Ökonoomsed kalkulaatorid

Tagasihoidlik läbimõeldud ja jätkusuutliku disainiga kollektsioon. Need mudelid on loodud tavalises majapidamises ja kontoris kasutamiseks ning on kerged, kumera ja kaarja disaini ning suurte kaldus LCD-ekraanidega, et numbreid oleks hõlbus lugeda.

AS-8

AS-8

See kompaktne ja stiilne 8 numbrimärgiga käsikalkulaator omab nutikat kaarjat disaini ning 360-kraadiselt ülestõstetavat vastupidavat katet, mis muudab AS-8 kasutamise ideaalseks nii kontoris kui ka ringi liikudes.

AS-120

AS-120

See 12 numbrikohaga kaarjas minilauakalkulaator sobib igasse kontorisse. Seadmel on kaks toiteallikat, kaldega ekraan ja stiilne tumehall viimistlus.

AS-1200

AS-1200

Sellel 12 numbrimärgiga pool-lauakalkulaatoril on nutikas kaarjas disain ning palju abistavaid klahvifunktsioone. Seadmel on kaks toiteallikat, kaldega ekraan ja stiilne tumehall viimistlus.

AS-2200

AS-2200

See 12 numbrikohaga stiilselt kaarjas lauakalkulaator ei ole mitte ainult tõhus, vaid ka keskkonnasõbralik, mistõttu see on ideaalne valik organisatsioonidele ja üksikisikutele.

AS-2400

AS-2400

See 14 numbrikohaga stiilselt kaarjas lauakalkulaator on ühtlasi keskkonnasõbralik, mistõttu see on ideaalne valik organisatsioonidele ja üksikisikutele.