Canon F-789SGA

F-789SGA

Lihtsustage keerukaid võrrandeid täiustatud funktsioonidega teadusliku kalkulaatoriga F-789SGA, mille osad on valmistatud Canoni taaskasutatavatest materjalidest. Antibakteriaalne klaviatuur kaitseb ka tervist.

Kasulikud omadused

  • Antibakteriaalne klaviatuur
  • Tipptasemel võimekus
  • 605 täiustatud funktsiooni
  • Lihtsustab keerulisi võrrandeid
  • Kaks toiteallikat: päikeseenergia ja vahetatav patarei
  • Neli aastat kestev patarei (kasutades keskkonnas, kus on alla 300 luksi, ja 1 tund päevas)
  • Kõva ümbrisega

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon F-789SGA natukene detailsemat

Uued hügieenistandardid


Hügieen koolides ja gümnaasiumites on äärmiselt oluline. Canoni antibakteriaalne teaduslik kalkulaator aitab kõrvaldada võimalikke tervishoiuprobleeme tänu anorgaanilisele mikroobivastasele toimeainele*, mis on kantud plastist klahvikatetele. See vähendab bakterite levikut kalkulaatori klahvidel, mis on eriti oluline rahvarohkes koolikeskkonnas. Seega on F-789SGA suurepärane valik nii põhikooli- ja keskkooliõpilaste kui ka üliõpilaste jaoks.

Energiasäästlik


F-789SGA kalkulaatoril on praktiline kahekordne energiaallikas. Päikeseenergia kasutamine kindlustab maksimaalse energiasäästlikkuse, samal ajal kui tagavarapatarei tagab, et see kalkulaator ei vea teid valgusoludest sõltumata mitte kunagi alt. Automaatne väljalülitusfunktsioon lülitab kalkulaatori välja, kui seda ei ole seitsme minuti jooksul puudutatud või kasutatud, säästes veelgi enam energiat. Sellel kalkulaatoril on ka pikaealine, tavaliselt neli aastat kestev vahetatav aku, mitte nagu mõnel teisel kalkulaatoril, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata.

Tipptasemel teaduslik kalkulaator


F-789SGA on esimene murdudega tehteid võimaldava ekraaniga tipptasemel mudel Canoni teaduslikus tootekategoorias. Sellel on 605 täiustatud funktsiooni, sealhulgas 79 sisseehitatud pidevat funktsiooni ja 172 ühikute teisendamise skeemi. Professionaalset välisilmet lisavad metalne hõbedane pealiskate ja õhuke korpus. LCD-ekraani mõõtmed on 60 mm ja 25 mm. Peale õpilaste on see sobilik ka õpetajatele, inseneridele ja teiste elukutsete esindajatele.

Võimsad mälufunktsioonid


Täiustatud funktsioonide hulgas on 19 mälukohta, kuni 4x4 maatriksarvutust ja võrranditehet – see on üks võimsamaid turul. Kõik need funktsioonid lihtsustavad keerulisi arvutusi.

Keskkonnasõbralik disain


Kalkulaator F-789SGA on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest. Sellistest materjalidest on valmistatud kalkulaatori ülaosa, alaosa, patareikate ja korpus. See tagab ressursside maksimaalselt tõhusa kasutamise ning vähendab jäätmete hulka

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon F-789SGA, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.