Archived Products

Previous models of this product range.


HF S10

HF S10

LEGRIA HF S10 on kõrglahutusega videokaamera, mis ühendab professionaalsel tasemel pildikvaliteedi ning kahetise välkmälu eelised. Täiustatud juhtseadised lasevad salvestada uskumatult teravat ja detailirohket kõrglahutusega matejali.


HF S100

HF S100

LEGRIA HF S100 salvestab täiskõrglahutusega videot SDHC-mälukaartidele, mida on äärmiselt mugav jagada. Kaamera täiustatud funktsioonid ning 8,0 MP CMOS sensor ja DIGIC DV III protsessor tagavad suurepärase pildikvaliteedi.


LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25 on loodud videoentusiastide loomekire rahuldamiseks – sellel on lainurkobjektiiv ja suurepäraste HD-videote saavutamiseks palju võimalusi sätete käsitsi reguleerimiseks.


LEGRIA HF G30

LEGRIA HF G30

Juhtival LEGRIA HF G30 videokaameral on kompaktses korpuses kõrgete näitajatega optika, sensor ja stabilisaator ning Wi-Fi-ühenduvus. See on täiuslik entusiastidele, kes soovivad oma loomingulisust professionaalsete videotega ühendada.


LEGRIA HF M306

LEGRIA HF M306

Canoni unikaalne HD-tehnoloogia panduna kompaktsesse ning stiilsesse disaini – tulemuseks on LEGRIA HF M306, suurepärase kvaliteediga videokaamera, mis on piisavalt väike, et seda kõikjale kaasa võtta.


LEGRIA HF R606

LEGRIA HF R606

Mäletage iga hetke täis-HD pildiga. Jäädvustage ja jälgige eemal asuvaid detaile suure 57x täiustatud suumiga ning jagage juhtmevabalt nutitelefonide ja tahvelarvutitega, kasutades FlashAir-kaarte.


LEGRIA HF R66

LEGRIA HF R66

Mäletage iga hetke täis-HD pildiga, kasutades seda kompaktset videokaamerat. Jäädvustage ja jälgige kaugel asuvaid detaile suurt 57x täiustatud suumi kasutades, ning jagage materjali sisseehitatud Wi-Fi ja lähiväljaside abil hõlpsasti nendega, kes on teie lähedal.


LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R68

Jäädvustage kõik detailid eemalt. Hoidke kõiki kaadris. See kompaktne videokaamera teeb kogu perele rõõmu ja pakub vabadust. Mäletage iga hetke täis-HD pildiga ning jagage hõlpsasti sisseehitatud Wi-Fi ja lähiväljaside abil.


LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Lõbus ja kasutajasõbralik intuitiivsete puuteekraani juhtnuppudega kerge ja kompaktne videokaamera on täiuslik perevideote tegemiseks tänu võimsatele tehnoloogiatele, mis tagavad automaatselt parimad tulemused.


LEGRIA HF R76

LEGRIA HF R76

See kompaktne, kasutajasõbralik, Wi-Fi ja lähiväljasidega videokaamera saavutab erakordse kvaliteediga videod tänu võimsatele tehnoloogiatele, mis tagavad, et teie videod näevad alati parimad välja. Täiuslik perekondlike hetkede jagamiseks


LEGRIA HF R78

LEGRIA HF R78

Laiendage videote valikut, mida saate jäädvustada tänu mitmekülgsele 57x suumobjektiivile, millel on lainurkobjektiivi kinnitus ja võimsad tehnoloogiad, mis tagavad, et teie videod näevad alati parimad välja. Wi-Fi ja lähiväljaside tagavad lihtsa jagamise.

spacer
					image

Archived Products

HF M306
HF S10
HF S100
LEGRIA HF G25
LEGRIA HF G30
LEGRIA HF R606
LEGRIA HF R66
LEGRIA HF R68
LEGRIA HF R706
LEGRIA HF R76
LEGRIA HF R78
Return to:
Current Range