Canon LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Lõbus ja kasutajasõbralik intuitiivsete puuteekraani juhtnuppudega kerge ja kompaktne videokaamera on täiuslik perevideote tegemiseks tänu võimsatele tehnoloogiatele, mis tagavad automaatselt parimad tulemused.

Canon LEGRIA HF R706

Kasulikud omadused

  • Salvestage ja jagage erilisi hetki hõlpsasti
  • Võimas tehnoloogia suurepärase videokvaliteedi saavutamiseks
  • Jäädvustage hõlpsasti loomingulist materjali
  • Suurepärane heli, mis sobib stseeniga

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon LEGRIA HF R706 üksikasjadega

Lihtne salvestamine ja jagamine


Nautige lihtsat ja mugavat jäädvustamist tänu kergele ja kompaktsele disainile ning lihtsale ja intuitiivsele puutetundlikule juhtimisele suurelt ja heledalt 7,5 cm mahtuvuslikult puuteekraanilt. Salvestage videod FlashAiri kaardile lihtsa juhtmevaba ühenduse loomiseks ja oma nutitelefoni või tahvelarvutiga jagamiseks.

Suurepärane kvaliteet


Mitmed võimsad tehnoloogiad tagavad suurepärase kvaliteediga täis-HD videod, olenemata sellest, mida jäädvustate. Need hõlmavad suurt 57x täiustatud suumobjektiivi, et jäädvustada kaugelasuvaid detaile automaatse suumi kadreerimisabiga, mis hoiab teie subjekti kaadris, ning nutikat pildistabilisaatorit, et automaatselt liikumist kompenseerida ja hägu tekkimist ennetada.

Loominguline materjal


Looge dramaatilisi efekte aeg- ja kiirluubis salvestamise funktsioone kasutades, lisage videotele lõbusaid efekte, kasutades puutekaunistuste funktsiooni, või looge atmosfääri kinofilmi jäljendavate filtritega. Jäädvustage oma laste olulisi hetki täiustatud lapserežiimiga, mis sorteerib automaatselt kuni kolme lapse materjali albumitesse.


Suurepärane heli


Tehke videoid, mis kõlavad sama hästi, kui need välja näevad, kasutades helipildi valiku funktsiooni, mis valib 5 stseenirežiimi seast ja optimeerib automaatselt heliseadeid, et need vastaksid jäädvustatavale stseenile.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LEGRIA HF R706, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Full HD

Täis-HD

Advanced Zoom

Advanced Zoom

Optical Intelligent IS

Nutikas optiline pildistabilisaator

Slow Fast

Aeg- ja kiirluubis salvestamine

Keep track of your subject at full zoom

Jälgige oma subjekti täissuumi juures

baby mode

Jäädvustage kalleid mälestusi

  • Canon LEGRIA HF R706 
  • Kompaktne toiteadapter CA-110E
  • Akukomplekt BP-727
  • USB-kaabel
  • Mini-HDMI kaabel