastes oludes, kasutades vertikaalset (+/- 30 kraadi) perspektiivikorrektsiooni. Kasutage ekraani värvkorrektsiooni funktsiooni, et saavutada suurepärased tulemused ilma ekraanita keskkondades. See kompenseerib kujutiste värvid, mis ilmnevad siis, kui kujutisi projitseeritakse värvilistel seintel – seega saate vaadata selgelt projitseeritud kujutisi loomulike värvidega ka siis, kui ekraani ei ole saadaval.

Vähendage kulusid, mitte kvaliteeti


Hoidke omamiskulud madalad. Mudelil LV-X300 on 5000-tunnine lambi tööiga, mida saab pikendada kuni 6000 tunnini, kasutades energiasäästlikku ökorežiimi. Lisaks on ökorežiimis energiatarbimine vaid 275 W. Projektor tarbib ooterežiimis vaid 1 W energiat (LAN väljas). Ökorežiimis saate luua ka vaikse ja segamatu keskkonna, vähendades ventilaatori müra väärtuseni 29 dBA.

Mitmekülgsed ühendamisvalikud


Saate projitseerida fotosid ja videoid mitmetest allikatest, kasutades mudeli LV-X300 laialdast sisendite valikut. Kasutage HDMI™-porti, et projitseerida valgusküllaseid ja teravaid kujutisi tänapäeva digitaalsetest allikatest, sh Blu-ray plaadimängijatest ja sülearvutitest. Või ühendage hõlpsasti ühega kahest VGA-pordist. Mudelit LV-X300 saab eemalt jälgida ja juhtida, kasutades RJ-45 porti. Samuti on sellel „Crestron Connected™ˮ standardi tugi. Lisage esitlustele kvaliteetne heli, kasutades sisseehitatud 10 W kõlarit.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-X300, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

3-year-lamp-warranty-campaign