Canon i-SENSYS MF212w

i-SENSYS MF212w

See Wi-Fi, võrguühenduse ja mobiilse ühendusega mustvalge kolm-ühes laserseade hõlmab juhtmevaba printimise, kopeerimise ja skannimise funktsioone. See on kiire, lihtsasti kasutatav ja energiatõhus ning sellel on kallutatav juhtpaneel ning ühepuuteklahvid.

Kasulikud omadused

  • Wi-Fi, võrguühenduse ja mobiilse ühendusega mustvalge kolm-ühes laserseade: kopeerimine, printimine ja skannimine
  • Printige hõlpsasti iOS- või Android-seadmetest
  • Olge tootlik tänu mustvalgele printimis- ja kopeerimiskiirusele 23 lk/min
  • Tänu kiirele esimesele väljatrükile ei pea dokumente kaua ootama
  • Kiirem skannimine ja kopeerimine tänu ühepuuteklahvidele

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF212w üksikasjadega

Ühendatud kolm-ühes seade väikestele kontoritele


See stiilne hästi ühendatav ülikiire multifunktsionaalne mustvalge laserprinter pakub printimise, kopeerimise ja skannimise funktsioone ühes kompaktses ja ruumisäästlikus seadmes. Wi-Fi, Etherneti ja mobiilse ühendusega on funktsioone lihtne jagada ning professionaalse prindikvaliteedi ja lihtsa kasutamise tõttu on see täiuslik töölaualahendus väikestele kontoritele.

Wi-Fi-ühendus juhtmevabaks jagamiseks


Ühendage juhtmevabalt nagu soovite, kasutades seda Wi-Fi, võrguühenduse ja nutitelefoniühenduse valmidusega seadet. Sisseehitatud Apple AirPrint™-i ja valdkonnastandardiga Mopria™ printimistugi tuvastab automaatselt printeri, et printida dokumente otse iPhone'ist või iPadist ja Mopriaga ühilduvatest Androidi seadmetest. Canoni tasuta mobiilse printimise rakendus prindib juhtmevabalt ka teie Apple'i iOS või Android 4 seadmetest.

Kiire printimine ja kopeerimine


Dokumente ei pea kaua ootama tänu kiirele A4 mustvalgele laserprintimise ja -kopeerimise kiirusele (23 lk/min) ning kiirele esimesele väljatrükile pärast puhkerežiimist väljumist.

Ärikvaliteediga tulemused


Kuni 1200 x 1200 punkt/tollise printimiskvaliteedi ja Canoni EF-tooneri kombinatsioon saavutab professionaalsed terava ja selge teksti ning sujuvate piltidega väljatrükid ja koopiad. Tänu täiustatud värvilisele skannimisele (kuni 9600 x 9600 punkt/tolli) saate jäädvustada kõik originaaldokumendi detailid. Saatke skannid mis tahes arvutisse, kasutades kasutajasõbralikku võrguskannimist.

Kiire ja lihtne kasutamine


Kiirel ja lihtsasti kasutataval mudelil i-SENSYS MF212w on mitmekülgne kallutatav 5-realine vedelkristallekraan, mis näitab teile ühe hetkega kogu vajalikku teavet. Paneeli saab seadistada vertikaalselt või pealmine külg ülespoole, et see sobiks teie tööviisidega. Tõhusaid skannimise ja kopeerimise töövooge on lihtne seadistada, kasutades kiireid ühepuuteklahve – seega on skanne lihtne failidesse saata või paberit säästa, kopeerides mitu pilti ühele lehele.

Energiasäästlik


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand on soojenemisaeg peaaegu olematu ning saate jõudlust ohverdamata energiat säästa. Selle seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi madalaim – seade tarbib puhkerežiimis vaid 1,6 vatti.

Vaikne režiim


See multifunktsionaalne seade on ooterežiimis vaikne ning vaikses keskkonnas kasutades tagab vaikne režiim vähesema müraga printimise – seega saate teisi segamata töötada.

Kõik-ühes-kassett


Hõlpsasti ringlussevõetav kõik-ühes kassett ühendab endas toonerit, trumlit ning puhastusseadmeid, et vähendada hooldust, suurendada usaldusväärsust ja vähendada kulutarvikuid.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF212w, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Copy

Kopeerimine

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

USB connection

USB-ühendus

User friendly LCD display

Kasutajasõbralik LCD-ekraan

Network scanning

Võrguskannimine

Quiet printing mode

Vaikne printimisrežiim

Professional Scan quality

Professionaalne skannimiskvaliteet

Scanning shortcut key

Skannimise kiirnupp

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Tilting control panel

Kallutatav juhtpaneel

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.