LEGRIA HD-videokaamerad videohuvilistele

LEGRIA HF G videokaamerad vastavad videohuviliste ootustele – nende kompaktses korpuses on kõrgtasemel optika, HD CMOS PRO sensor ja nutikas optiline pildistabilisaator, et saavutada silmapaistev pildikvaliteet ja mitmekülgsus. Seadete käsitsi reguleerimine muudab selle täiuslikuks valikuks entusiastidele, kes soovivad oma loomingulisust ja professionaalse kvaliteediga videoid ühendada.

LEGRIA HF G series

LEGRIA HF G40 240px tootevalik

LEGRIA HF G40

  • 20-kordne suum, 26,8 mm lainurkobjektiiv ja 8 labaga ringikujuline ava
  • Juhtige sätteid eemalt ja jagage WiFi kaudu
  • Täismanuaalne juhtimine
  • 8,8 cm OLED-puuteekraan
  • Lai dünaamiline vahemik ja heleduse prioriteetsuse režiimid

HD CMOS PRO sensor

Suurepärane jõudlus nõrgas valguses, vapustavad tulemused

HD CMOS PRO sensor saavutab suurepärase pildikvaliteedi ka nõrgas valguses, samuti on sellele omane lai dünaamiline vahemik ja realistlik värviedastus. See on Canoni professionaalsete videokaamerate jaoks disainitud ja loodud ning selle pikslite valgustkoguv ala on märgatavalt suurem kui tavalistel CMOS-sensoritel, suurendades nii tundlikkust nõrgas valguses. Sensor pakub laia dünaamilist vahemikku, tagades peente detailide jäädvustamise, olenemata keskkonna heledusest või tumedusest.

HD CMOS PRO
Optical Intelligent Image Stabilisation

Optiline nutikas pildistabilisaator

Alati teravate detailidega videod

Pildistabilisaator vähendab hägu, kui filmite käest hoides või liikvel olles. Võimendusega ja dünaamiline optiline pildistabilisaator kompenseerib kaamera värisemist, aidates tagada sujuvad ja moonutusteta videod mis tahes tingimustes, isegi kõndimise ajal filmides.

Nutikas pildistabilisaator tuvastab automaatselt filmimiskeskkonna ja valib 4 režiimi seast just sobiva optilise pildistabilisaatori sätte, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida. Teie saate keskenduda filmimisele ega pea kaamera värisemise pärast muretsema.

Täismanuaalne juhtimine

Täielik loominguline vabadus

Avastage enda kirg videote tegemise vastu ja laske oma loomingulisus valla täiustatud funktsioonide ja käsitsi juhtimise abil.

Manuaalne objektiivirõngas võimaldab mugavalt fookust või suumi juhtida*, samuti saate valida oma sätted säri, ava, säriaja ja võimsuse jaoks ning neid eraldi reguleerida, kasutades puutetundlikku vedelkristallekraani ja kohandatavat juhtketast – nii juhite täielikult oma loomingulisust.

Full Manual Control

* Ainult LEGRIA HF G40.