Canon PowerShot G7 X

Ekspertidele mõeldud taskukaamera

Mudel PowerShot G7 X on spetsiaalselt disainitud nendele, kes soovivad taskukaameralt kompromissitut pildikvaliteeti ja juhtimist. Alates täiustatud metallkorpusest kuni muljetavaldava kvaliteediga tulemusteni – kõik räägib Canoni G-seeriale omasest.

Erakordne kvaliteet mis tahes valguses.

Jäädvustage ilusat tagatausta ja suurepäraseid detaile heleda f/1.8-2.8 suumobjektiivi ja 1,0-tüüpi sensoriga. Saavutage suurepärased tulemused nõrgas valguses, kasutades HS-süsteemi ja DIGIC 6 protsessorit.

Objektiivi

Jäädvustage teravaid detaile ka õige keerulisemates olukordades tänu valgusjõulisele f/1.8-2.8 objektiivile, mis laseb sensorisse palju valgust. Tänu 4,2x optilisele suumile (24–100 mm) on see täiuslik nii lainurkfotograafiaks kui ka oma subjektidele lähemale liikumiseks. Jäädvustage vapustavaid portreesid ilusa vaatenurga ja taustahäguga, kasutades täissuumi juures laia ava.

Kaunis taustahägu (bokeh-efekt)

Termin „Bokehˮ tuleneb Jaapani sõnast ning see viitab teravustamisalast väljaspool asuvate osade kvaliteedile pildil. Mudelis PowerShot G7 X on kasutatud üheksa labaga objektiivi ava, et saavutada sujuv tagataust ning teravustamisalast väljas asuvaid osasid peaaegu ringikujuliselt esile tõsta. Looge ilusaid 18-kiirelisi plahvatavate tähtede efekte tugevate esiletõstmistega stseenides.

Sensor

Jäädvustage nõrgas valguses suurepäraseid võtteid ning kaunist taustahägu. 1,0-tüüpi CMOS-sensor pakub täiustatud jõudlust nõrgas valguses, vähendamata kaamera kompaktsust. See kasutab valgustundlikku ala, mis on ligi 3 korda suurem kui 1/1.7-tüüpi sensoritel, pakkudes suurendatud valgustundlikkust, vähendatud müra, (eriti kõrge ISO-valgustundlikkuse juures) ning laiemat dünaamilist vahemikku. Samuti lisab see madalama väljasügavuse abil loomingulist vabadust ning saate luua professionaalse välimusega teravustamisalast väljasolevaid tagataustu.

HS-süsteem

Teie pildid näevad nii päeval kui ka öösel välja just sellised, millisena neid mäletate. Canoni HS-süsteem – DIGIC 6 protsessori ja laia 1,0-tüüpi 20,2 MP CMOS sensoriga – saavutab erakordse pildikvaliteedi ning tuleb toime ka nõrgas valguses. Seega on lihtne hetke tõelist atmosfääri ilma välgu või statiivita jäädvustada.

Teravad tulemused iga kord

Tänu nutikale optilisele pildistabilisaatorile ei pea te muretsema selle pärast, et kaamera värisemine rikuks teie tulemused. See kaamera kohandub automaatselt ning tagab teravad ja detailsed fotod ja videod isegi täissuumiga või nõrgas valguses käest pildistades. Lisaks on tänu 5-teljelisele videostabiliseerimisele teie videod erakordselt stabiilsed.

31-punktiline automaatteravustamise abil saate täpselt teravustada

Jäädvustage tegevust ülikiire 31-punktilise automaatteravustamisega. 31 punkti katavad suure osa kaadrist ning kinnitavad valitud automaatteravustamispunktid.

Professionaalne kontroll

Kiire ligipääs täiustatud juhtnuppudele ja seadetele on lihtne tänu spetsiaalsele särikompensatsiooni kettale, objektiivi juhtrõngale ja kohandatavatele nuppudele. Kasutage mitme kuvasuhte toega täismanuaalset ja RAW režiimi, et saada just selline võte, nagu soovite. Sisseehitatud ND-filter laiendab teie pildistamisulatust, nt pildistamine päevavalguses väiksema katiku kiirusega.

Objektiivi juhtrõngas

Objektiivi juhtrõngas

Objektiivi juhtrõngast on lihtne oma võtet kadreerides kasutada ning seda saab programmeerida koheselt ava, teravustamist ning mitmeid teisi funktsioone juhtima.

Kohandatavad juhtnupud

Kohandatavad juhtnupud

Kohandatavad juhtnupud muudavad mudeli PowerShot G7 X kasutamise instinktiivseks ja loomulikuks, et saaksite oma loomingule keskendada.

Sisemine ND-filter

Sisemine ND-filter

Sisseehitatud neutraalse tiheduse (neutral density, ND) filtrit saab kasutada stseeni heleduse vähendamiseks, võimaldades pikka säri liikumise edastamiseks.

Intuitiivne puutetundlik ekraan

Nautige suurepärast vaatamist ja paindlikku kadreerimist. Kvaliteetne kallutatav puutetundlik vedelkristallekraan eraldusvõimega 1 040 000 punkti kasutab sRGB värviedastust, et saavutada suurepäraselt täpsed värvid ning piltide selgus ja kontrast. Puuteliides võimaldab intuitiivsemat juhtimist ning lisab mitmeid kasulikke funktsioone, nt puutega automaatteravustamine.

