XF100

Canoni XF100 on väikseim videokaamera, mis toetab standardit MPEG-2, andmeedastuskiirust 50 Mbit/s ja 4:2:2 täis-HD koodekit. Salvestamine CF-kaardile, professionaalne heli ja laialdased kohandamisvõimalused teevad selle väga paindlikuks.

Kasulikud omadused

  • MPEG-2 salvestus kahele CF-kaardile kiirusel kuni 50 Mbit/s (4:2:2)
  • Lihtne ja kompaktne ehitus; XLR-sisendid
  • 10x suumiga Canoni HD-videoobjektiiv
  • 1/3-tüüpi Canoni täis-HD CMOS-sensor
  • 3D-abifunktsioonid; infrapunarežiim
  • 8,8 cm (3,5-tolline) 920 000 punktiga vedelkristallekraan; 0,6 cm (0,24-tolline) 260 000 punktiga elektrooniline pildiotsija
  • Muudetav kaadrisagedus

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XF100 natukene detailsemat

MPEG-2 salvestus kiirusega kuni 50 Mbit/s (4:2:2)


XF100 salvestab faile vormingus MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) lahutusega kuni 1920 × 1080 (täis-HD) kiirusega 50 Mbit/s (4:2:2) suhteliselt soodsatele ja laialdaselt kättesaadavatele CompactFlash (CF) kaartidele. Releesalvestus üle kahe kaardipesa võimaldab filmida ilma katkestusteta ja kahepesasalvestus laseb salvestada sama klipi kahele kaardile üheaegselt.

Lihtne ja kompaktne ehitus; XLR-sisendid


Enneolematu funktsionaalsus otse peopesas: vastupidav ja kerge kaamera, mis pakub haruldast paindlikkust. Lineaarne PCM-heli salvestatakse üle kahe XLR-sisendi ning kasutada saab ka kaamera esiosas asuvat stereomikrofoni.

10-kordse suumiga Canoni HD-videoobjektiiv


Kasutades ära Canoni profiobjektiivide oskusteavet, on XF100 varustatud valgusjõulise Canoni HD-videoobjektiiviga (f1,8–f2,8, 30,4 mm), millel on suumi, fookuse ja diafragma juhtimiseks sisseehitatud juhtrõngas. Täiustatud optiline pildistabilisaator süsteem aitab vähendada kromaatilisi aberratsioone, säilitada teravuse ja vähendada objektiivi suurust.

1/3-tüüpi Canoni täis-HD CMOS-sensor


Canoni toodetud 2,07 MP täis-HD CMOS-sensor salvestab täis-HD videot loomuliku lahutusega 1920 × 1080. Sensoril on Bayeri mustri värvifilter, mis tõstab tundlikkust ja laiendab dünaamilist vahemikku; kiire andmelugemistehnoloogia minimeerib pöördkatiku liikumisest tingitud nihke, mis võib muidu CMOS-videokaamerate puhul aset leida.

3D-abifunktsioonid; infrapunarežiim


Kaameral XF100 on 3D-salvestusabi funktsioonid (optilise pildistabilisaatori teljenihe ja fookuskauguse juht), mis toetavad stereoskoopilist 3D-videosalvestust kahe videokaameraga. Kaamera, millel on kaks korda suurem infrapunatundlikkus kui varasematel mudelitel, on eriti sobiv filmimiseks väheses valguses - siinkohal on abiks uus infrapunarežiim ja sisseehitatud infrapunalamp. Rohelise ja valge suvandid võimaldavad kaamerat kasutada mitmesuguste projektide juures.

8,8 cm (3,5-tolline) 920 000 puntiga vedelkristallekraan; 0,6 cm (0,24-tolline), 260 000 punktiga elektrooniline pildiotsija


Mõlemal videokaameral on suur küljel asuv vedelkristallekraan. 8,8 cm (3,5-tollisel) ekraanil on terav 920 000 punktiga lahutus, sisseehitatud säritusabi ekraanil ja funktsioon Edge Focus, mis aitab kaadrit komponeerida. Saadaval on ka 100% kaetusega 0,61 cm (0,24-tolline) 260 000 punktiga elektrooniline pildiotsija.

Muudetav kaadrisagedus


Kasutada saab mitmesuguseid kaadrisagedusi vahemikus 12 kuni 50 k/s. See annab operaatorile võimaluse vastavalt vajadusele ja loomingulistele eesmärkidele salvestuskiirust muuta.

CPS-tugi *


Canoni eksklusiivne CPS-videotugi pakub esmaklassilist remonditeenust ja tagab kiire teeninduse.

* Täpsemat infot riikide kohta, kus CPS-programm toimib, leiate aadressilt

  • http://www.canon-europe.com/cps

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XF100, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.

Külastage Canon Professional Networki