Canon F-502G

F-502G

See 10 + 2 numbrimärgiga, üherealise ekraaniga põhivajadusi kattev teaduslik kalkulaator hõlmab endas 140 funktsiooni. See on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, muutes selle täiuslikuks inimestele, kes huvituvad jätkusuutlikust tarbimisest.

Kasulikud omadused

  • 10 + 2 numbrimärgiga, üherealise ekraaniga teaduslik kalkulaator
  • Osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kokku 140 funktsiooni
  • 15 ümarsulu taset
  • 1 eraldiseisev mälu
  • Kaitsev kõvakate
  • Automaatne väljalülituse funktsioon

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon F-502G natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


10 + 2 numbrikoha ja 1-realise ekraaniga teaduslik kalkulaator F-502G on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest. See tagab ressursside maksimaalselt tõhusa kasutamise ning vähendab jäätmete hulka. See on jätkusuutlikum lähenemine, mida hindavad eriti noored, kes vajavad oma esimest teaduslikku kalkulaatorit.

140 erinevat funktsiooni


See kalkulaator sisaldab kõiki kooliõpilasele vajalikke põhilisi funktsioone. Kalkulaatoril on mugavat iseseisev mälu. Kokku 140 funktsiooni*, mille hulgas on 15 ümarsulu taset, trigonomeetrilised ja statistilised arvutused, koordinaadi konverteerimine, nurga ühikud ning faktoriaali, kombinatsiooni ning permutatsiooni arvutused. Ükskõik mida tunnis ka vaja ei läheks, see kalkulaator on valmis andma õige vastuse.

Voolujooneline disain, selge LCD-ekraan


Õhuke korpus ja voolujooneline disain muudavad kalkulaatori käes hoidmise mugavaks. Kalkulaator on töökindel ja vastupidav ning sellega on kaasas praktiline kaitsev kõvakate. Suurt ja selget LCD-ekraani on lihtne lugeda. Informatsiooni sisestamine ja funktsioonide valimine on eriti lihtne tänu suurtele vastupidavatele plastklahvidele. Kõik on disainitud nii, et kasutamine oleks võimalikult lihtne ja mugav.

Energiasäästlik


Automaatne väljalülituse funktsioon lülitab kalkulaatori energiakadude vältimiseks automaatselt välja, kui seda pole kasutatud 7 minutit. Mälu kaitse kindlustab käimasoleva töö toitekao puhuks.

  • * täpsemat infot vt tehnilistest andmetest

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon F-502G, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.