Meie LEGRIA videokaamerate valik

Canoni kõrglahutusega videokaamerate valik kombineerib ülima pildikvaliteedi Canoni kogemustega: täppistehnika ning tehnoloogiline oskusteave, mis tuleneb enam kui 50-aastasest fototööstuse esirinnas viibimisest.

LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Lõbus ja kasutajasõbralik intuitiivsete puuteekraani juhtnuppudega kerge ja kompaktne videokaamera on täiuslik perevideote tegemiseks tänu võimsatele tehnoloogiatele, mis tagavad automaatselt parimad tulemused.

LEGRIA HF R76

LEGRIA HF R76

See kompaktne, kasutajasõbralik, Wi-Fi ja lähiväljasidega videokaamera saavutab erakordse kvaliteediga videod tänu võimsatele tehnoloogiatele, mis tagavad, et teie videod näevad alati parimad välja. Täiuslik perekondlike hetkede jagamiseks

LEGRIA HF R78

LEGRIA HF R78

Laiendage videote valikut, mida saate jäädvustada tänu mitmekülgsele 57x suumobjektiivile, millel on lainurkobjektiivi kinnitus ja võimsad tehnoloogiad, mis tagavad, et teie videod näevad alati parimad välja. Wi-Fi ja lähiväljaside tagavad lihtsa jagamise.

LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25 on loodud videoentusiastide loomekire rahuldamiseks – sellel on lainurkobjektiiv ja suurepäraste HD-videote saavutamiseks palju võimalusi sätete käsitsi reguleerimiseks.

LEGRIA HF G40

LEGRIA HF G40

Nautige suurepärast pildikvaliteeti ja professionaalsel tasemel juhtimist mudeliga LEGRIA HF G40. Mitmekülgne ja kasutajasõbralik mudel silmapaistva optika, HD CMOS PRO sensori ja lai dünaamilise vahemiku režiimiga kompaktses käeshoitavas korpuses.