Canon EOS C300 Mark II

Uus loomingulise filmitegemise standard

Vastupidav, võimas ja kasutajasõbralik! Mudeliga EOS C300 Mark II saate jäädvustada suurepäraseid 4K/täis-HD videoid hämmastava 15-astmelise dünaamilise vahemiku, välise RAW-väljundi ja Canon Log2 abil ning realiseerida oma loomingulise visiooni.

0%

  Mudeli EOS C300 Mark II tutvustus

  Jäädvustage ja vaadake uut taset pildikvaliteedis

  capture and see

  Jäädvustage suurepäraseid suure eraldusvõimega kujutisi

  Täiustatud 8,85 MP Super 35 mm Canoni CMOS-sensor on disainitud spetsiaalselt videote jäädvustamiseks ning sellega saavutate suurepärased suure eraldusvõimega kujutised, mis on suure tundlikkuse, vähese müra ja erakordsete detailidega.

  Full control

  capture and see

  Väga mitmekülgne XF-AVC koodek

  Nautige mitmeid kvaliteetseid loomingulise jäädvustamise võimalusi väga mitmekülgse XF-AVC H.264 koodeki abil. Jäädvustage suurepäraseid 4K videoid kiirusel 410 Mbps / 10 bitti ning integreerige hõlpsasti olemasolevatesse 4K töövoogudesse ja valige eraldusvõime kombinatsioon ning koodeki tüüp, mis teie tööga kõige paremini sobivad.

  Täiustatud täis-HD pilditöötlus

  HD-töötluse ülediskreerimine on täiustatud demosaiikimisalgoritm pilditöötluseks, mis kasutab tõhusalt ära suurt 4K pildi jäädvustamise võimsust täis-HD salvestamise jaoks. Kaamera jäädvustab 4K pildi, RGB kanalid eraldatakse kolmeks individuaalseks 8-megapiksliseks 4K signaaliks ning seejärel 4K RGB signaale mitmekordistatakse ja vähendatakse sisemiselt täis-HD (1920x1080) signaaliks. See parandab märgatavalt eraldusvõimet ja võimaldab teil salvestada tunduvalt selgemat täis-HD pilti.

  bayer

  Kõrge dünaamilise vahemikuga kujutised Canon Log 3*, Log 2, Log ja laia dünaamilise vahemiku Gamma kaudu

  hdr tab hdr tab

  Canon Logi gammakõverad

  Canon log
  eos c300

  Canon Log

  Canon Logi originaalseaded on installitud kõikidesse EOS-kinokaameratesse. See saavutab kuni 12-astmelise dünaamilise vahemiku ja pakub suurepäraseid tulemusi üsna lihtsa gradatsiooni läbi.

  Canon Log 2

  Canon Log 2 suurendab dünaamilist vahemikku kuni 15 astet. See kõver sobib väga hästi väljakujunenud Cineoni töövoogudega, pakkudes maksimaalselt paindlikku gradatsiooni ja eriti meisterlikku tumedate alade detailide säilitamist.

  hdr on
  c500 30-300mm cine zoom & codex camera

  Canon Log 3*

  Canon Log 3 pakub suurendatud dünaamilist vahemikku kuni 14 astet ja sisaldab sama lihtsaid gradatsiooni omadusi nagu algupärane Canon Log, säilitades heledate alade detaile paremini.

  *Võib vajada püsivara värskendust.

  Täiustatud töötlusvõimsus tänu kahele DIGIC DV5 protsessorile

  Mudel EOS C300 Mark II kasutab kahte Canoni DIGIC DV5 protsessorit ja seetõttu on sellel märgatavalt rohkem töötlusvõimalusi kui oma eelkäijal, võimaldades salvestada suure bitikiirusega 4K videoid. Samuti on sellel Canon Log2 Gamma tugi ja mitmed muud kaamera põhifunktsioonid.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Jäädvustage liikuvaid subjekte täpsemini

  Märgatavalt parem sensori väljundandmete lugemiskiirus tagab veelgi väiksemad pöördkatiku moonutused – seega säilitavad isegi liikuvad subjektid paremini oma õige kuju.

  Värskendage oma vaadet

  Valikuline EVF-V70 pilditotsija pakub silmapaistvat ulatusliku värvihaardega pildikvaliteeti, mis saavutatakse tänu 1920 × 1080 piksli suurusele OLED-ekraanile. Seetõttu on see hea valik oluliste 4K-projektide jaoks. Suurendusrežiim on väga oluline teravustamisel ja ülesäritatud alade näitamine aitab särimõõtmise juures.

