Canon LV-7292A

LV-7292A

Mudelil LV-7292A on XGA-lahutus, 2200 luumenit, HDMI™ ja võimas 10 W heli. See on täiuslik asutustes ja õppekeskkondades, kus on vaja suurt jõudlust, lihtsat seadistamist ja madalaid käituskulusid.

Kasulikud omadused

  • XGA-lahutus
  • 2200 luumenit
  • 2000:1 kontrastisuhe
  • Canoni 1,2 x suumobjektiiv
  • Automaatseadistus
  • HDMI™-sisend ja RJ-45 võrguport
  • Sisseehitatud 10 W kõlar
  • Lambi pikendatud tööiga: kuni 6000 tundi
  • Säästlikud omadused: alla 1 W ooterežiimis (võrk väljas)
  • Müratase ökorežiimis 29 dBA

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LV-7292A üksikasjadega

Selge ja hele projitseerimine


Seadmeomane XGA-lahutus (1024 x 768 pikslit) ja 2200-luumeniline valgusvoog võimaldavad mudelil LV-7292A isegi heledatel aladel selgeid ja detailseid kujutisi projitseerida. See portatiivsete projektorite tippklassi kuuluv mudel on täiuslik klassiruumides, koosolekuruumides ja laboratooriumides kasutamiseks.

Suur kontrastsus


Saavutage ergas pildikvaliteet ükskõik millistes valgusoludes tänu automaatiirisele, mis reageerib muutustele automaatselt. Kõrge 2000:1 kontrastisuhe kuvab detailid sügavmustades ja rikkalikes värvitoonides, samal ajal kui Canoni 1,2 x suumiga projektsiooniobjektiiv tagab suurepärase pildikvaliteedi.

Lihtne kasutada


Mudelil LV-7292A on mitmeid automaatseid funktsioone, mis teevad selle lihtsasti ülesseatavaks ja kasutatavaks, olenemata kasutaja kogemustest. Automaatne sisendiotsing tuvastab automaatselt sisendsignaale ja automaatne perspektiivikorrektsioon reguleerib igasuguseid projektori kaldest tingitud kujutismoonutusi.

Võimsad ühendused


Sisseehitatud 10 W kõlar võimaldab projektsioone heliga täiendada. Alternatiivselt võib väliste helisüsteemidega ühendamiseks kasutada ka audioväljundit. Esitlejad saavad ka omapoolseid kommentaare lisada, ühendades mikrofoni helisisendi (mic-in) porti. HDMI™-sisend teeb võimalikuks ka arvutite, DVD-mängijate, Blu-ray-mängijate ja muude sarnaste seadmetega ühendamise, et saavutada kõrge kvaliteediga digitaalset projektsiooni.

Kauakestvad ressursid


Pika tööeaga lamp (ökorežiimis kuni 6000 tundi) ja õhufilter (mis kestab umbes 5500 tundi) muudavad mudeli LV-7292A eriti säästlikuks valikuks. See seade vajab vähem hooldust ja aitab kulusid kokku hoida. Alla 1 W (ooterežiimis) voolutarbega töötab projektor vaikselt ka ökorežiimis, müratasemega vaid 29 dBA.

Lihtne juhtimine ja haldamine


Projektorit on lihtne läbi võrgu juhtida ja hallata. Kasutades RJ-45 juhtimisporti ja juhtmega LAN-terminali, saate projektorit sisse või välja lülitada, seadistusi muuta ja ka lambi kasutamist ja olekut jälgida – isegi ise eemal viibides. Projektor toetab ka PJLINK™-i, ühildudes ideaalselt ruumi juhtimissüsteemide ja ettevõtte kohtvõrguga.

Turvaline jõudlus


Kaitstes seadme parooliga, saavad ainult volitatud kasutajad projektorit sisse lülitada ja kasutada; samuti ei lase juhtpaneeli klahvilukk teil esitluse ajal kogemata valele nupule vajutada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LV-7292A, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

HDMI Port

HDMI-port

Industry standard control protocol

Valdkonna standardile vastav juhtimisprotokoll