LEGRIA WiFi-ühenduvusega HD-videokaamerad

Püsige Canoni WiFi-ga LEGRIA videokaameratega ühenduses. Nautige liikvel olles jagamist, reaalajas voogedastamist ja kaamera kaugjuhtimist.
Laadige oma looming üles sotsiaalvõrgustikesse, nagu YouTube ja Facebook ning vaadake oma sisu juhtmevabalt kõrglahutusega telerist.

Videote reaalajas voogedastamine

Nautige videote reaalajas voogedastamist Androidi¹ ja iOS-seadmetesse¹ – täiuslik eemalt jälgimiseks ja juhtimiseks. Seega saate vaadata oma teises toas olevat last, suumida sisse ja välja ning käivitada salvestamise oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Alustamiseks laadige lihtsalt alla rakendus CameraAccess Plus!

Kodust eemal olles saate nautida ka eemalt jälgimist (v.a mudel LEGRIA HF G40), et näha, mis kodus teie eemaloleku ajal toimub. Selleks vajate internetiühendust koos UPnP-ühilduva ruuteriga, globaalse IP-aadressi hankimise tuge ning rakendust CameraAccess Plus. Võite kasutada ka valikulist panoraamimislauda CT-V1, et võimaldada horisontaalset panoraamimist 200° ulatuses otse oma nutiseadmest interneti kaudu.

CameraAccess

Wi-Fi pult

Juhtige ja reguleerige oma LEGRIA HF G40 seadeid juhtmevabalt nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti veebibrauseri kaudu nii, et ruuterit ega rakendust ei ole vaja.

Saate juhtida paljusid sätteid kaamerat ise puutumata – täiuslik keskkondades, kus kaamera ei ole lihtsasti ligipääsetav. Live View võimaldab kompositsiooni ja muude tegurite kontrollimist. Reguleeritavate sätete hulgas on salvestamise alustamine/peatamine, ava, katik, fookus, suum ja valge tasakaal.

Wi-Fi Remote
Remote Browsing

Kaugbrauser

Nautige oma kaamera videoklippide vaatamist juhtmevabalt oma arvutist², nutitelefonist või tahvelarvutist, kasutades kaugbrauseri funktsiooni. Teie videokaamera ühendub teie seadme veebibrauseriga nii, et ruuterit ega rakendust ei ole vaja, ning see on ühilduv nii Androidi³ kui ka iOS³-platvormidega – täiuslik lahendus just liikvel olles. Samuti saate oma lemmikklipid otse Androidi seadmesse või arvutisse salvestada. Spetsiaalne rakendus Movie Uploader iOS⁴-i jaoks laseb teil salvestada videoid oma iOS-seadmesse, et neid hõlpsasti mobiilivõrgu kaudu Facebooki ja YouTube'i üles laadida.

Nutiseadmete-ja-arvutitega-ühendamine

Suurelt ekraanilt vaatamine juhtmevabalt

Nautige suurepärast täis-HD-videot, ühendades oma LEGRIA juhtmevabalt ühilduva nutiteleriga. Pärast ühenduse loomist saate oma videot teleripuldiga juhtida, nagu seda tavaliselt teete.

Ühendamine-teleriga

DLNA
Social Network Sharing

Interneti kaudu otse kaamerast jagamine

Facebook, Twitter, e-post, CANON iMAGE GATEWAY, YouTube

Laadige videod otse internetti, ilma arvutit kasutamata! Lihtsalt ühendage oma videokaamera koduse WiFi-võrguga* ja seejärel jagage videoid YouTube'i, Facebooki, Twitteri ja e-posti kaudu.

* Otse internetist jagamise ja serveri kaudu saatmise funktsioonid nõuavad CANON iMAGE GATEWAY kontot. CANON iMAGE GATEWAY ei pruugi kõikides riikides või piirkondades toetatud olla. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte www.canon-europe.com/cig.

1 – Toetatud operatsioonisüsteemid: Android 2.3 kuni 4.4, iOS5, iOS6, iOS7. Funktsionaalsus ei ole kõikidel seadmetel tagatud.

2 – Ühilduv veebisirvimistarkvaraga, mis toetab protokolli HTML5.

3 – Toetatud operatsioonisüsteemid: iOS5, iOS6, iOS7, Android 2.3/3.2/4.0/4.1/4.2. Funktsionaalsus ei ole kõikidel seadmetel tagatud.

4 – Ühildub iPhone'i, iPadi, iPodi ja iPod touchiga. Nõuab iOS 4.0 või uuemat. Funktsionaalsus ei ole kõikidel seadmetel tagatud.

iPad, iPhone, iPod ja iPod touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs. ja teistes riikides.

Android™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärk.