Canon MP120-MG

MP120-MG

See 12 numbrimärgi, kahevärvilise ekraaniga ning kahevärviliselt printiv kalkulaator ühendab endas keskkonnasõbraliku toote ning professionaalse töö. Äri-, maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid lisavad tõhusust.

Kasulikud omadused

  • Osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kahevärviline printimine, 2,7 rida sekundis
  • Suur kahevärviline puhas roheline ekraan
  • Äri-, maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid
  • Kella ja kalendri funktsioon
  • Vahelduvvoolutoitega

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon MP120-MG natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


Printeriga kalkulaator MP120-MG on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, edendades piiratud loodusressursside jätkusuutlikku kasutamist.

Suur kahevärviline taustavalgusega ekraan


Suur taustavalgusega vedelkristallekraan on kõrge kontrastsusega ning helgivaba valgustusega, tehes arvud silmapilkselt kergesti loetavaks. Suured loetavad puhtad rohelised tähemärgid mustal taustal tagavad mugava vaatamise isegi pideval kasutamisel. Negatiivseid arve ning vigu näidatakse selgelt punaselt.

Produktiivne kahevärviline printimine


Kahevärviline rulltindiprinter tagab, et positiivsed arvud paistavad valgel taustal selgelt ning negatiivseid arve näidatakse punaselt. Printimiskiirus on kiire 2,7 rida sekundis. Ruumikas arvutisarnane klaviatuur suurte ning vastupidavate värvuskodeeritud klahvidega võimaldab arve sisestada lihtsalt ning peaaegu vigadeta.

Professionaalsed äriarvutused


Lihtsustage keerukaid arvutusi ning hoidke aega kokku. Tehke oma kasumimarginaal selgeks automaatselt, kasutades selleks eraldiseisvaid müügimarginaali nuppe, vajamata keerulist valemit. Määrake maksumäära diferentsiaalid ühe klahvivajutusega, kasutades kaht käepärast maksuarvutusklahvi. Samuti konverteerige kohalik valuuta mõneks muuks valuutaks ja vastupidi kiiresti ja lihtsalt, kasutades valuutaarvutuste klahve.

Suur valik funktsioone


Jälgige kõike praktilise kella ja kalendri funktsiooniga nii ekraanil kui ka väljatrükkidel Eraldi liuglülititega selektorid kümnend-, ümardamis-, kogusumma- ja loendamisfunktsioonidele lisavad üldist funktsionaalsust. Teisteks eelisteks on mitteliidetava, protsendi lisamise/allahindluse ning tõstuklahvid.

Vahelduvvoolutoitega


MP120-MG kalkulaator ühildub standardse vahelduvvoolu võrgutoitega. Valmistatud ümbertöödeldud materjalist, vastab kõige rangematele kvaliteedinõuetele, et tagada usaldusväärne ning pikaajaline kasutatavus.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon MP120-MG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.