Canon MP121-MG

MP121-MG

Sellel ümbertöödeldud materjalist valmistatud 12 numbrimärgiga kahevärvilisel printival kalkulaatoril on mitmesugused professionaalsed funktsioonid, sealhulgas aegasäästvad äri-, maksu- ning valuutaarvutuste funktsioonid.

Kasulikud omadused

  • Osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kahevärviline printimine, 2,3 rida sekundis
  • Suur LCD-ekraan ja ruumikas klaviatuur
  • Äri-, maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid
  • Kella ja kalendri funktsioon
  • Vahelduvvoolutoitega

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon MP121-MG natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


Printeriga kalkulaator MP121-MG on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, edendades piiratud loodusressursside jätkusuutlikku kasutamist.

Produktiivne kahevärviline printimine


Kahevärviline rulltindiprinter tagab, et positiivsed arvud paistavad valgel taustal selgelt ning negatiivseid arve näidatakse punaselt. Printimiskiirus on kiire 2,3 rida sekundis.

Suur vedelkristallekraan, ruumikas klaviatuur


Suur üles kallutatud vedelkristallekraan ning tavalisest suuremad tähemärgid võimaldavad arve lugeda silmapilkselt. Ruumikas stabiilse löögiga klaviatuur suurte ning vastupidavate värvuskodeeritud klahvidega võimaldab arve sisestada lihtsalt ja veatult.

Professionaalsed äriarvutused


Lihtsustage keerukaid arvutusi ning hoidke aega kokku. Tehke oma kasumimarginaal selgeks automaatselt, kasutades selleks eraldiseisvaid müügimarginaali nuppe, vajamata keerulist valemit. Määrake maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Samuti konverteerige kohalik valuuta mõneks muuks valuutaks ja vastupidi kiiresti ja lihtsalt, kasutades valuutaarvutuste klahve.

Suur valik funktsioone


Jälgige kõike praktilise kella ja kalendri funktsiooniga nii ekraanil kui ka väljatrükkidel Eraldi liuglülititega selektorid kümnend-, ümardamis-, kogusumma- ja loendamisfunktsioonidele lisavad üldist funktsionaalsust. Teisteks eelisteks on mitteliidetava, protsendi lisamise/allahindluse ning tõstuklahvid.

Vahelduvvoolutoitega


MP121-MG kalkulaator ühildub standardse vahelduvvoolu võrgutoitega. Valmistatud ümbertöödeldud materjalist, vastab kõige rangematele kvaliteedinõuetele, et tagada usaldusväärne ning pikaajaline kasutatavus.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MP121-MG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.