Canon LV-7490

LV-7490

Oma 4000 luumeniga on LV-7490 üliportatiivsete projektorite hulgas kõige suurema valgustugevusega. XGA-lahutus pakub selgeid ja teravaid kujutisi, sisseehitatud 10 W kõlar aga annab võimsa heliväljundi.

Kasulikud omadused

  • XGA-lahutus
  • 4000 luumenit
  • 2000:1 kontrastisuhe
  • Canoni 1,2 x suumobjektiiv
  • Automaatne perspektiivikorrektsioon
  • Sisseehitatud 10 W kõlar
  • Lambi pikendatud kasutusaeg: kuni 5000 tundi
  • Keskkonnasäästlik kasutus: ooterežiimis alla 1 W (võrk väljas)
  • Müratase ökorežiimis 29 dBA
  • RJ-45-võrguport

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-7490 üksikasjadega

Läbimurre valgustugevuses


Kompaktne LV-7490 on Canoni LV-sarja suurima valgustugevusega üliportatiivne projektor. XGA-lahutus (1024 × 768) pakub üliteravaid kujutisi ka viletsates ja kontrollimatutes valgustingimustes ning 2000:1 kontrastisuhe koos lambijuhtimisfunktsiooniga tagab sügavad mustad toonid ja elutruud värvid igat sorti lähtematerjali puhul. See on ideaalne kombinatsioon äri- ja õppekasutajatele, kes vajavad selget, valgusküllast ja mõjuvat projektsiooni, eriti suurtes ruumides.

Kvaliteetsed objektiivid


Nagu ühelt maailma juhtivalt läätsetootjalt oodata võikski, on projektoril LV-7490 kõrgekvaliteediline 1,2 x suumiga lainurkprojektsiooniobjektiiv, mis kuvab selgelt ja täpselt – ka kõige väiksemates ruumides. Kuna kaasaskantavate projektorite puhul on oluline töö tagamine igasugustes ruumides, on LV-7490 võime suuri kujutisi väga lähedalt kuvada tõeliselt väärtuslik.

Paindlik ja mitmekülgne abiline


Praktiliste ja hästi läbimõeldud funktsioonide valik tähendab, et LV-7490 tagab suurepärased tulemused kiiresti ja lihtsa vaevaga – kõigis rakendustes ja tingimustes. Automaatne sisendiotsing ja ± 20° automaatne perspektiivkorrektsioon võimaldavad seadme üles seada ja esitlusega pihta hakata vaid mõne minutiga ning sisseehitatud 10 W kõlar pakub võimsat heli klassiruumisarnaste keskkondade jaoks.

Kõik vajalikud ühendused


RJ-45-võrgupordi abil saab projektorit LV-7490 kasutada kaugjuhtimise teel – see on ideaalne isehäälestuvaks integreerimiseks tänapäeval väga levinud ja populaarsete ruumijuhtimissüsteemidega. Lisavõimalusi pakuvad LV-7490 kolm helisisendit ja väljundterminal välise helivõimendiga ühendamiseks. SCART RGB-allikaid saab ühendada adapterkaabli kaudu (kuulub lisavarustusse).

Keskkonnasäästlik


Canoni pikaaegne pühendumus säästlikule tootmisele paistab silma ka LV-7490 puhul. Nn rohelised omadused, nagu 5000-tunnine lambi tööiga ökorežiimis, 5500-tunnine filtri tööiga ja alla 1 W energiatarve (kui võrk on välja lülitatud), aitavad vähendada nii süsinikujalajälge kui ka energiakulusid.

Soodne omada ja pidada


Lisaks soodsale hinnale on projektoril LV-7490 ka kasutaja hooldatavaid osi, mis hoiavad hoolduskordade arvu ja hoolduskulud võimalikult madalal. Kolmekihiline õhufilter kestab üle kolme ja poole korra kauem kui tavalised ühekihilised elektrostaatilised filtrid ning lihtne lambivahetus projektori pealmise kaane kaudu vähendab tugiteenuse vajadust ja tagab madalad omamiskulud.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-7490, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Jadakäsud

Laadige alla jadakäsud, mis on vajalikud mudeli LV-7490 kaugjuhtimispuldi seadistamiseks

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]