Canon P23-DTSC

P23-DTSC

See 12 numbrikohaga kahevärviliselt printiv kalkulaator on äärmiselt tõhus ja täiesti portatiivne. Seade pakub professionaalseid maksu-, äri-, ja valuutaarvutuste funktsioone ja sel on stiilne hõbemetalne viimistlus.

Kasulikud omadused

  • Portatiivne 12 sümboliga kahevärvilise printeriga kalkulaator
  • Aegasäästvad maksu-, äri- ja valuutaarvutuste funktsioonid
  • Kella ja kalendri funktsioon
  • Suur LCD-ekraan ja ruumikas klaviatuur
  • Patarei- ja võrgutoide (lisavarustusse kuuluva adapteriga)
  • Tühjeneva patarei indikaator

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon P23-DTSC natukene detailsemat

Portatiivne arvutusvõimsus


See 12 numbrikohaga kalkulaator on varustatud kahevärvilise rulltindiprinteriga ning seadme saab hõlpsalt kõikjale kaasa võtta. Printimiskiirus on 2,3 rida sekundis ja tänu kahevärvilisele printerile paistavad positiivsed arvud selgelt silma tumelilla värviga ja negatiivsed punaselt.

Maksu-, äri- ja valuutaarvutuste funktsioonid


Lihtsustage keerukaid arvutusi ja säästke aega. Määrake maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Leidke automaatselt oma kasumimarginaalid kulu-müügi-marginaali klahvidega, ilma et vajaksite keerukaid valemeid. Valuutaarvutuste klahvide abil saab hõlpsalt konverteerida kohaliku valuuta mõneks muuks valuutaks ja vastupidi.

Täielik mitmekülgsus


‘Käsumärgi’ funktsioon kuvab automaatselt kalkulaatori oleku. Teisteks eelisteks on mugav kella ja kalendri funktsioon, samuti pideva arvutuse ja märgivahetuse klahvid. Eraldi selektorid kümnend-, ümardamis- ja loendamisfunktsioonidele lisavad üldist funktsionaalsust.

Suur LCD-ekraan ja klaviatuur


Kaasaskantava kalkulaatori kohta on mudelil P23-DTSC üllatavalt suur kaldega LCD-ekraan, millelt on arve lihtne ühe silmapilguga lugeda. Ruumikas klaviatuur ja suured, värvuskodeeritud klahvid võimaldavad kiiresti ja pingutuseta arve sisestada.

Stiilne hõbemetalne viimistlus


Sellel stiilselt kujundatud kalkulaatoril on asjalik hõbemetalne viimistlus. Tõhus ja elegantne seade on ideaalne kasutamiseks nii tööl, kodus kui ka reisil olles.

Praktiline patarei- ja võrgutoide


P23-DTSC on patareitoitega ja seadmel on patarei säästmiseks automaatse väljalülituse funktsioon. Tühjeneva patarei indikaator tagab seadme usaldusväärse ja katkestusteta töö. Kalkulaatori saab lisavarustusse kuuluva AD-11 adapteriga ka otse vooluvõrku ühendada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon P23-DTSC, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.