Canon LV-7297A

LV-7297A

Mudelil LV-7297A on XGA-lahutus, 2600 luumenit, HDMI™ ja võimas 10 W heli. See on täiuslik asutustes ja õppekeskkondades, pakkudes suurepärast jõudlust, lihtsat seadistamist ja madalamaid käituskulusid.

Kasulikud omadused

  • XGA-lahutus
  • 2600 luumenit
  • 2000:1 kontrastisuhe
  • Canoni 1,2 x suumobjektiiv
  • Automaatseadistus
  • HDMI™-sisend ja RJ-45-võrguport
  • Sisseehitatud 10 W kõlar
  • Lambi pikendatud tööiga: kuni 6000 tundi
  • Säästlikud omadused: alla 1 W ooterežiimis (võrk väljas)
  • Müratase ökorežiimis 29 dBA

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-7297A üksikasjadega

Hele ja terav projitseerimine


XGA-lahutus (1024 x 768 pikslit) tagab teravad ja selged kujutised. 2600 luumeniga saavutab portatiivsete projektorite tippklassi kuuluv mudel LV-7297A suurepärased kujutised ka heledatel aladel, muutes selle täiuslikuks projitseerima hästivalgustatud ruumides nagu koolides, laboratooriumides ja saalides.

Elavad ja detailsed kujutised


Automaatiiris reageerib automaatselt muutuvatele valgusoludele, et tagada igas keskkonnas ergas pildikvaliteet. Kontrastisuhtega 2000:1 võite kindel olla, et saavutate sügavmustad ja rikkalikud värvilised toonid. Canoni 1,2 x suumiga projektsiooniobjektiiv saavutab suurepärased tulemused peaaegu kõikides oludes.

Lihtne seadistada ja kasutada


Mudelit LV-7297A on isegi algajatel lihtne seadistada. Lisaks teistele automaatsetele funktsioonidele on sellel automaatse sisendiotsingu funktsioon, mis tuvastab automaatselt sisendsignaalid ja reguleerib seadistusi vastavalt. Automaatne perspektiivikorrektsioon parandab igasugused kujutismoonutused, mis on tingitud projektori kõrvalekaldest kuvatava ala suhtes.

Heliühendused


Võimas sisseehitatud 10 W kõlar esitab heli, kui väliseid kõlareid ei ole saadaval. Alternatiivselt võib ruumi helisüsteemidega ühendamiseks kasutada ka audioväljundit. Esitlejad saavad lisada kommentaare, ühendades mikrofoni helisisendi (mic-in) pordiga, samal ajal kui HDMI™-sisend võimaldab projitseerida kõrge kvaliteediga videoid digitaalsetest allikatest nagu arvuti, DVD-mängija, Blu-ray mängija ja muud sarnased seadmed.

Parem ressursikasutus


Mudeli LV-7297A pika tööeaga lamp (ökorežiimis kuni 6000 tundi) ja õhufilter (mis kestab umbes 5500 tundi) suurendavad selle säästlikkust. Need vähendavad märgatavalt hooldusele kuluvat aega ja tagavad parema ressursikasutuse. Voolutarve on vaid alla 1 W (ooterežiimis) ja samuti töötab projektor esitluste ajal vaikselt, müratasemega ainult 29 dBA.

Kaugjuhtimine ja -haldamine


Juhtige ja hallake projektorit läbi võrgu, kasutades RJ-45 juhtimisporti ja juhtmega LAN-terminali. See võimaldab teil ka eemal olles projektorit sisse või välja lülitada ja seadistusi muuta. Samuti saate eemalt jälgida lambi kasutamist ja olekut. Projektor toetab ka PJLINK™-i ja on täiuslik kohanemiseks ruumi juhtimissüsteemidega ja ühendamiseks ettevõtte kohtvõrguga.

Turvalised esitlused


Paroolilukk kaitseb projektorit volitamata kasutuse eest, samal ajal kui juhtpaneeli klahvilukk lisab meelerahu, tagades, et esitlus kogemata vale nupu vajutamisel ei seiskuks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-7297A, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll

Jadakäsud

Laadige alla jadakäsud, mis on vajalikud seeriate LV A ja M kaugjuhtimispultide seadistamiseks

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]