Teave WiFi-valmidusega Canoni digitaalsete kompaktkaamerate ühilduvuse kohta

Canoni WiFi-tehnoloogiaga¹ digitaalsed kompaktkaamerad pakuvad palju võimalusi teiste seadmetega ühendamiseks ning oma fotode ja videote internetis jagamiseks. Siin lehel on kirjas igat tüüpi ühenduse tehnilised andmed ja oluline teave WiFi-fuktsiooni kasutamise kohta.

WiFi-ühilduvuse tabel

Funktsioon Kasutades otseühendust
(v.a ühendades välitingimustes)
Kasutades WiFi-ligipääsupunkti
(v.a kui on ühendatud koduse WiFi-võrguga)
Teistesse Canoni seadmetesse piltide saatmine
WiFi-valmidusega kaamera
Saadaval kõikides Canoni WiFi-ga mudelites
Ei ole saadaval

Ühendamine ja piltide jagamine nutitelefonide või
tahvelarvutitega

(Canoni tasuta rakendus CameraWindow peab olema installitud)


Saadaval:


Apple'i iOS-operatsioonisüsteemiga mobiiliseadmed.


Androidi mobiiliseadmed*

Saadaval:


Apple'i iOS-operatsioonisüsteemiga mobiiliseadmed.


Androidi mobiiliseadmed

Veebiteenustesse jagamine:
Facebook™
Twitter™ 

irista
Flickr™
YouTube™
E-post
CiG veebialbum

(Võrgus jagamine nõuab ligipääsu teenusesse image.canon)

Ühendades kaamera mis tahes mobiiliseadmega, mis toetab WiFi-lõastamist / mobiilse kuumkohaga AP-tehnoloogiat

(Mobiiliseadmetel peab olema ligipääs mobiilsele andmesidevõrgule. Rakenduda võivad lisatasud.)

Saadaval kõikides Canoni WiFi-ga mudelites

Varundage pilte: 

irista
image.canon kontol,
Flickri kontol,
arvutis.

(Varundamise funktsioon nõuab ligipääsu teenusele image.canon)

Ühendades kaamera** mis tahes mobiiliseadmega, mis toetab WiFi-lõastamist / mobiilse kuumkohaga AP-tehnoloogiat

(Mobiiliseadmetel peab olema ligipääs mobiilsele andmesidevõrgule. Rakenduda võivad lisatasud.)

Saadaval**

Ühendamine WiFi-valmidusega arvutiga Ei ole saadaval

Saadaval, ühendades arvutitega, mis on ühilduvad järgmiste operatsioonisüsteemidega:

Windows 8 / 7 SP1³
või,
Mac OS X 10.6.8 või uuem.

Fotode printimine otse printerist, mis on ühilduv PictBridge'iga juhtmevaba kohtvõrgu kaudu Saadaval*


Saadaval*

* Ei ole saadaval mudelite IXUS 510 HS ja IXUS 240 HS puhul.
** Ei ole saadaval mudelite PowerShot S110, IXUS 510 HS ja IXUS 240 HS puhul.

Lisateave

Ühendused

WiFi-otseühendus kasutab kaamera ligipääsupunkti, millega saab soovitud seadme ühendada. See laseb kaamera ühendada teise WiFi-ga seadmega isegi siis, kui välist WiFi-ligipääsupunkti ei ole saadaval.

Kui WiFi-otseühendust ei kasutata, peab kaamera ühendama WiFi-ligipääsupunktiga (v.a koduse juhtmevaba kohtvõrguga internetiruuteri puhul), et see teiste WiFi-seadmetega suhtleks.

Ehkki need kaamerad suudavad WiFi-pääsupunktidega ühendust luua, ei saa neid kasutada sellistes juhtmeta võrkudes, milles on ühenduse loomiseks vaja ennast brauseris tuvastada (nt mõned avalikud juhtmeta võrgud).

Juhtmeta side (kaasaarvatud WiFi) kasutamine võib mõnes riigis või piirkonnas piiratud olla. WiFi-funktsiooni kasutamine peab olema kooskõlas riigi ja piirkonna, kus seda kasutatakse, õigusaktide ja määrustega, sealhulgas elektroonikaseadmete kasutamise piirangutega.

Ühe saatmistoiminguga on võimalik saata kuni 50 pilti. Kui saadetavad pildid ei pea olema täislahutusega, siis on võimalik kasutada olemasolevat automaatset pildi suuruse muutmise valikut. Võimalik on saata ka videoid, kui video kogupikkus ei ületa 2 minutit.

Nutitelefonid ja tahvelarvutid

Nendest kaameratest nutitelefonide/tahvelarvutite abil piltide jagamiseks on kaks võimalust.
A) Valige kaamera ekraani kasutades pildid, mida soovite jagada, ning kopeerige need nutitelefoni fotogaleriisse, või
B) otsige kaamera sisu nutitelefoni ekraanilt rakenduse Canon CameraWindow abil ja valige pildid, mida soovite nutitelefoni fotogaleriisse salvestada või internetti üles laadida (ainult Android).

