Põhikalkulaatorid

Canoni traditsioonilisest disainist inspireeritud põhiseeria ühendab endas lihtsuse, jätkusuutlikkuse ja kasutajasõbralikkuse. Alates taskusse mahtuvatest kaasaskantavatest kuni suuremate mudeliteni on need nutikad, stiilsed ja kerged kalkulaatorid hõlpsalt loetavad ja kasutatavad. Täiuslik kaaslane äriprofessionaalidele.

KS-1220TSG

KS-1220TSG

Mudel KS-1220TSG pakub täiustatud funktsioone ärikasutajatele. Stiilne disain ühendab endas selget paigutust ja suurepäraseid funktsioone, mis on äriliseks kasutamiseks täiuslikud.

LS-39E

LS-39E

LS-39E on 8 numbrikohaga, suure ekraaniga käsikalkulaator koos 360 kraadi pöörleva kõvakattega (ülestõstetav).

LS-270H

LS-270H

Kaheksa numbrikohaga kahe toiteallikaga (päike ja patarei) käsikalkulaator

LS-10TEG

LS-10TEG

Canoni 10 numbrikohaga maksu- ja eurokonverteerimise funktsioonidega käsikalkulaator on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest.

LS-80TEG

LS-80TEG

See 8 numbrimärgiga mini-lauakalkulaator on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalist, aitamaks kaasa keskkonna jätkusuutlikkusele. Sellel on suur vedelkristallekraan ning mugavad äri- ja maksuarvutuste funktsioonid.

LS-120TSG

LS-120TSG

Sellel 12 numbrimärgiga kompaktsel lauakalkulaatoril on suur LCD-ekraan ja see pakub mugavaid äri- ning maksuarvutamisfunktsioone. See on osaliselt toodetud ümbertöödeldud Canoni toodete materjalidest, et ressursse maksimaalselt ära kasutada.

HS-1200TCG

HS-1200TCG

See 12 numbrikohaga suure vedelkristallekraaniga lauakalkulaator on ergonoomiliselt disainitud, et see oleks lihtne kasutada. Samaaegse klahvikasutuse funktsioon võimaldab kiiret arvude sisestamist, sh maksu- ja valuutaarvutusi.

TS-1200TCG

TS-1200TCG

Sellel suurel 12 numbrikohaga lauakalkulaatoril on suur kallutatav vedelkristallekraan, muutes arvude lugemise mis tahes tingimustes eriti lihtsaks. Mugavad maksu- ja valuutaarvutuste funktsioonid lisavad mitmekülgsust.

TX-1210E

TX-1210E

TX-1210E on 12 numbrimärgiga lauakalkulaator koos suure ülespoole kallutatud ekraaniga. Sellel on stabiilse löögiga klaviatuur, eurode konverteerimise funktsioon ja maksuarvutusfunktsioon.

WS-1210T

WS-1210T

12 numbrimärgiga lauakalkulaator mugavate maksuarvutusfunktsioonide ja reguleeritava LCD-ekraaniga. Arvutisarnase klaviatuuri, kahe toiteallika ja professionaalse musta viimistlusega.

WS-1610T

WS-1610T

16 numbrimärgiga lauakalkulaator mugavate maksuarvutusfunktsioonide ja reguleeritava LCD-ekraaniga. Arvutisarnase klaviatuuriga, kahe toiteallika ja professionaalse musta viimistlusega.