Canon LV-7292S

LV-7292S

Mudel LV-7292S sobib algajatele ning on oma kvaliteedi juures äärmiselt soodne. See on täiuslik asutuste ja mobiilsete rakenduste jaoks, pakkudes XGA-lahutust, 2200 luumenit ja madalamaid käituskulusid.

Kasulikud omadused

  • XGA-lahutus
  • 2200 luumenit
  • 500:1 kontrastisuhe
  • Canoni 1,2 x suumobjektiiv
  • Automaatne sisendiseadistus
  • Funktsioon Image Capture
  • Palju pildirežiime
  • Lambi pikendatud tööiga: kuni 6000 tundi
  • Säästlikud omadused: alla 1 W ooterežiimis
  • Madal müratase: 29 dBA ökorežiimis

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-7292S üksikasjadega

Selged ja teravad kujutised


Seadmeomase XGA-lahutuse (1024 x 768 pikslit) ja 2200-luumenilise valgusjõuga on see kerge ja lihtsasti kaasaskantav standardklassi projektor täiuslik projitseerima selgeid ja kvaliteetseid kujutisi asutustes ja õppekeskkondades.

Suurepärased värvid


Kontrastisuhtega 500:1 kuvab mudel LV-7292S detailid ja värvid erksalt ning loomutruult. Canoni 1,2 x suumiga projektsiooniobjektiiv tagab peaaegu kõikides oludes suurepärase pildikvaliteedi.

Mugav kasutus


Tänu automaatseadistusele on mudelit LV-7292S isegi esmakordsel kasutusel lihtne seadistada ja kasutada – automaatne sisendiotsing tuvastab automaatselt sisendsignaalid ja reguleerib seadistusi.

Optimaalne projektsioon


Eelseadistatud pildirežiimid võimaldavad teil projitseerida heledas valguses, tahvlile (roheline) või värvilistele seintele. Kontrastsust, tooni ja heledust saab käsitsi reguleerida ja need ühe nelja võimaliku kasutaja eelseadistuse alla salvestada. Samuti reguleeritakse kuvasuhet automaatselt, et see sobituks projitseeritava kujutisega. Funktsioon Image Capture võimaldab teil oma käivitusekraani, näiteks logode kuvamist, tervitusteadet, fotosid, kontaktandmeid või tugiteavet kohandada.

Keskkonnasõbralik ja säästlik


Mudelil LV-7292S on pika tööeaga lamp (ökorežiimis kuni 6000 tundi) ja õhufilter (mis kestab umbes 5500 tundi). Tulemuseks on vähem hooldust ja kulude kokkuhoid. Voolutarve ooterežiimis on madal (alla 1 W) ja projektor töötab vaikselt, ökorežiimis on müratase vaid 29 dBA.

Lülitage välja ja asuge teele


Kohene väljalülitus teeb projektori välja lülitamise ja kaasa võtmise lihtsaks, kasutamata seejuures toitenuppu ega kaug- või juhtpaneeli.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-7292S, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Jadakäsud

Laadige alla jadakäsud, mis on vajalikud seeria LV S kaugjuhtimispuldi seadistamiseks

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]