Canon LS-10TEG

LS-10TEG

Canoni 10 numbrikohaga maksu- ja eurokonverteerimise funktsioonidega käsikalkulaator on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest.

Kasulikud omadused

  • Osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest
  • Kaks toiteallikat: päikeseenergia ja vahetatav patarei
  • Maksude arvutamise ja valuuta konverteerimise funktsioonid
  • Suur vedelkristallekraan
  • 360° pööratav kõva kaas
  • Automaatne väljalülitus säästab energiat

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon LS-10TEG natukene detailsemat

Keskkonnasõbralik disain


Stiilne käsikalkulaator LS-10TEG on osaliselt toodetud Canoni ümbertöödeldud toodete materjalidest, edendades piiratud loodusressursside jätkusuutlikku kasutamist.

Energiasäästlikkus ning toote pikem eluiga


Kahe energiaallika kasutamine säästab energiat. Taskuarvuti kasutab pikaealisi vahetatavaid patareisid, mis tagab toote pikema eluea võrreldes selliste taskuarvutitega, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata. Maksimaalse energiasäästu tagab see, et toode töötab ka päikesepatareidel. Automaatne väljalülitamise funktsioon lülitab taskuarvuti välja juhul, kui seda ei ole 7 minuti jooksul kasutatud, säästes niimoodi veelgi enam energiat.

Otstarbekad maksude arvutamise ning eurode konverteerimise funktsioonid


Tänu mugavatele maksude arvutamise ja eurovaluuta konverteerimise funktsioonidele sobib see taskuarvuti hästi kasutamiseks nii kodus kui ka kontoris - ja miks mitte ka reisil olles. Maksumäärade arvutamiseks piisab ühest nupuvajutusest ning valuuta konverteerimine on imelihtne. Sellel kümne numbrikohaga taskuarvutil on olemas ka kõik tavafunktsioonid, mida Canonilt tõhusa arvutamise kindlustamiseks oodatakse.

Suur vedelkristallekraan


Vaatamata oma kompaktsusele on mudelil LS-10TEG suur vedelkristallekraan, millelt näeb numbreid esimese hetkega selgelt. Sellel on ka ruumikas klahvistik ning suured mugavad nupud, mille abil saab numbreid kiiresti ning lihtsalt sisestada.

Nutikas käepärase kõva kaanega disain


See nutikas, õhuke ja kerge taskuarvuti on suurepärane kaaslane kodus, kontoris või teel olles. Kohvris, käekotis või taskus kandmisel kaitseb otstarbekas 360 kraadi pööratav kõva kaas taskuarvuti ekraani ja klahvistikku.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon LS-10TEG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.