Kaamera nutitelefoniga ühendamiseks peab olema installitud rakendus Canon CameraWindow. Rakenduse allalaadimiseks ja seadme ühilduvuse vaatamiseks külastage järgmist veebilehte:

GPS mobiili kaudu

Mobiili kaudu GPS-funktsiooni pakkuvate Canoni kompaktkaameraga tehtud fotodele on võimalik lisada asukohti. Selle funktsiooni kasutamiseks peab teil olema GPS-mooduliga nutitelefon või tahvelarvuti ja Canoni rakendus CameraWindow. Nutitelefoni või tahvelarvutit saab kasutada kaameraga pildistamise ajal asukohateabe salvestamiseks. Kui olete pildistamise lõpetanud, saate nutitelefoniga salvestatud asukohad kaameras olevate piltidega WiFi-ühenduse abil sünkroniseerida.

Kaamerast internetti üleslaadimine

Kui on ühendatud mobiiliseadmega
Mõned mobiiliseadmed, sh nutitelefonid, toetavad WiFi jagamist või mobiilset ligipääsupunkti. See võimaldab neil mobiilset andmesidevõrku ka teiste seadmetega jagada, sh Canoni WiFi-ga kaameratega. Lõastamise abil kaamera kohese jagamise funktsioon toimib samamoodi nagu tavalisse WiFi pääsupunkti ühendatuna (vt alt). Lõastamisel võib mobiilse andmeside pakkuja rakendada lisatasusid.

Kui on ühendatud WiFi-ligipääsupunktiga
Kaamera abil piltide veebiteenustesse laadimiseks on vajalik ühendus WiFi ligipääsupunktiga ja teenusega image.canon. Pildid salvestatakse teie image.canon veebialbumisse ja iga uue albumi link lisatakse teie Facebooki või Twitteri kontole või saadetava e-kirja teatesse.
Facebookis pilte jagades on võimalik ka valida, kas pilt salvestatakse ainult Facebooki, ainult teenusesse image.canon või mõlemasse.
Kui sihtkohaks on YouTube, siis laetakse ja salvestatakse video otse teie YouTube'i kontole.
Samuti saab pildid saata irista, Flickri kontole.

image.canon

image.canon on veebiteenus fotode ja videote jagamiseks. See pakub kuni 10 GB isiklikku salvestusruumi ja sobib suurepäraselt isegi täislahutusega fotode hoidmiseks. Lihtne kasutajaliides võimaldab kasutajatel pilte otsida, kombineeritud foto- ja videoalbumeid luua, mida sõbrad saavad kommenteerida, ning albumeid otse e-posti ja sotsiaalvõrgustike vahendusel jagada. Canoni WiFi-ühendusega kaamerad saavad kasutada teenust image.canon, et pääseda otse kaamerast ligi mitmetele veebiteenustele, näiteks sotsiaalvõrgustikele ja e-postile.

Varundamine veebis või arvutis (pildi sünkroonimine / serveri kaudu saatmine)

Piltide varundamiseks piltide sünkroonimise või serveri kaudu saatmise funktsiooni kasutades on vajalik image.canon konto. Valitud pildid saab varundada veebis (kasutades irista, image.canon'd või Flickri) ja määratud arvutis. Arvutis varundamiseks on ühilduvad operatsioonisüsteemid Windows 7 SP1 / 8 ja Mac OS X v10.6.8/10.7/10.8.2 või uuem.

Arvutiga ühendamine

Kaamerat on võimalik juhtmevabalt arvutiga ühendada, kui mõlemad on samasse Wi-Fi-võrku ühendatud (v.a kodune Wi-Fi-ruuter). Arvuti operatsioonisüsteemile kehtivad järgmised miinimumnõuded: Windows 8/7 Service Pack 1 või Mac OS X 10.6.8 või uuem. Arvutisse tuleb enne ühendamist installida tarkvara CameraWindow DC.

Printimine kaamerast

Fotosid saab printida juhtmevabalt kaamerast printeritega, mis ühilduvad PictBridge'iga juhtmevaba kohtvõrgu kaudu, sh valitud Canoni SELPHY ja PIXMA printerid.


- Wi-Fi on kaubamärgi nimi, mis viitab juhtmevabade kohtvõrguseadmete koostalitlusvõime sertifikaadile.
- Ühilduvad juhtmevaba kohtvõrgu standardid on IEEE802.11 b, g ja n (ainult 2,4 GHz riba). Infrastruktuurirežiim (WPSiga ühilduv), <I>ad-hoc</I> režiim Turvalisus: WEP, WPA-PSK (AES/TKIP), WPA2-PSK (AES/TKIP).
- Käesoleval leheküljel nimetatud andmed ei kehti 2005. aastal turule toodud juhtmevaba kaamera Canon Digital IXUS puhul.
Märk FLICKR on Yahoo! Inc. registreeritud kaubamärk