Canon X MARK I PRINT

X MARK I PRINT

See Canoni ümbertöödeldud materjalist toodetud unikaalne peopesasuurune ärikalkulaator ühendab endas stiilse lihtsuse ning keskkonnateadlikkuse – seda kõike maksimaalse stiili ning minimaalse kulu nimel.

Kasulikud omadused

  • Voolujooneline stiil
  • Alumine korpus ning akukate on valmistatud Canoni toodete ümbertöödeldud materjalist
  • Kahekordne toiteallikas: patarei ning võrgutoide (valikuline adapter)
  • Kiire kahevärviline printimine
  • Maksu-, äri- ning eurokonverteerimise funktsioonid.
  • Suur taustavalgustusega vedelkristallekraan
  • Energiasäästlik

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon X MARK I PRINT natukene detailsemat

Ümbertöötlemine ressursside säästmiseks


See voolujooneline 12 numbrimärgiga kaasaskantav printiv kalkulaator pakub nutikaima viisi arvutuste tulemuslikkuse suurendamiseks ning samal ajal uute loodusvarade säästmiseks. Canoni toodete ümbertöödeldud materjali on kasutatud kalkulaatori alumise korpuse ning akukatte valmistamiseks. See vähendab kulutamist ning teeb X MARK I PRINT printivast kalkulaatorist õige valiku vastutustundlikele juhtidele, professionaalidele ning keskkonnateadlikele eraisikutele.

Täiustades energiatõhusust


X MARK I PRINT printival kalkulaatoril on kahekordne toiteallikas. See kasutab taaslaetavaid akusid (AA × 4), millel on aku tühjenemise indikaator, nii et akusid on võimalik enne vahetamist täielikult ära kasutada. Lisaks on saadaval valikuline EuP*-ga ühilduv adapter (AD-11 III), millega kalkulaator võib töötada standardsel võrgutoitel. Lisaks lülitab automaatne väljalülituse funktsioon taustavalguse välja 30 sekundi järel. Samuti lülitab see välja masina toiteallika, kui seda pole 7 minuti jooksul puudutatud või kasutatud, tõstes nii üldist energiasäästlikkust.

Mugavad ärifunktsioonid


Maksu-, äri- ning eurokonverteerimise funktsioonid muudavad selle kaasaskantava printiva kalkulaatori hädavajalikuks kontorisse, kodus töötades ja teel olles. Määrake maksumäärasid ühe klahvivajutusega ning arvutage oma kasumimarginaale automaatselt, kasutades eraldi kulu-müügi-marginaali klahve. See on lihtsaim viis hõlbustada keerukaid arvutusi ja säästa aega.

Kiire kahevärviline printimine


Sellel rulltindiprinteriga kalkulaatoril on kiire printimiskiirus 2,3 rida sekundis. Kahevärviline printimine tagab täpsed ning veatud tulemused – positiivseid arve näidatakse mustalt, negatiivseid arve selgelt punaselt.

Suur ja ere taustavalgustusega ekraan ning mugavad klahvid


Kallutatud suur taustavalgustusega vedelkristallekraan pakub tähemärkide lihtsaks lugemiseks kõrget kontrastsust ning seda isegi pideval kasutamisel. Veelgi enam - suured arvutisarnased klahvid suurte ja mugavate klahvikatetega tagavad, et numbrite sisestamine toimub vaevata.

Helevalge või säravmust


Valige oma X MARK I PRINT kalkulaatori värv vastavalt oma maitsele. Peene ja läikiva pinnaga kalkulaator on saadaval helevalge või säravmustana. Igal juhul saate kasu parimast stiilist ning arvutamistõhususest, mis on kombineeritud keskkonnatundlikkusega.

  • * Euroopa Liidu direktiiv, mis määrab nõuded energiat kasutavate toodete vastutustundlikule ökoloogilisele disainile.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon X MARK I PRINT, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.