Canon i-SENSYS MF512x

i-SENSYS MF512x

Mustvalge A4 multifunktsionaalne laserprinter MF512x on mõeldud spetsiaalselt ettevõtete töörühmadele, kes vajavad kiiret profikvaliteediga printimisvõimalust täisfunktsionaalses kompaktses seadmes, mis on loodud paindlikuks töötamiseks.

Kasulikud omadused

  • Kvaliteetne printimine kiirusel 40 lk/min
  • Värviline puuteekraan, mida on iga oskustasemega lihtne kasutada
  • Toetab turvalist PIN-printimist
  • Printimine funktsioonide AirPrint ja Mopria ning rakenduse Canon PRINT Business toega nutitelefonidest ja tahvelarvutitest
  • Automaatne kahepoolne printimine vähendab jäätmeteket ja prindimaterjalide kulu
  • Kiire esimese väljatrüki funktsioon vähendab ooteaega ja aitab töörühma tootlikkust maksimeerida
  • Lihtne kaugtöö dokumentidega pilveteenuste kaudu
  • Seadme- ja tootmishaldusfunktsionaalsus
  • Lihtne hooldada tänu mugavatele kõik-ühes-kassettidele

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF512x üksikasjadega

Maksimaalne tootlikkus büroos


Mustvalge multifunktsionaalne laserprinter MF512x A4 on parim lahendus ettevõtete töörühmadele, kes otsivad võimalusi tootlikkuse tõstmiseks. Sellel on samad võimsad funktsioonid ja võimalused nagu suurel multifunktsionaalsel bürooprinteril, kuid kompaktsete mõõtmete tõttu võtab see vähem ruumi. Töökate tiimide jaoks on tervitatav selle kiire ja kvaliteetne printimis- ja kopeerimisvõimekus – muljetavaldavad 40 lehekülge minutis. Värviline puuteekraan saab kiiresti tuttavaks iga oskustasemega kasutajatele ning 600-leheline paberisalv ja kiire esimese väljatrüki funktsioon aitavad teie tiimidel tõhusamalt töötada. Tundlikke dokumente kaitseb funktsioon Secure Print, mis piirab juurdepääsu arvutist või mobiilseadmest prinditavatele dokumentidele PIN-koodiga.

Paindlik tööriist


Kuna MF512x toetab funktsioone Apple AirPrint (iOS) ja Mopria (Android), saavad teie töötajad printida igast nende funktsioonide toega seadmest. Lisaks saavad nad juurdepääsu rakenduse Canon PRINT Business võimsatele funktsioonidele ning võimaluse ühendada seade vaid mõne sekundiga Google Cloud Printi kontoga.

Täiustatud dokumendijagamine


Printer MF512x võimaldab utiliidi MF Scan Utility (süle-/lauaarvutitele) ja rakenduse Canon PRINT Business (mobiilseadmetele) kaudu sujuvat integreerimist pilveteenustega, pakkudes töökatele tiimidele kauaoodatud paindlikkust. Tiimid saavad kasutada oma eelistatud pilveteenuseid, näiteks Google Drive või DropBox, et dokumente skannida, digitaliseerida ja jagada just seal kus ja siis kui vaja.

Nutikad võrgundusvõimalused


Tänu hulgale paindlikele võrgundusvõimalustele sulandub MF512x teie ettevõtte võrguga suurepäraselt. Lisaks WiFi ja Etherneti ühenduvusele võimaldavad printeriprotokollid PCL5e/6 ja Adobe PostScript hõlpsat integreerimist teie seadmepargiga. Hallatavate printimisteenuste tiimid leiavad, et kaughooldusfunktsionaalsus ja Canoni tootmisjuhtimissüsteemi uniFLOW tugi hõlbustavad haldust oluliselt.

Soodne ja säästlik pidada


Kui ootate oma multifunktsionaalselt printerilt kindlalt kvaliteeti ja töökindlust, siis võite MF512x peale loota – Canoni kõik-ühes-kassetidisaini tõttu asendatakse kõik põhikomponendid korraga iga kord, kui toonerikassetti vahetate. Puhke- ja ooterežiimi madal energiatarve, automaatne kahepoolne printimine ja nutikas energiasäästlik automaatne väljalülitus muudavad energia- ja prindimaterjalikulu minimaalseks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF512x, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Duplex Automatic Document Feeder

Kahepoolne automaatne dokumendisöötur

Colour Touch Panel

Värviline puutepaneel

PCL Printing

PCL-printimine

PostScript Printing

PostScript-printimine

Scan to USB key

USB-mälupulgale skannimine

Scanning shortcut key

Skannimise kiirnupp

Scan to email & folder

E-posti ja kausta skannimine

Secure print

Turvaline printimine

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.