XF300

XF300, üks Canoni esimesi professionaalseid failipõhiseid videokaameraid, kombineerib MPEG-2, 50 Mbit/s, 4:2:2 koodeki Canoni L-sarja objektiivide ning 3 täis-HD CMOS sensoriga – kõik see tagab CF-mälukaardile salvestatava HD-video suurepärase kvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • MPEG-2 MXF-salvestus kahele CF-kaardile kiirusel kuni 50 Mbit/s (4:2:2)
  • Põhjalik NLE-tugi
  • 18× Canoni L-sarja lainurkobjektiiv
  • Canoni 3 × 1/3-tüüpi täis-HD CMOS-sensorid
  • 10,1 cm LCD (1,23 M punkti); 1,3 cm (1,55 M punkti) EVF
  • Muudetavad kaadrikiirused

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XF300 natukene detailsemat

Salvestage kõrge kvaliteediga HD-d CF-mälukaartidele


XF300 salvestab MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) faile lahutusega kuni 1920 × 1080 (täis-HD) kiirusega 50 Mbit/s (4:2:2) CompactFlash (CF) mälukaartidele. CF-andmekandja on odav ja laialdaselt kättesaadav: kaks mälukaardipesa võimaldavad filmimist katkestuseta jätkata.

Paindlik monteerimine


Integreerub sujuvalt olemasolevate töövoogudega, XF300-ga salvestatakse filmid tööstusstandarditele vastavate MXF-failidena, mis ühilduvad kõikide olulisemate monteerimiskomplektidega.

18× lainurkobjektiiv


Kasutades ära Canoni saatekvaliteediga objektiivide oskusteavet – ning professionaalidelt saadud tagasisidet –, pakub kerge 18× L-sarja HD-videoobjektiiv suurepärast optilist kvaliteeti. Kromaatilisest aberratsioonist hoidumiseks kasutatakse unikaalseid ülimadala dispersiooniga (Hi-UD) elemente. Eraldi rõngad pakuvad iseseisvat fookuse, suumi ning iirise (F1.6) juhtimist – täismanuaalse juhtimisega on fookuse ning suumi rõngastel olemas lõpp-punktid.

3× täis-HD CMOS


Täis-HD 1920 × 1080 resolutsiooniga materjal salvestatakse läbi kolme 1/3-tüüpi 2,07 megapikslise täis-HD CMOS sensori – disainitud ning valmistatud Canoni ettevõttes. Suure kiirusega skaneerimine minimeerib pöördkatikust tuleneva mõju.

10,1 cm LCD ja 1,3 cm EVF


10,1 cm (4-tolline) LCD ekraani on võimalik asetada mõlemale poole kaamerat. Pakkudes suurepärast resolutsiooni (1,2 M punkti), aitab teravustamisabi (Focus Assist) saavutada teravad kaadrid. Sisseehitatud säritusabi ekraan (WFM) aitab kindlaks määrata säri ning teisi filmimise parameetreid. Alternatiivina on saadaval 1,3 cm (0,52-tolline) elektrooniline pildinäidik (EVF).

Muudetav kaadrikiirus


Saadaval on lai valik kaadrikiiruseid vahemikus 12 kuni 50 kaadrit/s. See annab kaameramehele võimaluse salvestuskiirust muuta ja pakub loomingulist lisapaindlikkust.

Sõltumatu heli


Heli salvestatakse üle kahe XLR-sisendi ning ka kaamera esiosas asuva stereomikrofoni kaudu.

Kohandatud kaadrid


Täiusliku välimuse saavutamiseks on võimalik kohandada kakskümmend kuus kohandatud kaadri valikut. Need on võimalik salvestada kaamerasse – läbi SD-mälukaardi – ning seadistusi on võimalik kaamerate vahel üle kanda.

CPS-tugi*


Canoni eksklusiivne CPS-videotugi pakub esmaklassilist remonditeenust ja tagab kiire teeninduse.

* Täpsemat infot riikide kohta, kus CPS-programm toimib, leiate aadressilt http://www.canon-europe.com/cps

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XF300, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.

Külastage Canon Professional Networki