Canon X MARK II

X MARK II

See üliõhuke päikesetoiteline 12 sümboliga ärikalkulaator pakub praktilisi funktsioone, õhukest alumiiniumist disaini ja keskkonnasäästlikkust. Mugav äritöövahend, mis ühendab endas stiili ja jätkusuutlikkuse.

Kasulikud omadused

  • Stiilne, õhuke ja vastupidav disain
  • Valmistatud osaliselt Canoni ümbertöödeldud materjalidest
  • Päikesetoiteline - ei sisalda patareid
  • 12 sümboliga lauakalkulaator
  • Mugavad ärifunktsioonid (kulu, müük, marginaal)
  • Samaaegne klahvikasutus kiireks sisestamiseks

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon X MARK II üksikasjalikumalt

Stiilne ja vastupidav ehitus


Siledal ja stiilsel kalkulaatoril X MARK II on nutikas matt valge või must pealispind ning elegantne alumiiniumist aluskorpus. Õhuke voolujooneline korpus on kompaktne, kauakestev ja usaldusväärne ning selle klahvid on lasergraveeringutega. Kõik see tagab stiili, usaldusväärsuse ja keskkonnasõbralikkuse.

Tõhusam ja ressursisäästlikum


See nutikas 12 sümboliga väike lauakalkulaator seab uued standardid nii stiilile, tõhususele kui ka keskkonnasõbralikkusele. Sellel on suur ja selge vedelkristallekraan ning mõned kalkulaatoridetailid on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalidest . See aitab ressursse võimalikult tõhusalt kasutada ja vähendab jäätmekogust, mistõttu on X MARK II parim valik keskkonnateadlikele juhtidele ja professionaalidele ning teistele keskkonnasõbralikele inimestele.

100% päikesetoiteline - pole patareid, pole jäätmeid


Igal aastal visatakse ära miljoneid kalkulaatoreid, paljud tühjade patareidega, mida ei saa vahetada. Kalkulaator X MARK II on täielikult päikesetoiteline ning kasutab looduslikku taastuvenergiat. Selles pole üldse patareid, seega pole ka kahjulikke jäätmeid.

Mugavad ärifunktsioonid


Leidke automaatselt oma kasumimarginaalid kulu-müügi-marginaali klahvidega, ilma et vajaksite keerukaid valemeid. See on lihtsaim viis hõlbustada keerukaid arvutusi ja säästa aega. Täiendavateks funktsioonideks on lõppsumma mälu, samuti tõste-, protsendi-, märgivahetuse ja ruutjuure klahvid. Samaaegse klahvikasutuse funktsioon võimaldab kiiret numbrite sisestamist ilma klahvide blokeerumiseta.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon X MARK II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

12 - digits

12 - digits

Manufactured_from_Canon_Recycled_MateriaL

Mõned osad on valmistatud Canoni ümbertöödeldud materjalist