Canon i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Võimas võrguvalmidusega mustvalge kõik-ühes laserseade kiiretele väikestele kontoritele. Tõstke tootlikkust kiire automaatse kahepoolse printimise ja automaatse dokumendisööturi abil. Seadistage tõhusad töövood kiirete ühepuuteklahvide abil.

Kasulikud omadused

  • Võrguvalmidusega stiilne ja kompaktne mustvalge kõik-ühes laserseade
  • Printige hõlpsasti iOS- või Android-seadmetest
  • Lihtne kasutamine tänu kallutatavale ja suurele puutetundlikule ekraanile
  • Tänu kiirele esimesele väljatrükile ei pea dokumente kaua ootama
  • Saavutage kahepoolse printimise abil rohkem

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF226dn üksikasjadega

Võimas ja ühendatud kõik-ühes seade


See kompaktne ja stiilne mustvalge kõik-ühes seade säästab ruumi, hõlmates ühes seadmes professionaalset printerit, skannerit ja koopiamasinat. Tänu võrguvalmidusele saab selle tootlikkust tõstvaid funktsioone oma kontoris juhtmevabalt jagada – tehes mudelist täiusliku valiku mis tahes kiire kontori tõhususe tõstmiseks.

Kiire printimine ja kopeerimine


Dokumente ei pea kaua ootama tänu kiirele A4 mustvalgele laserprintimis- ja kopeerimiskiirusele (27 lk/min) ning kiirele esimesele väljatrükile puhkerežiimist.

Ärikvaliteediga tulemused


Kuni 1200 x 1200 punkt/tollise printimiskvaliteedi ja Canoni EF-tooneri kombinatsioon saavutab muljetavaldavad terava teksti ning sujuvates halltoonides joonistega dokumendid. Tänu täiustatud värvilisele skannimisele (kuni 9600 x 9600 punkt/tolli) saate jäädvustada kõik originaaldokumendi detailid. Saatke skannid mis tahes arvutisse, kasutades kasutajasõbralikku võrguskannimist.

Tõhus kahepoolne printimine


Mitme lehe skannimine ja kopeerimine on kiire ja tõhus tänu 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile ja 250-lehelisele paberikassetile. Säästke paberi pealt raha ja printige professionaalse välimusega dokumente tänu automaatsele kahepoolsele printimisele.

Kiire, lihtne ja vaikne kasutamine


Kiirel ja lihtsasti kasutataval mudelil i-SENSYS MF226dn on mitmekülgne kallutatav suur puutetundlik vedelkristallekraan, mis näitab teile ühe hetkega kogu vajalikku teavet. Paneeli saab seadistada vertikaalselt või pealmine külg ülespoole, et see sobiks teie tööviisidega. Tõhusaid skannimise ja kopeerimise töövooge on lihtne seadistada, kasutades kiireid ühepuuteklahve – seega on skanne lihtne failidesse saata või paberit säästa, kopeerides mitu pilti ühele lehele. Vaikses keskkonnas kasutamiseks tagab vaikne režiim vähema müraga printimise, et saaksite teisi segamata töötada.

Turuliidri tasemel energiasäästlikkus


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand on soojenemisaeg peaaegu olematu ning saate jõudlust ohverdamata energiat säästa. Selle seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi madalaim – seade tarbib puhkerežiimis vaid 1,7 vatti.

Kõik-ühes-kassett


Ringlussevõetav kõik-ühes-kassett tagab hooldusvaba töö ja ühtlaselt usaldusväärsed ning kvaliteetsed tulemused. Ehtsad Canoni laserkassetid sisaldavad toonerit, trumlit ja puhastusseadmeid ning neid saab probleemide ja segaduseta sekunditega välja vahetada.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF226dn, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Automatic Document Feeder

Automaatne dokumendisöötur

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Copy

Kopeerimine

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB-ühendus

Network scanning

Võrguskannimine

Quiet printing mode

Vaikne printimisrežiim

Professional Scan quality

Professionaalne skannimiskvaliteet

Scanning shortcut key

Skannimise kiirnupp

Tilting control panel

Kallutatav juhtpaneel

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Touch panel

Puutetundlik paneel

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.