Tehke isikliku tunnetusega videoid

Suurepäraste videote tegemine on lihtne. Ühe nupuvajutusega saate jäädvustada sujuvaid ja realistlikke stereoheliga täis-HD 60p videoid; videod salvestatakse hästi ühilduvas MP4 vormingus. Teravustage täiuslikult MF teravustamisabi funktsiooni abil ning avastage oma loomingulisus videote käsitsijuhtimist kasutades.

Juhtige oma katiku kiirust

Juhtige oma katiku kiirust

Muutke seda, kuidas liikuvaid objekte videotes kuvatakse, muutes katiku kiirust.

Esita video

Käsitsi ava juhtimine

Käsitsi ava juhtimine

Reguleerige videomaterjali teravussügavust reaalajas, muutes filmimise ajal ava.

Esita video

Käsitsi teravustamisabi

Käsitsi teravustamisabi

Teravustage enesekindlalt käsitsi. Teravustamisabi tõstab esile teravad alad.

Esita video

Ühendage WiFi-ga

Ühendage WiFi-ga

Ühendage Wi-Fi-ga

Nautige Wi-Fi vabadust. Laadige pilte ja videoid sotsiaalvõrgustikesse üles – otse kaamerast. Või edastage need oma nutitelefoni või tahvelarvutisse, kasutades NFC-d ja mobiilseadmega ühendamise nuppu. Kasutage Canoni rakendust CameraWindow, et piltidele geograafiline märge lisada ning kaamerat oma nutitelefonist kaugjuhtida. Nautige mugavat arvutisse ja pilveteenustesse varundamist piltide sünkroonimise funktsiooni abil.

Lihtne ühendamine nutiseadmetega

Lihtne ühendamine nutiseadmetega

Tasuta rakendus Canon CameraWindow laseb kaameral hõlpsasti nutitelefonide ja tahvelarvutitega ühenduse luua ning pilte ükskõik kus olles üles laadida või neid mobiilseadmetesse salvestada. Määratud mobiilseadmega ühendamise nupp ja lähiväljaside lihtsustavad ühendamist veelgi.

Varundage oma fotosid

Varundage oma fotosid

Piltide sünkroonimine võimaldab oma piltide lihtsat ja mugavat varundamist pilveteenustesse või arvutisse. See suudab tuvastada optimaalse lingi piltide varundamiseks juhtmevaba võrgu või internetiühendusega arvuti kaudu. Kui pildid on kas iristasse, CANON iMAGE GATEWAY'sse, Flickrisse, Google Drive'i või arvutisse edastatud, sünkroniseeritakse need automaatselt ning kasutaja ei pea sekkuma.

Juhtmevaba kaugjuhtimisega pildistamine Wi-Fi abil

Juhtmevaba kaugjuhtimisega pildistamine Wi-Fi abil

Mudeli PowerShot G7 X Wi-Fi-ühendus muudab kaugjuhtimisega pildistamise lihtsaks. Kasutades Canoni rakendust CameraWindow, saab mudelit PowerShot G7 X juhtida kuni 5 m kauguselt ning pilte vaid ühe puudutusega salvestada. Reaalajas pilti kuvatakse nutitelefoni või tahvelarvuti ekraanil – suurepärane grupipiltide tegemiseks nii, et ka fotograaf jääks pildile, või loomade pildistamiseks, keda võib muidu kergesti segada.

Lihtne loomingulisus

Jäädvustage suurepäraseid pilte hõlpsasti. Pildistage imelist öist tähistaevast, tähtede liikumist ja jäädvustage tähe langemine aegvõttena, kasutades täherežiimi. Kasutage HDR-režiimi eriti kontrastsete stseenide jäädvustamiseks ilma statiivita või tausta defokuseerimist, et saavutada kaunis, peegelkaamera stiilis taustahägu. Looge hõlpsasti lõbusaid HD-videokokkuvõtteid (720p) kõikidest päeva võtetest, kasutades hübriidset automaatrežiimi Hybrid Auto.

PowerShot-G7-X_Set4_HDR_toggle_on.jpg PowerShot-G7-X_Set4_HDR_toggle_off.jpg

apostroof

PowerShot G7 X vastab nõudlikele standarditele. See sisendab teisse enesekindlust alates esimesest korrast, kui selle kätte võtate. Detailidele on kõikjal tähelepanu pööratud – alates kaamera juhtnuppude peenest disainist kuni selle elegantse metallkorpuseni. Punane joon kaunistab režiimi valikuketast ning see on valmistatud ühest alumiiniumosast – see sümboliseerib nõudlike standardeid, mis on omased PowerShot G-seeriale.

Kenichi Nishimura. PowerShot G7 X disainer, Canon Inc.

Täherežiim

Öine tähistaevas

Öine portree

Täherajad

Tähe aegluubis video

Canoni kasutaja Joel Santos avastab mudelit PowerShot G7 X

Teile soovitatud

f/1.8-2.8 zoom lens

Wide aperture throughout zoom range

1.0 type CMOS

Large sensor for premium results

20.2 mega pixels CMOS

20.2 Megapixel CMOS

HS System

Great low-light shots

Digic 6

Powerful DIGIC processing

24mm wide and 4.2x zoom

4.2x optical zoom with wide-angle

Wi-Fi certified

Share and backup images wirelessly

Fulld HD 60p Recording

Smoother 1080p movies

Manual movie

Aperture, shutter and ISO control in movies

ND Filter

Neutral Density Filter

High dynamic range

Capture HDR without a tripod

Remote shooting

Control the camera with a smartphone

View full specification