Canon LV-S300

LV-S300

Tutvustame täiesti uue hinnaga Canoni pildikvaliteeti – taskukohane kaasaskantav projektor LV-S300 saavutab valgusküllased ja selged SVGA-kujutised. Pikk lambi tööiga ja lihtne hooldus tagavad madalad käituskulud.

Kasulikud omadused

  • Projitseerige selgelt SVGA-eraldusvõimega (800 x 600 pikslit)
  • 3000-luumeniline heledus ja kontrastisuhe 2300:1 saavutavad selged ja elavad kujutised
  • 1,1x suumobjektiiv võimaldab projektorit paindlikult paigaldada
  • Tänu kohesele väljalülitusele ei pea te seadme väljalülitumist ootama
  • Kompaktne ja kerge: vaid 2,5 kg
  • Vertikaalne perspektiivikorrektsioon
  • 5000 h lambi tööiga (6000 h ökorežiimis)
  • 2 x VGA-porti
  • Sisseehitatud 2 W kõlar

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-S300 üksikasjadega

Valgusküllased, teravad ja tõetruud kujutised


Mudel LV-S300 on sobiv piiratud eelarvega ostjatele, kes vajavad valgusküllast ja kvaliteetset kaasaskantavat projektorit erakordselt soodsa hinnaga. Loomuliku SVGA-eraldusvõimega (800 x 600 pikslit) tagab mudel LV-S300 publikule selged pildid koosolekuruumides ja klassides. Projektori 3000-luumeniline heledus ja kontrastisuhe 2300:1 on sellise kompaktse seadme puhul erakordsed ning DLP-tehnoloogia tagab teravad ja täpsed kujutised. Lisage paindlikkust projektori kohal asetseva 1,1x suumobjektiiviga, mis on märgatav eelis väiksemates keskkondades, nt koosolekusaalides.

Mugav transport


Mudel LV-S300 kaalub vaid 2,5 kg ning seda on lihtne asukohtade vahel vedada. Seetõttu on see suurepärane valik väikestele ettevõtetele või koolidele, kes soovivad ühte soodsat projektorit, mida saab kasutada erinevates ruumides ka keskkondades. Kohese väljalülituse funktsioon võimaldab teil toitejuhtme kohe pärast projektori väljalülitamist eemaldada, seega võite projektori kohe kaasa võtta ega pea selle jahtumist ootama.

Lihtne seadistamine


Võite olla kindel, et teie piltide geomeetria jääb täiuslikuks ka kitsastes oludes, kasutades vertikaalset (+/- 30 kraadi) perspektiivikorrektsiooni. Kasutage ekraani värvkorrektsiooni funktsiooni, et saavutada suurepärased tulemused ilma ekraanita keskkondades. See kompenseerib kujutiste värvid, mis ilmnevad siis, kui kujutisi projitseeritakse värvilistel seintel – seega saate vaadata selgelt projitseeritud kujutisi loomulike värvidega ka siis, kui ekraani ei ole saadaval.

Vähendage kulusid, mitte kvaliteeti


Lisaks mudeli LV-S300 soodsale hinnale on ka omamiskulud väiksemad tänu 5000-tunnisele lambi tööeale, mida saab pikendada kuni 6000 tunnini, kasutades energiasäästlikku ökorežiimi. Lisaks on ökorežiimis energiatarbimine vaid 275 W. Projektor tarbib ooterežiimis vähem kui 1 W energiat. Ökorežiimis saate luua ka vaikse ja segamatu keskkonna, vähendades ventilaatori müra väärtuseni 29 dBA.

Mitmekülgne ühenduvus


Saate projitseerida fotosid ja videoid mitmetest allikatest, kasutades mudeli LV-S300 paindlikke sisendite valikuid – sh kahte VGA-porti. Lisage esitlustele kvaliteetne heli, kasutades sisseehitatud 2 W kõlarit.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-S300, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

DLP

DLP

3-year-lamp-warranty-campaign