Canon P1-DTSC

P1-DTSC

See 12 sümboliga printimisfunktsiooniga käsikalkulaator on tõeliselt mobiilne ja sisaldab täielikke maksu-, äri- ja valuutaarvutuste funktsioone. Stiilse hõbedase korpusega seade on ühtaegu tõhus ja elegantne.

Kasulikud omadused

  • 12 sümboliga printiv käsikalkulaator
  • Aegasäästvad maksude-, äri- ja valuutaarvutuste funktsioonid
  • Selge LCD-ekraan ja klaviatuur
  • Sisemine ja väline paberirulli hoidik
  • Patarei- ja võrgutoide (lisavarustusse kuuluva adapteriga)
  • Tühjeneva patarei indikaator

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon P1-DTSC natukene detailsemat

Produktiivne pihuprinter


Avastage täiuslik lahendus toimekatele professionaalidele, kes vajavad mobiilset ja produktiivset arvutamislahendust. See täisfunktsionaalsusega 12 sümboliga rulltindiprinteriga kalkulaator mahub lahedasti peopessa ja prindib koguni 2,0 rida sekundis.

Maksu-, äri- ja valuutaarvutuste funktsioonid


Lihtsustage keerukaid arvutusi ja säästke aega. Määrake maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Leidke automaatselt oma kasumimarginaalid kulu-müügi-marginaali klahvidega, ilma et vajaksite keerukaid valemeid. Valuutaarvutuste klahvid võimaldavad konverteerida kohaliku valuuta mõneks muuks valuutaks ja vastupidi kiiresti ja lihtsalt.

Täielik mitmekülgsus


‘Käsumärgi’ funktsioon kuvab automaatselt kalkulaatori oleku. Teisteks eelisteks on pidev arvutamine ja 3 sümboli eralduskoma, samuti märgivahetus, kümnend-, ümardus- ja protsendiklahvid.

Selge LCD-ekraan ja klaviatuur


Käsikalkulaatori kohta on mudelil P1-DTSC üllatavalt suur kaldega LCD-ekraan, mis muudab arvud kergesti ühe silmapilguga loetavaks. Selge klaviatuur ja suured, vastupidavad värvuskodeeritud klahvid tagavad, et arvude sisestamine käib kiirelt ja pingutuseta.

Sisemine ja väline paberirulli hoidik


Sisemine ja väline paberirull teevad seadme tõeliselt mobiilseks, mistõttu see stiilse disainiga kalkulaator on ideaalne ringi liikudes ja ärireisidel kasutamiseks.

Praktiline patarei- ja võrgutoide


P1-DTSC on patareitoitega ja seadmel on patarei säästmiseks automaatse väljalülituse funktsioon. Tühjeneva patarei indikaator tagab töökindla, katkestusteta kasutamise. Kalkulaatori saab lisavarustusse kuuluva adapteriga AD-11 ka otse vooluvõrku ühendada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon P1-DTSC, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.