Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Suure jõudlusega Macrolite'i välk, millega nii kohapeal kui ka stuudios lähivõtteid pildistavad fotograafid saavutavad loomingulised valgustuslahendused.

Kasulikud omadused

  • Rõngasvälgu disain mitmekülgseks valgustamiseks lähivõtteid tehes
  • Võimas jõudlus juhtarvuga 14 (ISO 100, m)
  • Kaks eraldi reguleeritavat välgutoru loominguliseks valgustuse juhtimiseks
  • LED-lambid muudavad kompositsiooni loomise ja teravustamise lihtsamaks
  • Kiire ja lihtne kasutada: juhitav kaamerast või välgust

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Macro Ring Lite MR-14EX II üksikasjadega

Loomingulised välguga lähivõtted


Rõngasvälgu disain võimaldab väikeste objektide ühtlast valgustamist – täiuslik metsiku looduse fotograafidele, kes pildistavad lilli ja putukaid, ning teaduslikes rakendustes töötavatele spetsialistidele. E-TTL II särimõõtmine muudab täpsed välgusärid lihtsaks.

Loominguline varju juhtimine


Kahte välgutoru saab eraldiseisvalt kuue võimsusastme ulatuses varieerida, võimaldades erinevaid valgustamisstiile. Kasutage mõlemat toru võrdselt, et luua varjuta efekt, või muutke üks toru teisest heledamaks, et vähendada tekstuure rõhutavat valgust. Macro Ring Lite MR-14EX II välgupead saab pöörata objektiivi ümber, võimaldades domineerival valgusallikal igast nurgast valgustada.

Suure jõudlusega


Võimas väljund juhtarvuga 14 (ISO 100, m) võimaldab kasutada väikest ava maksimaalseks teravussügavuseks, kui pildistate lähedalt. Värvustemperatuuri teave edastatakse kaamerasse pildistamise ajal, aidates optimeerida automaatset valge tasakaalu.

Ühildub teiste välkudega


Välku Macro Ring Lite MR-14EX II saab kasutada optilise juhtmevaba juhtvälguna mitme välguga seadistuses, sel juhul viiakse Speedlite'i välgud orivälgu režiimi. See on kasulik näiteks siis, kui kasutate teist välku tagaplaani valgustamiseks.

Uuenduslik ja instinktiivne disain


Juhtige Macro Ring Lite MR-14EX II välku, kasutades oma EOS-kaamera juhtnuppe, või lihtsasti loetava punktmaatriksekraani kaudu. Hele LED-lamp muudab teravustamise ja kompositsiooni loomise nõrgas valguses lihtsamaks ning kohandatud sätted võimaldavad funktsioone isikupärastada, et need sobiksid teie tööviisidega.

Usaldusväärne jõudlus, mille peale võite kindel olla


Kiire ja vaikne taastumine tagab, et olete alati õigel ajal valmis pildistama. Macro Ring Lite MR-14EX II on täisvõimsusel laengu vallandumise järel juba 5,5 sekundi pärast uuesti töövalmis. Isepuhastuv välgutugi ja kaherealine elektrooniline edastamine tagavad hea ühenduse kaameraga.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Macro Ring Lite MR-14EX II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.