Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

Kompaktne ja taskukohane objektiiv EF-S 55–250 mm f/4–5.6 IS II pakub tõhusat telefoto jõudlust. Selle 4-astmeline automaatse panoraamimistuvastusega pildistabilisaator vähendab tõhusalt nõrgas valguses tehtud piltide hägusust.

Kasulikud omadused

  • Taskukohane telesuumobjektiiv
  • Vahemikule 88–400 mm vastav fookuskaugus
  • 4-astmeline automaatse panoraamimistuvastusega pildistabilisaator
  • UD-element
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline diafragma

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II üksikasjadega

Soodne ja võimas telesuumobjektiiv


EF-S 55–250 mm f/4–5.6 IS II on endas suurt jõudlust ja kõrget pildikvaliteeti ühendav telesuumobjektiiv. 35 mm formaadis vahemikule 88–400 mm vastava fookuskaugusega on see ideaalne fotograafidele, kes soovivad taskukohast ja mitmekülgset objektiivi üldotstarbega telefotograafia jaoks.

Automaatse panoraamimistuvastusega pildistabilisaator


Kaameravärina mõju vähendamiseks on objektiivis EF-S 55–250 mm f/4–5.6 IS II kasutatud Canoni 4-astmelist kompenseerivat pildistabiliseerimistehnoloogiat. See võimaldab kasutada kuni neli korda pikemat säriaega ilma märgatava pildihägususe suurenemiseta. Automaatne panoraamimistuvastus lülitab pildistabilisaatori automaatselt välja kas horisontaalses või vertikaalses suunas liikuvate objektide jälgimisel.

Objektiivi väga madala dispersiooni (UD) element


Objektiivis EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II on kasutusel Canoni väga madala dispersiooni (UD) element, mis vähendab sekundaarsete kromaatiliste aberratsioonide mõju ning tagab erksamad, teravamad ja suurema kontrastsusega pildid, ilma kogu suumivahemikku läbimata.

Super Spectra vääristus


Canoni Super Spectra vääristus hoiab ära peegelduste ja varikujutiste tekke, neelates digikaamera sensorilt või sisemistelt läätseelementidelt peegelduvat valgust. Super Spectra vääristus aitab tagada ka sobiva värvide tasakaalu ning teravad ja kontrastsed kujutised.

Ringikujulise avaga diafragma


Suure avaga tehtud piltide puhul tekitab ringikujuline diafragma pehmust, isegi hägusust, mis on ideaalne, et pildistatavaid objekte segavalt taustalt esile tuua.

Pliivaba klaas


Objektiivi EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II valmistamisel on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba klaasi.

Lisatarvikud


Mudeliga EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II on kaasas ka objektiivikork ja tolmukate. Objektiivivarjuk (ET-60) ja pehme vutlar (LP1019) on saadaval lisatarvikutena.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.