Väljundkujutis – EOS-1D X Mark II

Välkkiire pildihaldus

Maksimeerige pildistamisaega. Minimeerige kõik muu.

eos-1d-x

Sisseehitatud GPS

EOS-1D X Mark II pakub sisseehitatud satelliitühendust GPS-i (USA), GLONASS-i (Venemaa) ja Quasi-Zenith Satellite Michibiki (Jaapan) globaalse positsioneerimise satelliitidega, et parandada GPS-i täpsust ning muuta signaali hankimine kiiremaks1. Kaamera lisab kujutise metaandmetele geosildi andmed (pikkuskraad, laiuskraad, kõrgus merepinnast ja koordineeritud maailmaaeg). See on kasulik lisafunktsioon agentuuridele ja fotograafidele, kes soovivad automaatselt tuvastada millal ja kus pilt jäädvustati.

GPS-süsteem seadistab samuti kaamera kella automaatselt satelliidi andmete põhjal, samas kui logimisfunktsioon võimaldab kasutajal liikumist jälgida ja teabe seejärel kaardisüsteemi lisada. GPS-teabe saab salvestamise alustamisel lisada ka videofaili.

1 Canon GP-E1 ja GP-E2 ning kolmanda osapoole Bluetoothi toega GPS-seadmed ei ühildu.

eos-1d-x

Kärpimine ja saatmine

Esitamisaegne kärpimise ja suuruse muutmise funktsioon suurendab veelgi mudeli EOS-1D X Mark II võimalusi. Need funktsioonid lisati vastusena tagasisidele, kus paluti võimalust kompositsiooni muutmiseks pärast pildistamist ning võimalust muuta foto suurust koheseks jagamiseks. Fotograafid võivad kärpida kujutist nii, nagu nad soovivad selle avaldada, ning saata kiiresti toimetajatele ja fototoimetusele.

eos-1d-x

Standardiga IEEE 802.11AC WFT-E8

Avastage mudeliga EOS-1D X Mark II rohkem ühendamisvalikuid, kasutades WFT-E8 juhtmeta failiedastajat. Kiire juhtmevaba LAN-ühenduse ja täiustatud FTPS-edastamise valiku ning kaugjuhtimisega pildistamise funktsiooniga WFT-E8 on asendamatu tarvik mudeliga EOS-1D X Mark II kasutamiseks.

Saate edastada andmeid kiiresti kuni 150 m kauguselt standardiga IEEE 802.11ac (5 Ghz riba), mis toetab ligikaudu 2,5 korda kiiremat sideühendust kui IEEE 802.11n. Saate juhtida selliseid kaamera seadeid nagu teravustamine, säriaeg, reaalajavaade ja taasesitus, kui kasutate kaugjuhtimise abil pildistamiseks WFT serveri valikut või rakendust Canon Camera Connect.

Võrguühenduse seadete arvu, mida mudelisse EOS-1D X Mark II salvestada saab, on suurendatud viiest (mudelis EOS-1D X) 20ni, mälukaardile salvestatavate seadete arv on endiselt 10.

Vaadake lisaks

eos-1d-x
eos-1d-x

Ülikiire ühendus

SuperSpeed USB 3.0 pistik võimaldab kujutisi kiiresti arvutisse edastada. Nii nagu EOS-1D X pakub ka EOS-1D X Mark II fotograafidele võimalust edastada fotosid võrgu kaudu sisseehitatud Etherneti pistiku abil või kasutades valikulist WFT-E8 või WFT-E6 juhtmeta failiedastajat.

Canoni rakendus Camera Connect

Canoni rakendus Camera Connect võimaldab ühendada mudeli EOS-1D X Mark II WFT-E8 või WFT-E6 kaudu nutitelefoni või tahvelarvutiga (iOS või Android). Nii saate eemalt pilte jäädvustada, vaadata, hinnata, edastada ja jagada juhul, kui kaamera tuleb käeulatusest eemale panna, (nt värava taha jalgpallimatšil), et saaksite pilte kohe fototoimetusele saata või sotsiaalmeedias kasutada. Rakendusega Camera Connect saate ka mudeliga EOS-1D X Mark II tehtud MP4-videofaile jäädvustada ja edastada.

Connect-App