Canon KS-1220TSG

KS-1220TSG

Mudel KS-1220TSG pakub täiustatud funktsioone ärikasutajatele. Stiilne disain ühendab endas selget paigutust ja suurepäraseid funktsioone, mis on äriliseks kasutamiseks täiuslikud.

Kasulikud omadused

  • 12 sümboliga lauakalkulaator
  • Ülisuur reguleeritav ekraan
  • Ergonoomilise kujuga klahvid
  • Õhuke kaasaskantav disain
  • Üldsumma- ja mälufunktsioonid
  • Äri- ja maksufunktsioonid

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon KS-1220TSG natukene detailsemat

Tippkvaliteediga disain


Mudelil KS-1220TSG on pilkupüüdev korpuse ülemine osa ilusa metalse spreiviimistlusega. Akrüülekraan lisab Canoni uuenduslikule disainile sobivaid detaile.
Lisaks täiustavad mudeli KS-1220TSG välimust (võrreldes teiste sama klassi seadmetega) ülisuur reguleeritav ekraan ning õhuke korpus.

Praktilised omadused


Suur 12 sümboliga vedelkristallekraan ja intuitiivsed funktsioonid muudavad mudeli KS-1220TSG igapäevase kontoritöö jaoks lihtsasti kasutatavaks. „Äri” nupp kulu, müügi, marginaali funktsioonideks, määratud „maksude” nupud maksude liitmiseks ja lahutamiseks, üldsumma mälu funktsioon ja ergonoomiline paigutus 3 samaaegse klahvikasutusega kiires ja täpseks sisestamiseks – kõik need funktsioonid lisavad sellele professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmele veelgi väärtust.

Keskkonnasõbralik disain


Mudel KS-1220TSG on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalidest, toetades jätkusuutlikkust ja väärtuslike loodusressursside säilitamist.

Energiasäästlik


See kahe toiteallikaga, päikese- ja patareitoitega kalkulaator ei jäta teid hätta, olgu valgustingimused millised tahes. Automaatse väljalülituse funktsioon lülitab kalkulaatori energia säästmise eesmärgil välja, kui see ei ole kasutuses. Kalkulaatoril on ka pikaealine vahetatav patarei, mitte nagu mõnel teisel sarnasel seadmel, mis tuleb pärast patarei tühjenemist ära visata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon KS-1220TSG, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.