4K filmid – EOS-1D X Mark II

eos-1d-x

4K 60p videosalvestus

Võluge oma vaatajaid tippklassi eraldusvõimega.

eos-1d-x

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on sensoripõhine faasituvastuse automaatteravustamise (AF) tehnoloogia, mille eesmärk on tagada sujuv, suure jõudlusega teravuse jälgimine filmimisel ja kiire automaatteravustamise tuvastamine Live View režiimis pildistamisel. Canoni väljatöötatud tehnoloogia, mis sobib ideaalselt professionaalse ilme ja reguleeritud fookuskaugusega efektide loomiseks ning kasutaja suunas liikuva objekti teravas fookuses hoidmiseks, hoides tausta samal ajal hägusena, mis on EOS-videote oluline tunnusjoon.

Teravustamiskiirus on kahekordistunud – võrreldes mudeli EOS 7D Mark II viieastmelise kiirusega on mudelis EOS-1D X MARK II kümneastmeline kiirus, mis võimaldab kiiremat ja sujuvamat fookuse üleminekut. Nüüd hõlmab see ligikaudu 80% anduri alast ja toimib kõikide EF-objektiividega kõikides jäädvustamistingimustes ja kõikide videosalvestamise kvaliteedi- ja suurusevalikutega.

Uskumatud EOS 4K 60p videod

Canoni digipeegelkaameratega tehtud videote kogemused kulmineeruvad mudelis EOS-1D X Mark II, pakkudes filmide ja dokumentaalide loojatele võimalust jäädvustada lugusid lummava 4K eraldusvõimega ja erinevate kaadrisagedustega. Ülima teravuse ja kvaliteedi tagamiseks salvestatakse 4K videod kaameras standardiga DCI 4K 4096 x 2160 (kuvasuhe 17:9) anduri oma eraldusvõimega.

4K töövoole annab paindlikkuse kaadrisageduste lai valik – 23,98, 24, 25, 29,97, 50 või 59,94 kaadrit sekundis. Räägitakse, et 4K kasutamisel on teravustamine keeruline, kuid mudeliga EOS-1D X Mark II on see lihtne ja kiire tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamisele. CFast 2.0™ andmekandjat soovitatakse sisemiseks salvestamiseks ja mudeliga EOS-1D X Mark II saab salvestada kuni 29 min. 59 s püsivat 4K-videot valitud kaadrisagedusega.

eos-1d-x

4K videote 8,8-MP kaadrihõive

4K salvestiste (isegi kiirusega 60 k/s) kaadrihõivet võib kasutada suure eraldusvõimega 8,8-megapiksliste fotode loomiseks. Kasutaja saab vaadata jäädvustatud sisu kaamera tagaküljel ja hõivata eraldi kaadri. See sobib ideaalselt kiiresti liikuvate objektide puhul, kus tuleb kasutada väga suurt kaadrisagedust. Samuti sobib see ideaalselt nendele fotograafidele, kes peavad edastama kliendile nii fotod kui ka suure eraldusvõimega video.

Suure kaadrisagedusega 120p video

Lisaks 4K-formaadile saab mudeliga EOS-1D X Mark II jäädvustada ka täis-HD videot kaadrisagedusega 120P või 100P. Paljud suure kaadrisagedusega videoid salvestavad kaamerad lukustavad fookuse, kuid mudeli EOS-1D X Mark II kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine võimaldab kasutada automaatteravustamist isegi kaadrisagedustel 120P/100P.

Kui suure kaadrisagedusega videot salvestatakse ¼-kiirusel helita aegluubis videona, loendab ajakood iga jäädvustatud sekundi kohta 4 sekundit, nii et maksimaalne salvestusaeg on 7 minutit ja 29 sekundit.

eos-1d-x

HDMI-väljund

HDMI-väljundi abil saab väliselt salvestada selge tihendamata Full HD video (4:2:2 8-bitti)1. Heliväljundina saab samuti kasutada HDMI-pesa ning heli jälgimist, lisaks on võimalik heli salvestamine välise seadme abil.

Alternatiivselt võib video salvestamise jälgimiseks ühendada HDMI-pesa kaudu välise monitori. Kasutaja saab valida, kas videoseadete teavet kuvatakse välisel monitoril või mitte. Jälgimise lihtsustamiseks võib pilti kuvada nii kaamera LCD-ekraanil kui ka HDMI kaudu välisel monitoril.

14K HDMI-väljund ei ole toetatud.

Kõrvaklappide port ja juhtme sisend

Mikrofonipesaga saab stereoheli salvestamiseks ühendada välise mikrofoni ja kõrvaklappide pesa võimaldab kontrollida helitaset salvestamise ajal.

Erinevaid kaadrisagedusi, salvestusvorminguid ja videotarvikuid toetav EOS-1D X Mark II pakub professionaalset videosalvestamist, mis ületab oluliselt mudeli EOS-1D X võimalusi.

eos-1d-x
eos-1d-x

Video salvestamine kaugjuhtimisega

WFT-E8 Wi-Fi-edastajaga video salvestamise alustamiseks/peatamiseks saab kasutada nutiseadet, nagu telefon või tahvelarvuti, ja Canoni rakendust Camera Connect (iOS ja Android). Kui video salvestamine on alanud, jätkub see isegi siis, kui kaamera ja nutiseadme vaheline ühendus katkeb, näiteks drooniga filmimise ajal. WFT Server ühildub nüüd samuti videote salvestamisega ja pakub rakendusega Camera Connect võrreldes rohkem täpsemaid juhtimisvalikuid.