  Neli määratavat nuppu ja intuitiivne menüü juhtkang annavad juhtimise teie kätesse ja aitavad stseeni fookuses hoida.

  eos c700 evf

  Oma loomingulise visiooni realiseerimine on lihtne

  EOS C300 Mark II

  Jäädvustage sisemiselt suurepäraseid 4K pilte

  Saate jäädvustada samal ajal suurepäraseid 4K-/UHD-kujutisi kiirusel kuni 410 Mbps / 10 bitti kahele CFast 2.0™-mälukaardile tänu VPG130 standardile, mis kindlustab stabiilse salvestuskiiruse vähemalt 130 Mb/s.* 2K puhverfaile saab salvestada SD-kaardile ja 4K RAW-väljundit välistele seadmetele, et tagada tõhus töövoog. Kasutage 4K pildi jäädvustamise lõputuid võimalusi. Saate jäädvustada täis-HD pilti parema kvaliteedi ja märgatavalt selgemate tulemustega tänu HD-töötluse ülediskreetimisele.

  * Võib vajada püsivara värskendust. Rohkem ...

  • Canon on CFast 2.0™ kaubamärgi volitatud litsentsiaat ja kaubamärki võib registreerida eri jurisdiktsioonides.

  Automaatsed funktsioonid: võtke lihtsalt kätte ja pildistage!

  Mudeli EOS C300 Mark II uuenduslikud automaatsed funktsioonid lasevad teil tegevusele keskenduda. Need hõlmavad kahepikslilist CMOS-automaatteravustamist 80% vertikaalse ja 80% horisontaalse katvusega, näotuvastusega automaatteravustamist (ühilduvate objektiividega) ja automaatset valge tasakaalu – seega ei maga te kunagi ühtegi võtet maha. Täiustatud automaatteravustamine pakub võimalust valida automaatteravustamise kiirust (ühilduvate objektiividega) ja automaatteravustatud subjektide jälgimise funktsioone, et tagada loomulikum teravustamine.

  Jäädvustage enesekindlalt mis tahes valguses

  Pildistage kus iganes ja jäädvustage vähese müraga materjali igasugustes keerukates pildistamisoludes tänu ISO-vahemikule kuni ISO 102 400, mille abil saavutate täiustatud tundlikkuse ja parima jõudluse nõrgas valguses. Sisseehitatud ND-filtrid pakuvad võimalikku 10 astet paremat särijuhtimist (laiendusrežiimis) heledas valguses või juhul, kui on vaja laia ava.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Kvaliteetne heli, mis on sama hea kui CD-plaadil

  EOS C300 Mark II toetab LPCM 24-bit/48 kHz heli ja helikvaliteet on sama hea kui CD-plaadil. See pakub 4-kanalilist sisendit, sh mikrofonipesa, sisemine monofooniline mikrofon ja kaks XLR-terminali, mis võimaldavad valida ja kombineerida mitu heliallikat, et salvestada õhkkonna tõelist heli.

  Lai vahetatavate objektiivide valik, EF- ja PL-kinnitused

  Suurendage oma loomingulisi valikuid, jäädvustades rohkem kui 90 Canoni vahetatava EF ja EF Cinema objektiiviga. Servo suum muudab pildistamise veelgi mitmekülgsemaks. Kaamera EF-objektiivi kinnituse saab volitatud Canoni hoolduskeskuses vahetada EF-kinnituse vastu koos Cinema Lockiga või PL-kinnituse vastu, ja uuesti tagasi.

  EOS C300 Mark II

  Sujuv integreerimine professionaalsete töövoogudega

  Uus XF-AVC vorming lihtsaks integreerimiseks

  Hiljuti välja arendatud XF-AVC 4K failivormingu saab hõlpsasti integreerida olemasolevatesse töövoogudesse ning samaaegne 2K või täis-HD puhverfailide samas vormingus SD-kaardile salvestamine täiustab veelgi järeltöötluse tõhusust.

  Lai värvigammade valik

  EOS C300 Mark II pakub erinevaid värvigammasid, mis sobivad teie töövoogude ja prindimaterjalidega, sh BT.2020, Canon Cinema Gamut ja DCI-P3.

  Videogalerii

  EOS C300 Mark II

  Canoniga kulisside taga

  Müncheni linnasurfarite jäädvustamine

  Saage inspiratsiooni

  Tehnilised andmed

  4K

  2K

  Täis-HD1080

  Dual DIGIC DV5

  Dual Pixel CMOS-automaatteravustamine

  XF AFC

  XF AVC 422

  Laia dünaamilise vahemiku gamma

  CFast 2.0

  Ülediskreerimine

  Näotuvastustehnoloogia

  • Canon on CFast 2.0™ kaubamärgi volitatud litsentsiaat ja kaubamärki võib registreerida eri jurisdiktsioonides.
  Karbi sisu

  Teile soovitatud