XA10

Innovatiivses XA10 AVCHD videokaameras on Canoni professionaalne tehnoloogia mahutatud ülikompaktsesse korpusesse. Erakordne funktsionaalsus ja mitmekülgsus tagavad suurepärase video- ning helikvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • Canoni HD-videoobjektiiv (10x suum, 30,4 mm, F1,8)
  • Canoni HD CMOS Pro sensor
  • Professionaalne heli
  • AVCHD-video salvestamine 64 GB sisemällu ja kahele SDXC-mälukaardile
  • Infrapunkarežiim
  • Täismanuaalne juhtimine
  • 8,8 cm LCD; 0,6 cm EVF
  • Dünaamiline optiline pildistabilisaator (OIS), motoriseeritud pildistabilisaator (IS), kohene automaatteravustamine (AF)
  • Mitmekülgne ja laiendatav

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XA10 üksikasjalikumalt

Canoni HD-videoobjektiiv


Canoni valgusjõuline HD-videoobjektiiv (30,4 mm, F1,8) toob professionaalse pildikvaliteedi kompaktsesse videokaamerasse. Videokaamera sisaldab põrutusvaba, reguleeritava kiirusega 10x optilist suumi ning 8 labaga diafragma annab pilkupüüdva bokeh-efekti.

1/3 tüüpi HD CMOS Pro sensor


HD CMOS Pro sensor, mis loodi algselt Canoni professionaalsete videokaamerate jaoks, salvestab täis-HD video loomulikus resolutsioonis (1920x1080). Selle pikslid on võrreldes harilike CMOS-sensoritega 2,6 korda suuremad, et pakkuda laiemat dünaamilist ulatust ning kõrgemat tundlikkust.

Professionaalne heli


Kaameral on on kaks XLR-sisendit, 3,5 mm mikrofonisisend ning sisseehitatud madala müratasemega mikrofon. Heli salvestatakse kahe kanaliga formaadis Dolby Digital ning kasutada saab kõiki sisendite kombinatsioone.

64 GB mälu ja kaks SDXC-pesa


Kaamera XA10 sisemine välkmälu mahutab 64 GB ning täis-HD-vormingus AVCHD-videomaterjali salvestuskiirus on kuni 24 Mbit/s. Releesalvestus kahele SDXC-mälukaardile võimaldab katkestuseta filmimist. Samuti saab soovi korral salvestada sama materjali üheaegselt mõlemale mälukaardile.

Infrapunarežiim


XA10 võimaldab öösel ning hämaras filmimise jaoks täis-HD-formaadis infrapunasalvestust (IR). Valida saab rohelise ja valge värvi vahel. Unikaalsed Canoni objektiivivääristused ja sisseehitatud difuusor tagavad kogu kaadri ulatuses selged ning teravad pildid. Kaamera käepidemes on sisseehitatud infrapunalamp.

Täismanuaalne juhtimine


Manuaalne objektiivirõngas võimaldab mugavalt teravustada. Säri, ava, katiku kiirust ning võimendust saab käsitsi juhtida puuteekraani kaudu. Kohandatav klahv ning juhtketas teevad vajalike funktsioonide kasutamise lihtsaks.

8,8 cm LCD; 0,6 cm EVF


Kaamera küljele paigutatud suure 8,8-sentimeetrise (3,5-tollise) puutetundliku LCD-ekraani resolutsioon on 920 000 punkti, et anda operaatorile toimuvast võimalikult hea ülevaade. Säritusabi ekraan ja teravustamisabi funktsioonid teevad kaadri komponeerimise lihtsaks. Lisaks on kaameral ka 0,61 cm (0,24-tolline) 260 000 punktiga elektrooniline pildiotsija.

Dünaamiline optiline pildistabilisaator (OIS), motoriseeritud pildistabilisaator (IS), kohene automaatteravustamine (AF)


Canoni täiustatud dünaamiline optiline pildistabilisaator motoriseeritud pildistabiliseerimise režiimis tagab ühtlase video. Kohene automaatteravustamine tagab igas võttes nõelterava fookuse.

Mitmekülgne ja laiendatav


Ülikompaktne XA10 on mitmekülgne kaamera, mida saab alati vastavalt olukorrale kohandada. Käepide on kitsastes oludes kasutamise jaoks eemaldatav ning sellel on käivitusnupp ning suumihoob. Kaameral on objektiivikeere filtrite ja adapterite jaoks ning lisaseadmete tald.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XA10, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.