Canon LV-WX300

LV-WX300

Nautige valgusküllaseid ja kvaliteetseid lainurkpilte ning erakordselt lihtsat seadistamist Canoni mudeliga LV-WX300. HDMI-sisend, vaikne kasutamine ja kompaktne suurus lisavad projektorile paindlikkust.

Kasulikud omadused

  • Nautige teravaid laiekraanpilte loomuliku WXGA-eraldusvõimega (1280 x 800 pikslit)
  • Saavutage valgusküllased ja elavad kujutised 3000-luumenilise heleduse ja kontrastisuhtega 2300:1
  • 1,1x suumobjektiiv võimaldab projektorit paindlikult paigaldada
  • Kompaktne ja kerge: vaid 2,5 kg
  • Vertikaalne perspektiivikorrektsioon
  • 5000 h lambi tööiga (6000 h ökorežiimis)
  • HDMI™-port ja 2 VGA-porti
  • RJ-45 võrguport eemalt juhtimiseks ja jälgimiseks
  • Sisseehitatud 10 W kõlar

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-WX300 üksikasjadega

Valgusküllased, teravad ja tõetruud pildid


LV-WX300 on suurepärane valik nendele, kes soovivad valgusküllast ja kvaliteetset kaasaskantavat projektorit mõistliku hinna eest. Loomuliku WXGA eraldusvõimega (1280 x 800 pikslit), 3000-luumenilise heledusega ja kontrastisuhtega 2300:1 saavutab projektori DLP-tehnoloogia teravad ja täpsed kujutised. Mudelile LV-WX300 lisab paindlikkust projektori kohal asetsev 1,1x suumobjektiiv, mis on märgatav eelis väiksemates keskkondades, nt koosolekusaalides.

Mugav transport


Mudel LV-WX300 kaalub vaid 2,5 kg ning seda on lihtne asukohtade vahel vedada. Seetõttu on see hea valik ettevõtetele ja haridusasutustele, kus on vaja projitseerida ülikoolilinnaku või kontorikompleksi eri ruumides.

Lihtne seadistamine


Võite olla kindel, et teie piltide geomeetria jääb täiuslikuks ka kitsastes oludes, kasutades vertikaalset (+/- 30 kraadi) perspektiivikorrektsiooni. Kasutage ekraani värvkorrektsiooni funktsiooni, et saavutada suurepärased tulemused ilma ekraanita keskkondades. See kompenseerib kujutiste värvid, mis ilmnevad siis, kui kujutisi projitseeritakse värvilistel seintel – seega saate vaadata selgelt projitseeritud kujutisi loomulike värvidega ka siis, kui ekraani ei ole saadaval.

Vähendage kulusid, mitte kvaliteeti


Hoidke omamiskulud madalad. Mudelil LV-WX300 on 5000-tunnine lambi tööiga, mida saab pikendada kuni 6000 tunnini, kasutades energiasäästlikku ökorežiimi. Lisaks on ökorežiimis energiatarbimine vaid 275 W. Projektor tarbib ooterežiimis vaid 1 W energiat (LAN väljas). Ökorežiimis saate luua ka vaikse ja segamatu keskkonna, vähendades ventilaatori müra väärtuseni 29 dBA.

Mitmekülgsed ühendamisvalikud


Saate projitseerida fotosid ja videoid mitmetest allikatest, kasutades mudeli LV-WX300 laialdast sisendite valikut. Kasutage HDMI™-porti, et projitseerida valgusküllaseid ja teravaid kujutisi tänapäeva digitaalsetest allikatest, sh Blu-ray plaadimängijatest ja sülearvutitest. Või ühendage hõlpsasti ühega kahest VGA-pordist. Mudelit LV-WX300 saab eemalt jälgida ja juhtida, kasutades RJ-45 porti. Samuti on sellel „Crestron Connected™ˮ standardi tugi. Lisage esitlustele kvaliteetne heli, kasutades sisseehitatud 10 W kõlarit.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-WX300, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

3-year-lamp-warranty-campaign